Проблем с обвързването

  • 2 562
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,имам нужда от мнения и съвет. Не знам откъде да започна,накратко-в момента съм във връзка от 3 месеца с мъж 11 години по-голям от мен. Аз съм на 22. Всичко беше супер и изведнъж нещо ми се случи в главата,просто буквално за ден се промених. Имам чувството,че разликата ми пречи,усещам се как изпитвам влечение към други момчета. Имам чувството,че изпускам нещо,че не мога да бъда само и единствено с него ли,или попринцип с който и да е. В сексуален план се чувствам леко пасивна,не знам на какво се дължи това,не се чувствам изцяло удовлетворена.

# 1
  • Мнения: X
Говори с него - или се разберете за "отворена връзка", или го остави и се отдай на живота.

Като цяло не разбирам това бързане за гаджета на млади години. Не е нужно да си обвързана, за да имаш мъж до себе си.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 004
Разделете се, на различни етапи в живота сте.

# 3
  • Мнения: 10
То дори не знам и какво отдаване ще да е. Преди него бях пасивна към всички. В период от 6-7 месеца не съм имала абсолютно никакви отношения с никого,а интерес от момчета винаги е имало. Аз самата съм се променила страшно много в период от 1-2 години,което не ми харесва. По-умислена съм,по-нещастлива като че ли и не знам дали проблема не е нещо в моята глава.

# 4
  • Мнения: X
То дори не знам и какво отдаване ще да е. Преди него бях пасивна към всички. В период от 6-7 месеца не съм имала абсолютно никакви отношения с никого,а интерес от момчета винаги е имало. Аз самата съм се променила страшно много в период от 1-2 години,което не ми харесва. По-умислена съм,по-нещастлива като че ли и не знам дали проблема не е нещо в моята глава.
Според мен няма нищо лошо да посетиш психолог. Най-малкото за себе си ще си изясниш доста неща.  Успех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 30 802
Проблемите са навсякъде - и в твоята глава, и извън нея. Но за щастие си на 22 и може да пробваш много варианти, за да видиш кой ще ти пасне. Явно сегашният не ти пасва. Я ги хващай тия момчета и ги почвай, не си хаби младите години:)

# 6
  • Мнения: X
Проблема е, че си на 22 и ти се хойка,  ами хойкай си, изживей си годините на макс. 3 месеца връзка не е кой знае колко време, за да се чувстваш, че оставяш нещо значимо. Какво го мислиш толкова, след като по думите ти даже и не го усещаш като голяма любов.
11 години разлика са много. Той утре ще поиска да се зажените и да му раждаш дете, а ти не си видяла нищо от живота все още.

# 7
  • Мнения: 866
Ами просто е, щом не се чувства добре в една връзка излизаш от нея и търсиш такава в която ще се чувства добре. То всъщност на теб ти се струва, че за един ден всичко в главата ти се е обърнало, но истината е, че навярно се е трупало и не си била ок в тази връзка, само така ти се е струвало, но в един момента са паднали розовите очила и си разбрала, че не е това твоя човек.  То предполагам, че и самата връзка е почнала от единият секс, а не със срещи опознаване и постепенно да изпитваш чувства. Поне така предполагам. Thinking

# 8
  • Мнения: 10
В него виждам доста положителни качества,които на доста момчета на моята възраст им липсват и се страхувам,че на по-късен етап ще съжалявам. Другото,което ме притеснява е,че не знам дали изобщо ще бъда супер сигурна за някого някога. Прекаленото внимание към мен ме разконцентрира страшно много. До преди месец се чувствах супер щастлива,защото бях си пожелала точно човек с такива качества,и нещата между нас се случиха изведнъж. Реално визуално типажа ми не е такъв,другите момчета,с които съм имала отношения винаги са ми писвали бързо,дори не съм искала връзки,защото са ми били безинтересни,като изключим сексa.
Пропуснах да споделя,че промяна се случи в деня,в който получих признание от момче,за което от година се чудих дали изпитва нещо към мен.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 01:27 от magdalenna__ii

# 9
  • Мнения: 30 802
Два пъти спомена "качества". Помисли си обективно дали са качества, или просто е житейски опит, с който ти натиска копчетата.

# 10
  • Мнения: 866
Е то това е ясно, че по възрастният ще е по интересен и като събеседник, това също е голям фактор, много момичета на твоите години да си падат по доста по възрастни. Въпроса е обаче и той как гледа на теб, дали си му просто кукла за секс (което не е проблем, ако и ти не търсиш сериозно обвързване). На мен ми звучиш супер объркане и просто не знаеш какво искаш, което не е странно за тези години. Съвета ми е да не бързаш със сериозните връзки, докато не си изясниш какво точно искаш. Ти си още много млада, рано ти е за брак и деца, така че няма за къде да бързаш !

# 11
  • Мнения: 46 577
Просто не е "твоят" човек. Като те тресне химията, ни години ще гледаш, ни качества, ни нищо.
Не му губи време, не губи и своето.

# 12
  • Мнения: 10
Качества са,уравновесен е,спокоен,амбициозен и трудолюбив. Неща,които много ценя. Относно това какво съм аз за него-не съм само за секс,убедена съм.

# 13
  • Мнения: 6 930
Понякога срещаме подходящите хора в неподходящо време или етап от животите ни. И да останеш с него, ще съжаляваш, и да не останеш с него- пак ще съжаляваш. That's life 😉

# 14
  • Мнения: 1 704
Защо си затормозяваш главицата с такива неща? На твоята възраст ми беше много добре да съм си сама и да правя каквото си пожелая. Мисля, че ти трябва да поразсъждаваш над това дали изобщо искаш да си във връзка, защото заедно с това идват един куп отговорности към другия и не всеки е готов за това. Ако ще и да е най-страхотния човек на света..

Общи условия

Активация на акаунт