Баба Марта носи пролетта, ЮНЧЕТО весело тропка с крачка - Тема 8

  • 18 246
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 861
Ако имаш предвид чанта в която слагаш памперси като излизате , ние имаме към количката чанта , а отделно ми подариха раница в която има различни отделение , за памперси , за шишета и прочие. Но отдавна не съм я ползвала тази раница , защото няма смисъл , излизаме с чантата на количката с два памперса и кърпички понеже и разходките ни не продължават повече от час два , а ако се наложи спешно памперс а нямам имаме магазини на близо или приятелки ...хахаха

# 76
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз чанта изобщо не използвам. Даже чак сега се сетих, че имам към количката. С баткото нон стоп я полвах, сега не ми се налага.

# 77
  • Мнения: 272
Относно бебешките чанти с нетърпение си чакам моята чанта/раница на Чиполино взех я изгодно сега на населеното на Комсед. Попринцип използвам и нося раница но е неудобно защото в големи джоб пада едно бъркане,чудене. А и сега като  почне да ходи ще ми е по удобно  със свободни ръце и всичко да е в мен.

# 78
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
И аз раница на чиполино харесах, ама никъде не я намерих, нито онлайн, нито в магазините на Комсед. Тая към колочката ми беше супер неудобна, та с кеф я разкарах, а в нормална раница точно едно голямо бъркане и ровене пада, пък аз съм от майките дето всичко носят със себе си, особено ако излизам за повече от час.

# 79
  • Мнения: 966
Аз си взех раница от Алиекспрес и съм страшно доволна. Една от най-сполучливите ми покупки!

# 80
  • Мнения: 1 694
Аз си взех раница от Алиекспрес и съм страшно доволна. Една от най-сполучливите ми покупки!
И аз така! Уникална е, толкова е натъпкана постоянно и не е мръднала за почти 9 месеца, моята е чанта обаче, има към нея постелка за повиване, несесер и термо чантичка, беше ми излязла 23-24 лв някъде

# 81
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Я ги покажете, моля вии

# 82
  • Мнения: 966
Я ги покажете, моля вии



Аз обаче платих и доставка и излезе около 60лв. Ама си заслужава. Ако намерите на по-добра цена- препоръчвам с 2 ръце.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 11:54 от 🐟 Дори 🐟

# 83
  • Мнения: 272
Все още има налични в Комсед раници и излизаше с отстъпката около 23 лв . И аз съм привърженик на алиекспрес,но въобще не съм се сетила по рано и сега видях че ми излиза колкото от алито. Поне се сетих преди да родя да си взема други неща като периферията за баня.

# 84
  • Мнения: 908
Аз имам раницата на Чиполино само, че сива и съм много доволна побира доста багатерии. Само ме дразни затварянето не става с една ръка особено ако е наблъскана.
Ох кати ви чета за разболяване и направо ми настръхва косата. От днес пуснах баткото на детска дано да издържи повечко, че и малката има няма и подкихва и изкара някой сопол.

# 85
  • Мнения: 560
Направо имам чувството, че в друг век живея. Толкова удобства да има, а аз да не подозирам хаха.
Прежалих аз 400 лева за Косато, че беше на примоция, то няма никъде наличност...
Да ви оздравяват бебчетата, а здравите да се опазят! Flowers Four Leaf Clover

# 86
# 87
  • Мнения: 2 575
И аз имам сивата на чиполино. И мен това ме дразни, че не мога с една ръка да я затворя.
Минахме педи, уж било всичко наред, но сега сополите излезнаха. Педи беше луднала, всичко живо днес да се преглежда.
Каката си тръгва на градина от сряда. Като е вкъщи я водя по парковете и все се чудя, децата там здрави ли са. Дано скоро не носи вируси.
Надали някой иска да поръчва сега точно от китай, а и голямо чакане ще падне, та аз бих заложила на чиполиното Stuck Out Tongue Winking Eye

# 88
  • Мнения: 966
И аз да отчета. Днес взех една чаша със сламка на Cangaroo, много ми допадна. И сега след кашата като и дадох и.. О, Чудо! Детето пие вода! 😁 Много съм доволна, защото не пиеше вода до сега, благодарско момичета! ❤🌹

# 89
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Браво Дори, учат се бързо бързо мъниците Grinning

Аз само да дам идея за непиещите вода, взаимствана от моя мъник. Може да им дадете от тея плодови пюрета в смукалки, смукалките работят на същия принцип като сламките и мъниците може и да се излъжат, защото схванат ли как да изсмучат пюрето може да се пробват и на шишето със сламка. В момента в Лидл има от техните смукалки Био Органик плодови пюрета за 1.15лв.

Общи условия

Активация на акаунт