Ползвате ли функцията "информирай модератор"?

  • 3 574
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Не, защото ползвам функцията "Информирай модератор по кюто"  Laughing

В долния десен ъгъл ще намериш това, което търсиш  Mr. Green

Това го няма отдавна....

# 16
  • Мнения: 3 091
Я бързо да си признае клюкарката, която информира да ми затрият една тема за презервативи. Пуснах я и докато си изпуша цигарата, вече я нямаше. Не ви е срам  Mr. Green
Искам да знам, кой беше!!!
Защо ми таковаш темата ...  Praynig нидей молявити се! нямам спомен да съм аз, но сега очаквам 7 страници - "не съм аз, а кой е?"...
обидена съм Cry

# 17
  • Мнения: 5 539
Не, аз да не съм клюкарка Twisted Evil

# 18
Я бързо да си признае клюкарката, която информира да ми затрият една тема за презервативи. Пуснах я и докато си изпуша цигарата, вече я нямаше. Не ви е срам  Mr. Green
Искам да знам, кой беше!!!
Защо ми таковаш темата ...  Praynig нидей молявити се! нямам спомен да съм аз, но сега очаквам 7 страници - "не съм аз, а кой е?"...
обидена съм Cry
Пу да не съм аз?  Mr. Green Ей умно съм аз първа ще се заплюя в започващата тирада.  Blush

# 19
  • Мнения: 46 520

При мен го има  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 837
Ламята, ОК, млъквам до 3-та стр. Тогава, а на бас, че темата ве4е ще е отакована и то не заради моя постинг  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 091
Никол, за пореден път се убеждавам, че си връзкарка...
кейс - намиг!
темата вече е чат... ураааааааа! благодарности, мили ми моде!
ПОМОООООООЩ - не мога да направя да се гласува с две опции едновременно!

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 18:18 от Ламята НЕСПАСКА

# 22
  • Мнения: 1 937
На два пъти се изкушавах....
Ама стиснах зъби Mr. Green, все така си правя...
Срамота.
Няма да си мълча повече!

# 23
  • Мнения: 1 416
Никога не съм използвала тази опция...

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз май по погрешка веднъж съм го натискала... newsm78
Иначе не я ползвам.

# 25
  • Мнения: 3 154
Не съм я ползвала Laughing

Чудно ми е едно нещо. Защо след като с червени букви пише, че по този начин не се публикува мнение, някои хора го ползват точно за това newsm78

# 26
  • Мнения: 515
Един път. Бих я използвала в много-много крайни случаи. Имаше и още един път  Mr. Green(точно по време на финала на световното) в който исках да информирам, но  в инфо-прозорчето излезе молба да използвам функцията, само ако искам да си редактирам мнение  Rolling Eyes(или поне аз така го разбрах) Tired.

# 27
  • Мнения: 495
а, тенкю за темата Wink
аз нали съм още млада-зелена тук, та някой да ме светне за какво е тая клюкарщина Rolling Eyes
аз веднъж натиснах това "копче" /за модератора де/, от любопитство, на принципа "проба-грешка" и ми излезе надпис "няма смисъл да информирате модератора, че сте направили коментар", цитирам по памет /слонска/, щото тъкмо бях написала публикация Sick
и от тогава ме е страх да пипна, не знам какво ще стане newsm78

# 28
  • Мнения: 6 472

Чудно ми е едно нещо. Защо след като с червени букви пише, че по този начин не се публикува мнение, някои хора го ползват точно за това newsm78

Ха ха ха ха Joy Забавлявате се вие, усещам аз hahaha

Ползвала съм я веднъж таз функция. Пак някой туко- що регистриран не беше успял да влезне в подфорума с обявите и си я беше нацвъкал където му падне  Tired

# 29
  • Мнения: 765
 Не информирам никой за нищо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт