Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 924
  • 766
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 433
Този час на 12 ден от МЦ ли ви е?
Попринцип се записва час за 12 ден, след преглед и когато всичко е наред на следващия цикъл ще ви кажат да си запишете час за втори ден и...започвате. Поне при мен се случи така. Simple Smile

# 301
  • Мнения: 1 130
Ние сме одобрени от фонда и също си получихме заповедта. Relaxed

Имам въпрос към тези момичета, които вече са минали по този път: другата седмица имаме записан час за консултация, на който с док ще коментираме как да процедираме. Може ли да ми обясните как протича самата консултация, правят ли се някакви прегледи? Или директно вече в месеца, когато стартирате симулацията?

Мерси! И много успех на всички! Flowers Four Leaf Clover People Baby
Винаги има преглед, особено преди стартиране на процедурата, са задължителни.
Изключение имам един път, за 4 години, при коментар за имонологични изследвания и тромбофилии

# 302
  • Мнения: 87
Момичета да ви попитам. Някоя от вас вземала ли си е болничен след пункция? Колко дни се полагат? Има ли някакво условия да се даде ? Утре ми е пункцията и ми се иска да си взема максимално дълъг  болничен, който ми се полага, но нямам представа колко всъщност дават в клиниката.

# 303
  • Мнения: 106
Момичета да ви попитам. Някоя от вас вземала ли си е болничен след пункция? Колко дни се полагат? Има ли някакво условия да се даде ? Утре ми е пункцията и ми се иска да си взема максимално дълъг  болничен, който ми се полага, но нямам представа колко всъщност дават в клиниката.
Здравейте! Дават болничен или след пункция, или след трансфер. Вие си решавате кога да започне. Ако искате след пункция казвате на регистратурата и си давате картона за болничен. Мисля че беше 1 месец, но попитайте.

# 304
  • Мнения: 433
Аз съм взимала болничен след трансфер и ми беше 14 дни.

# 305
  • Мнения: 86
Здравейте, може ли горе долу да ми кажете колко излиза стимулиран опит в клиниката, до сега бях по фонда, но вече няма право на повече финансиране. Малко не мога да се ориентирам в ценоразписа на клиниката, цента за инвитро която е там 1600 лв предполагам е без лекарствата за стимулацията!? Благодаря.

# 306
  • Мнения: 30
Болничният се издава за 30 дни, няма условия за издаването. Носете си картона.
Момичета да ви попитам. Някоя от вас вземала ли си е болничен след пункция? Колко дни се полагат? Има ли някакво условия да се даде ? Утре ми е пункцията и ми се иска да си взема максимално дълъг  болничен, който ми се полага, но нямам представа колко всъщност дават в клиниката.

# 307
  • Мнения: 87
Благодаря Ви момичета. Успех на всички! 🍀

# 308
  • Мнения: 343
А когато сте ходили с направление, давали ли са ви за друг специалист направление. Тъй като този път за първи път ще ходя с направление и ще ми трябва и за ендокринолог, та се чудя дали да си искам и къде на регистратура или вътре при док, че той е много зает и да не го занимавам излишно.

# 309
  • Мнения: 201
Този час на 12 ден от МЦ ли ви е?
Попринцип се записва час за 12 ден, след преглед и когато всичко е наред на следващия цикъл ще ви кажат да си запишете час за втори ден и...започвате. Поне при мен се случи така. Simple Smile
При мен след вземаме на заповедта звънах на регистратура от там ми казаха да звъна на първия ден от цикала и да запиша час за 12-ти ден за преглед. След това доктора каза на че почваме на втори ден на следващия цикал.

# 310
  • Мнения: 188
Здравейте, момичета! Правят ли в клиниката диагностична хистероскопия, с биопсия за НК клетки и имплантационен прозорец?

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 17:01 от Deona

# 311
  • Мнения: 12
Да, на 12-ия ден. Благодаря много за отговора и късмет! Heart Eyes

Този час на 12 ден от МЦ ли ви е?
Попринцип се записва час за 12 ден, след преглед и когато всичко е наред на следващия цикъл ще ви кажат да си запишете час за втори ден и...започвате. Поне при мен се случи така. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 201
Здравейте, при нас първият опит беше неуспешен и доктора иска да направим биопсия, каза да запиша час за 12-ти ден от цикала. Въпросът ми е на 12-ти ден ли ще се направи тази биопсия или тогава ще е само преглед и се ходи след няколко дни за самата биопсия? Както и какво точно се изследва при нея?

# 313
  • Мнения: 1 130
Здравейте, при нас първият опит беше неуспешен и доктора иска да направим биопсия, каза да запиша час за 12-ти ден от цикала. Въпросът ми е на 12-ти ден ли ще се направи тази биопсия или тогава ще е само преглед и се ходи след няколко дни за самата биопсия? Както и какво точно се изследва при нея?
Да 12 ден е преглед, изписва се прогестерон и естрофем по схема, на 16/17 ден е самата процедура.

Deona да правят, по назад има коментари, как протича, колко струва и т.н.

# 314
  • Мнения: 1 998
Здравейте момичета, вчера си изпратих документите за фонда към клиниката, както се бях разбрала с юристката. Днес виждам, че са ги приели, но тъй като за пръв път кандидатстваме, имам доста въпроси и пропуснах да попитам сега кога мога да очаквам, че ще ги изпратят към фонда и от кого трябва да си получа входящия номер от фонда, с който да следя дали сме одобрени?

Общи условия

Активация на акаунт