Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета мъжото, 3 дни забравя да мине да вземе диска със снимките от морето, но довечера вече 100% шЪ плакнете очички на голо мъжко тяло  Crazy

А ето ви снимки сега от кръщането (срамота, чак след 2 месеца)

Ето снимки от Доспат -  първата почивка на Краско

И още снимки от Доспат - втората почивка на Краско

# 16
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
 newsm59
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕРЧЕ, newsm59много късмет,любов и целувки от мен и от Марти.
Желая ти един незабравим ден.
Tada

# 17
  • Мнения: 287
Верич ЧЕстит рожден ден! Бъди жива и здрава и ти пожелавам много щастие! Tada

Ер-че радвам се че сте си изкарали добре на морето.

Кламерче и вие сте си изкарали страхотно много хубави снимки.

Гласувах за всички от конкурса и аз като Дрина се пробвах няколко пъти и не можах да издържа накрая.


Аз да ви се оплача, както обикновенно пак е моята свекърва и то този път не се отнася нещо да нас с Роди, а за Райчо. Бяхме решили да правим кръщене на 19 август, а сега ще го отложим за септември или октомври. Та моята свекърва се завърна преи две седмици пак от Италия. Бяхме казали по рано на свекъра за кръщенето. Оня ден като се обадихме да се чуем и ни попитаха къде и кой ще бъде на кръщенето като им казахме се оказа, че свекървата не искала да дойде поради незнам какви причини, така и не ни каза защо. Отново се повтаря старата история от нашата свадба. Роди е бесен(Не че аз несъм) защото това нее кой да е, а вейния внук. И понеже знаем че ако го направим август месец тя няма да пусне свекъра да дойде понеже и тя няма да е там(така направи и на нашата свадба, макар че той искаше да дойде) решихме да го отложим за след като тя пак тръгне за Италия. Поне да не ни се бърка в нещата. Кажете само как да не съм бясна на тази моя свекърма която не зачете синиси, а сега не иска да зачете и внукаси. И като си помисля че тази жена ще ми идва на гости някоя събота и неделя ми се иска мен да ме няма в къщи. НА моменти си мисля да я потърся по телефона и да я попитам защо е това отношение и защо има такова държания, но после се отказвам защото трябва да падна на много ниско ниво и да и лазя в кракато. Това няма да стане.

Извинявайте чи си изливам душата и нервите пред вас но така малко или много ми олеква.

# 18
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мамчета!  bouquet
                   newsm51 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ВЕРЧЕ!!! bdbaloni
        БЪДИ ЗДРАВА,МНОГО  ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!ИЗОБИЛИЕ ОТ ЛЮБОВ И ХУБАВИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
                                                          ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И НАТИ.


Момичета,чакаме ви утре в градинката пред НДК.Знаете,че всички подкрепящи кърменето са добре дошли,ще ни бъде приятно да се видим.
Весел ден на всички ви!

# 19
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Верче ЧРД! Много здраве, късмет, успехи, усмивки, целувки....

# 20
  • Мнения: 391
 newsm51 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕРЧЕ! newsm51

МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ И УСМИВКАТА НИКОГА ДА НЕ СЛИЗА ОТ ЛИЦЕТО ТИ!

Ер-че, много хубави снимки, ще чакаме и от морето. Аз днес преведох капарото за вашия хотел, така, че живот и здраве ще сме там от 1.09.  Като им казах, че ще сме с бебе даже ни предложиха да не си носим кошарка, че те имали. Аз малко се притеснявах, защото както беше писала Джулката, на много места не реагират добре на този факт.


Ако ходите на похода и ние с Рали ще дойдем

# 21
  • Мнения: 2 282
Честит рожден ден и от мен, Верич! Да си много много щастлива!  newsm51

Момичета, утре ще се събираме и във Варна, в 11:00 пред фонтаните. Както каза Бини: знаете,че всички подкрепящи кърменето са добре дошли, ще ни бъде приятно да се видим. Толкова отдавна не съм виждала някои от вас... много ми домъчня.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Мишленце, аз ти казах, че няма да има проблем за това, че сте с дете. Нали ти казах, собствениците, които са много свестни, много се радваха на Краско и въобще не са ни казвали нищо на въпреки, заради него. Краско из целия двор обикаляше с проходилката и те даже го пазеха  Simple Smile Дано останете доволни, на нас много ни хареса и живот и здраве до година със сигурност пак ще почиваме там.

# 23
  • Мнения: 56
Верче, честит рожден ден  bouquet Нека здравето, щастието, любовта  и късмета са твои верни спътници и всички мечти да ти се сбъднат

# 24
  • Мнения: 2 494
Милички, приятно изкарване утре във Варна и София на срещите!Аз също подкрепям кърменето, знаете, но утре по обед ще съм в Тутракан  Mr. Green , нали на ицо сестра му ще се жени, та отиваме да искаме зетя Пепи от техните!!! Hug 2 дни ще поседим на гости там-брат му има 3 дъщери, много големи сладурки, на 12.9 и 1.6г. и съм сигурна че ще изкараме страхотно.
В понеделник пристигаме във Варна!И 1 седмица ще сме на морето, може някой път на плажа да се съберем с мамите!!!
Багажа е готов и сме готови за потегляне-сутринта в 4 тръгваме!!!
Целувки и прегръдки на всички!!

# 25
  • Мнения: 1 930
Ще ми липсвате двечките, ама много си ви обичам и дано ви почернеят дупетата  bouquet
Приятно изкарване  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 282
Меги, добре сте дошли, но за всеки случай се обади, да не забравим, че сте тук, че напоследък ни е все напечено.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Днес беше голям мор!!! Цял ден ме блъска главата. Детео се пляцика малко в басейна, ама то и това не си е работа!  ooooh!
Ето малко снимки от днес, ако ви се гледа.
Ето и обещаните снимки от морето.
Ето и снимките от Доспат

И все се каня да ви покажа гривната-подарък от рождения ми ден, последващия подарък, без по …  и старата гривна

Меги, приятно изкарване!!!
А за утре, ние няма да дойдем, ще ходиме в МОЛ-а с Краско.

Лека вечер!!!  Hug

# 28
  • Мнения: 122
r - снимките сигурно са супер, но аз все още не съм ги разгледала понеже....

бързам да ви се похваля с нещото, което вчера премълчах. Всъщност вижте линка. Предварително се извинявам за лошото качество и за това, че картинката е на една страна, но това ми е за първи път и още незнам как да я обърна. Ето и линковете
http://mirambk.multiply.com/video/item/3
http://mirambk.multiply.com/video/item/4
http://mirambk.multiply.com/video/item/5
 Е сега ни стискайте палци да не се пребием и да не ни урочасате Naughty Mr. Green

Ейй, Верче, за малко да те забравя от толкова емоции. Честит рожден ден, да си жива, здрава и щастието и успеха все да те съпътстват  bouquet

ПС. Снимките наистина са супер, а Краско с тази прическа все едно е друго дете и колко е порастнал. Охх, има цял месец до нашето море, а и като гледам май баш за нашата почивка ще ми дойдат нежеланите гости от Червен бряг Crazy

хайде вече лека нощ, да цункате и децата /децата!!!, не бебетата/ и утре весело изкарване

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 22:37 от miramax

# 29
  • Мнения: 2 282
Юхууууу!!!! Бравооо!!! Ха бързо, леко и безаварийно!!!!!!!! Mr. Green ама че ме разнежи...

Общи условия

Активация на акаунт