NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 259
  • 772
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 392
Момичета, помощ от няколко месеца сме с кафе машина нескафе долче густо крупс тази сутрин тръгнах да правя кафе и изненада светна зелено, вода има, но не се чува обичайното бучене а съвсем тихичко и само капе леко. Купувам само оригиналните капсули, какъв може да е проблема

# 466
  • Мнения: 2 146
Дефектна капсула.

# 467
  • Мнения: 392

Без капсулата също не тече, възможно ли е да се подпушила

# 468
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 757
Кой модел е? На Мини Ми отзад, зад резервоара за вода има телчица, с нея почисти иглата, която пробива капсулата. И моята беше така, мислех, че съм я повредила. Тихо бучи и заглъхва даже и водата едва капе. Оказа се парченце фолио от капсулата, което я е запушило и малко варовик.

# 469
  • Мнения: 392
Кой модел е? На Мини Ми отзад, зад резервоара за вода има телчица, с нея почисти иглата, която пробива капсулата. И моята беше така, мислех, че съм я повредила. Тихо бучи и заглъхва даже и водата едва капе. Оказа се парченце фолио от капсулата, което я е запушило и малко варовик.

https://mallbg.com/home/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1% … D1%82_149441.html
Такава ми е машината

# 470
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 757
Кой модел е? На Мини Ми отзад, зад резервоара за вода има телчица, с нея почисти иглата, която пробива капсулата. И моята беше така, мислех, че съм я повредила. Тихо бучи и заглъхва даже и водата едва капе. Оказа се парченце фолио от капсулата, което я е запушило и малко варовик.

https://mallbg.com/home/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1% … D1%82_149441.html
Такава ми е машината
Извади резервоара за вода и виж на гърба на машинката трябва да стърчи една телчица. Издърпай я и действай както съм описала.

# 471
  • Мнения: 9 776
Пробвай с игличката наистина. Може да има запушване. Като махнеш контейнера, ще я видиш.

# 472
  • Мнения: 392
Пробвай с игличката наистина. Може да има запушване. Като махнеш контейнера, ще я видиш.
намерих телчето отзад, незнаех че има там - благодаря. с него не стана, но пък мъжа ми извади една тънка струна която влезе в иглата и я отпуши, каквото и да е имало вътре. Вие почиствате за котлен камък с препарат някакъв

# 473
# 474
  • Мнения: 2 146
В сайта малките кутии са на 7.99.

# 475
  • Варна
  • Мнения: 669
Търся си аз намаления из сайтовете и вижте на какво попаднах! Някой беше споменал за съвместими капсули Лаваца, ако има...
Скрит текст:

Някой да е пробвал?

# 476
  • Мнения: 27
Здравейте!Интересува ме съвместими ли са капсулите на Спетема с машините на Долче густо?

# 477
  • Мнения: 1 457
Здравейте!Интересува ме съвместими ли са капсулите на Спетема с машините на Долче густо?

Има различни видове капсули на Спетема, имат и съвместими с Долче густо. Лично на мен не ми харесаха, доста изкуствен вкус и трудно ги пробива машината.

# 478
  • Мнения: 27
Здравейте!Интересува ме съвместими ли са капсулите на Спетема с машините на Долче густо?

Има различни видове капсули на Спетема, имат и съвместими с Долче густо. Лично на мен не ми харесаха, доста изкуствен вкус и трудно ги пробива машината.

Мерси!

# 479
  • Мнения: 78
Ами аз никъде не намирам такъв код наистина, прегледах и брошурите. В същото време днес при регистрация в сайта ми изпратиха такъв мейл на български. Странна работа. Благодаря Simple Smile Ще взема да им пиша.

Преди време, когато си купих моята машина - също никъде не открих код, въпреки че имаше книжчица с ‘инструкция’ да си регистрирам машината с кода, за да получа отстъпка... на кратко - писах им (на официалния сайт имат форма за контакт), описах проблема с липсата на код, поискаха ми снимков материал на машината, кутията и платежните бележки (както и на доставчика, защото бях с Еконт) и ми изпратиха код на мейла.

Общи условия

Активация на акаунт