Забравя ли се предателството?

  • 3 923
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 866
Soul Free нормално е за теб като страничен човек, който не е вникнал в ситуацията да са пълни глупости, но аз достатъчно със се аргументирал. По твоята логика и Джули трябва да е пълен боклук и то там дори не е просто някаква свирка или секса, а и чувства към друг мъж и за нея ли ще кажеш същото и ще застанеш на страната на изрода.

Винаги има причини за една изневяра и във случая авторката е изиграла голяма роля с действията си да се стигне до това. Другият фактор е и неговите проблеми и със операцията, чувството на малоценност, проблеми в работата и при всичко това, авторката не е била неговият спасителен остров и подкрепа, а точно обратно, карала го е да се чувства още по зле. Но не само аз и Франсоаз го виждаме това, а и други също !

# 46
  • Сф
  • Мнения: 10 673
Добре де Тамара,защо непрекъснато го оправдаваш,търсиш кусури в средата,околните ( стажантката лоша,с- вото).Описваш по- скоро един хлъзгав мъж,което не е хич хубаво качество. А ти звучиш на моменти наивно,та до глупост що касае отношенията.
Давай малко по цинично,то в лекарските среди го има тоя момент.Сега,любов,любов ,ама много розово рисуваш живота,пък го пазиш да не се разочарова,абе да не е бебе това! Голям мъж,пък и лекар! Знаеш колко стресовя работа е това и колко решения изисква ежечасно. И ти казваме да забравиош, да си гледаш състоянието и детето живи здрави,не се обсебвай от мъжа си.Има време да доказва колко държи на вас!

# 47
  • Мнения: 7 006
Сега бушуват и хормони,имай го предвид.
Относно прошката - трябваше да мислиш преди да заченеш.Сега си длъжна да си сърбаш попарата дето си надробила и волю неволю да дадеш шанс да връзката,в името на детето което носиш.
Само времето ще покаже какво ще бъде от тук нататък,но пък и в крайна сметка,малко воля,когато те връхлитат мислите,гони ги,заповай нарочно да правиш нещо което да те разсейва..
Успех и леко раждане! 

# 48
  • Мнения: 29 516
Stallion001, не я знам Джули и нейния случай. Тук коментираме темата на Тамара. Какви извинения? Що за глупост.....? С какво си се аргументирал? Той не се чувствал добре, бил подтиснат от нея, едва ли не тя е виновна, че той не може да си го държи в гащите.....пълна глупост!!!

# 49
  • Мнения: 2 111
Тамара, ти ми изглеждаш като активен, деен човек. Искам да те посъветвам - за твое лично спокойствие - да имаш и вариант за живот без него. Жилище, финанси, работа, възможност за помощ от родители и др. Обмисли ги тези неща и се подсигури. Така ще си една идея по-свободна и подготвена за бъдещето. Много съм сериозна в съвета си.

# 50
  • Мнения: 6 163
Да, странно е, че съществува толкова изнежен лекар. Чак ми е трудно да повярвам. Обикновено са толкова цинични, че дори на мен ми идва отгоре понякога.
Това с доминантната жена .. ами, повечето сме такива и какво от това. Един мъж, ако не го буташ и тикаш постоянно ... Но нежните души се отклоняват от пътя.

# 51
  • Мнения: 2 431
Аз да не категоризирам човека, без да го познавам, ама... колкото доктори познавам, все са големи женкари. Имам няколко близки приятели доктори, те пък ми разправят и какво колегите им правят... то не са стажантки, сестри, санитарки, колежки докторици и т.н.
Такава е професията явно, стресова, и така изпускат парата. Или пък като гледат смърт и страдания им се иска да се разтоварят с нещо по-ведро.
Така че само една стажантка, и само орален секс... че той е цвете (като за доктор).
Но - живот шарен, може пък не всички да са такива, а само тези, които аз познавам.

# 52
  • Мнения: 866
Soul Free ами точно гледай и на конкретният случай и дали отношенията им са били добре, когато това се е случило ? Дали щеше да се случи ако ги нямаха тези проблеми ? По същата логика всички жени, които са били в кризи, били са репресирани, мачкани от мъжете си и в този момента са изневерили дали и за тях трябва да кажем, че не може да си държат "краката затворени"? Авторката си го е мачкала доста стабилно и въобще не е подходила адекватно, да му помогне, когато той е бил най-зле. Тя не е била неговата упора в този момент. Влошените отношения се отразяват и на интимността, хората се отдалечават и често се стига и до изневери.

# 53
  • Мнения: 29 516
Soul Free ами точно гледай и на конкретният случай и дали отношенията им са били добре, когато това се е случило ? Дали щеше да се случи ако ги нямаха тези проблеми ? По същата логика всички жени, които са били в кризи, били са репресирани, мачкани от мъжете си и в този момента са изневерили дали и за тях трябва да кажем, че не може да си държат "краката затворени"? Авторката си го е мачкала доста стабилно и въобще не е подходила адекватно, да му помогне, когато той е бил най-зле. Тя не е била неговата упора в този момент. Влошените отношения се отразяват и на интимността, хората се отдалечават и често се стига и до изневери.

М да, точно така. Когато е мачкана от мъжа си, го оставя и тогава си намира нов. Всичко друго са оправдания.

Това, че авторката е решила да му прости, е достатъчно показателно, че държи на него.
Не била негова опора и го мачкала , затова изневерил!?!?!? ……..ооо, плийййз!

# 54
  • Мнения: X
Не е нужно да е изнежен.....достатъчно е да е от хората, които " на мравката път правят".
Като се съберат на куп една камара проблеми-годеж, опити за бебе, невъзможност на мъжа, операция, сватба, изискваща и очакваща съпруга, липса на работа, неуспешни интервюта, колко от вас няма да се сринат?Поне малко?
А, доказано е, че мъжете са силни физически, но, за наше съжаление, слаби психически.
Ами, този мъж просто не е издържал на натиска от всички страни.И вместо да тропне по масата, като един истински Бг-мачо и да скръцне със зъби на жена си, той търси отдушник настрана.Можело е да бъде и хазарт, и алкохол, и денонощно хоби....е, оказала се е жена.
Пак казвам, не го оправдавам, да бягаш от проблемите, никога не е решение.
Но, не всички са борбени и предпочитат конфликтите пред бягството.

# 55
  • Мнения: 9
Не съм го мачкала и не съм била доминантна, властна, но вие решихте, че съм такава. Явно не съм описала добре всичко.
Той сам се затвори в себе си след като разбра, че не може да има деца. Много пъти го питах, старах се в този момент и исках да ми сподели, но той избягваше темата. Последното, което ще правя е да го мачкам в този или в който и да е друг момент. Знам, че темата е много деликатна, но всеки път, когато я повдигах той обръщаше на майтап и после откланяше. Доста по-късно се изпусна, че не се чувствал мъж, че не е очаквал да има такъв резултат , че не знаел кой бил и дали ставал за нещои т.н. Въпросната стажантка го поощрявала много на работа, постоянно го хвалела колко добър бил в работата и т.н Аз също му го говорех това, но той не ме чуваше.

# 56
  • Мнения: X
Не съм го мачкала и не съм била доминантна, властна, но вие решихте, че съм такава. Явно не съм описала добре всичко.
Той сам се затвори в себе си след като разбра, че не може да има деца. Много пъти го питах, старах се в този момент и исках да ми сподели, но той избягваше темата. Последното, което ще правя е да го мачкам в този или в който и да е друг момент. Знам, че темата е много деликатна, но всеки път, когато я повдигах той обръщаше на майтап и после откланяше.
Скрит текст:
Доста по-късно се изпусна, че не се чувствал мъж, че не е очаквал да има такъв резултат , че не знаел кой бил и дали ставал за нещои т.н. Въпросната стажантка го поощрявала много на работа, постоянно го хвалела колко добър бил в работата и т.н Аз също му го говорех това, но той не ме чуваше.
Да ти кажа той какво е "чувал", когато ти подхванеш темата за дете ....
"Ти си неспособен да ми дадеш дете, а аз го искам на всяка цена.Не знам какво ще правиш, но трябва да оправиш нещата!" или нещо в този дух.Дори ти и думичка на упрек да не си изрекла.....самия факт, че започваш разговор по темата, вече е упрек към него.
Значи,
1.не може да задоволи очакванията ти
2.не може да ти даде дете
3.не може да намери хубава работа
4.не може да ти даде и сватбата, за която сте си мечтали
Нормално да се чувства негоден за нищо и да се депресира.

# 57
  • Мнения: 6 163
Но - живот шарен, може пък не всички да са такива, а само тези, които аз познавам.
То и аз все такива познавам, ама рекох да си замълча, че нали на хепи енд се надяваме тук.
От всичко изписано дотук излиза, че те просто не са имали комуникация преди помежду си.

# 58
  • Мнения: 2 111
На фона на последния пост на Тамара, аз мисля, че той може изобщо да не е бил толкова сдухан. По-скоро е извадил тоя коз от джоба като го е хванала в изневяра. За да си каже тя, че е човешко, да го оневини и прочее. И за да ѝ вмени и малко вина, се е изкарал неразбран, недооценен и пр.
ПС За изневеряващите медици няма да си отварям устата, че съвсем ще я отчаян авторката.

# 59
  • Мнения: 7 338
Жал ми стана за горкия мъж. Властваш над него, тормозиш го. Мисля, че поведението ти е на една самовлюбена и егоистична псевдоморална жена. Няма начин той да не се осъзнае, може и с помощта на някоя жена и ти си дотам.

Общи условия

Активация на акаунт