купувате ли от on-line магазините

  • 2 310
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Купувала съм на няколко пъти- детски стоки, часовник, парфюм.

Винаги съм била доволна, защото 100% съм била убедена, че трябва да купя точно това.

# 16
  • Мнения: 1 393
Аз си пазарувам предимно така и е много удобно  Peace

# 17
  • Мнения: 3 356
ползвате ли on-line магазините?
Ако си харесам стока и си я купя, но ако в последствие се окаже че не отговаря на очакванията ми мога ли да я върна?
Изобщо ако знаете нещо за on - line търговията ще съм Ви благодарна да споделите мнение.
Естествено,че можеш да го върнеш :
".......уважаеми клиенти, в срок 7 работни дни, считано от датата на получаване на стоката от Вас можете да се откажете от сключения договор за покупка на стоки. Молим ви да съхранява получените от нас стоки, тяхното качество и безопасност по време на този срок.
Ако желаете да се откаже от договора, трябва да ни върнете обратно предадените стоки в състоянието, в което сте ги получили, в опаковката, в която нормално се предлагат в търговската мрежа и със съпровождащата ги документация, в противен случай, прекратяването на договора става след договаряне на обезщетение за евентуално намалените потребителски свойства на стоката...."
Това е от family-bg.com
".....В срок от 7 дни след получаване на стоката, клиентът има право да я върне или замени, като са спазени следните условия:
1. Запазен добър търговски вид (стоката не е скъсана, надраскана, носена, прана, гладена).
2. Не са налице повреди, причинени от неправилна употреба.
3. Запазена оригинална опаковка, консумативи и аксесоари, в случай, че е имало включени такива.
4. Транспортните разходи за връщане на стока са за сметка на клиента.
(В случай на замяна на стока клиентът заплаща 1.5 куриерска такса, вместо 2 такси за транспорт в двете посоки)."
Това е от shop.danet.bg

Аз съм пазарувала до сега само от family-bg.com и от electron.bg и съм доволна.Определено,ако нямаш възможност да обикаляш е по-добрият вариант.

# 18
  • Мнения: 498
аз от Пакостник напоследък няколко пъти и съм много, много доволна Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 3 042
До сега не съм купувала нищо.

# 21
  • Мнения: 5 790
Точно днес си получих банския, поръчан от онлайн магазин за бельо. Вчера, докато си го поръчвах, съм си объркала поръчката. Обадих им се по телефона, за да помоля да ми сменят номера, че се бях надценила нещо. Един много любезен младеж около 20 минути ми обясняваше всичко най-подробно, за което го попитах, без грам да се изнерви. Обясни ми, че ако нещо не ми харесва, до 28 дни мога да го върна и те или ще ми върнат парите или ако искам - мога да си избера друг. Днес ми доставиха банския, много е хубав, няма да го връщам. Купувам от няколко онлайн магазина, купувала съм и техника дори, нямам никакви оплаквания.

# 22
  • Мнения: 1 464
Да ,пазарувам от доста такива магазини!

# 23
  • Мнения: 468
Да, не се е налагала рекламация.

# 24
  • Мнения: 3 457
АЗ ДОСТА ПАЗАРУВАМ ОТ ОН-ЛАЙН МАГАЗИНИ,ТО ЗАТОВА СА МИ И В ПОДПИСА Mr. GreenМного съм доволна и досега не съм оставала разочарована,и аз знам че имаш право да върнеш нещо  ако не ти хареса или е дефектно,с две ръце съм за он-лаин търговията.Поръчвала съм козметика,парфюми,бебешки стоки и др.

# 25
  • Мнения: 2 019
не,предпо4итам да си харесам стоката на място

# 26
  • Мнения: 2 000
Доста неща сме си купували от online магазини. Нямам оплаквания до сега  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 266
Главно книги пазарувам on- line. А, и веднъж и парфюм поръчах спешно за подарък- предварително знаех аромата, малко се притеснявах да не е фалшив, но нямаше проблем. Беше си в оригинална опаковка, с холограмка. То и нея могат да я фалшифицират, но все пак...
За друго още не съм се престрашила.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 926
Да - поръчвала съм книги и детски стоки. Проблем досега не съм имала Peace

# 29
  • софия
  • Мнения: 495
Досега съм пазарувала само от Пакосник и съм много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт