Бебе с морбили

  • 1 225
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 318
Сина ми на 5 месеца е диагностициран с морбили. Заразен е от посещение на месечна консултация, предните пациенти са били болни в начална фаза, не е имал контакт със заразно болни и никой от вкъщи не е боледува от Морбили. Притеснена съм, малък е и пъпките вече бая избиха, има лаеша кашлица, червени очи и обрив по гърлото. Има ли бебета прекарали Морбили и как протече при вас болестта. Ужасно сме шокирани всички вкъщи и се молим всичко са мине леко.

# 1
  • Мнения: 1 466
Милото.
Не съм имала болно бебе от Морбили, но ви желая леко да го изкара и бързо да оздравее!

# 2
  • Мнения: 960
Ще премине, спокойно. Всичко ще бъде наред.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 484
Съвет не мога да дам, но пожелавам бъзро оздравяване и възстановяване на бебето.

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не се съмнявай, че всичко ще бъде наред. Бързо оздравяване!
Поинтересувай се и как стои въпросът с ваксината, тъй като е комбинирана. Дали няма да има някакъв проблем, след като бебето е прекарало морбили. Не вярвам да има, но е хубаво да се попита.

# 5
  • Мнения: 1 466
Deteliniii, как сте? Как е бебчо?

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Дъщеря ми на 11 месечна възраст се зарази от едно безотговорно изведено в градинката морбилозно момиченце.
Изкара болестта тежко - не се хранеше, висока температура, отпадналост. Не помня с какво я лекувахме, беше доста отдавна. Предстоеше й ваксина на годинка, не я поставиха, защото добила естествен имунитет. Още изтръпвам като си спомня. Ще оздравее бебенцето, дано мине бързо и леко.

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Аз съм в шок що за безотговорен народ съществува. Развяват морбили по площадките, както остава за коронавирус.

Общи условия

Активация на акаунт