Забравя ли се предателството?

  • 3 914
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Не съм го мачкала и не съм била доминантна, властна, но вие решихте, че съм такава. Явно не съм описала добре всичко.

Напротив, идеално си описала всичко, но явно просто не ти изнася каква е обратната връзка на списващите тук, по повод описаното от теб!

Човекът е правил секс насила, с болки, защото ти много си искала дете. Секс по график. Очевидно стресът му е дошъл в повече. Допълнително явно се е комплексирал, като е разбрал, че медицинския проблем  идва от него (лоша спермограма)

НЕ ОПРАВДАВАМ мишкарската му постъпка и предателството. Но казвам, че сте имали проблеми и преди, добре прикрити под паравана на "разбирателството".

Изпушил е, избягал е от реалността с колежката. Да, гнусно е, но не е съвсем неразбираемо.

Дайте си втори шанс. Ако се издъни пак, показваш вратата и си търсиш нов мъж. 21 век сме. Не е толкова скандално човек да се разведе, или да си намери нов партньор, докато има дете.


Можете да помислите и за семеен терапевт.

# 91
  • Мнения: 7 006
Живота нарежда нещата так,че покрай треперливите пиленца,винаги има по някоя майка орлица

# 92
  • Мнения: 12 473
Как се преживява изневяра?
С избора ти.
Като избереш да се фокусираш върху хубавите и положителните му черти и моменти между вас - и ако са много повече от случката, значи си струва.
Просто си ги припомняй, всеки път, когато се сетиш за разочарованието.

Не е лесно, но това е начина.
Избери.

# 93
  • София
  • Мнения: 39 761
Заключено по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт