Мнение за Д-р Петко Илиев, Надежда

  • 1 844
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Здравейте, моля за мнение за Д-р Петко Илиев от Надежда. Предстои ни консулатция при него. Малко ме притеснява, тъй като ми се струва доста млад, дори в сайта на болница Надежда няма информация къде и кога е завършил, какъв опит има, а  пише само, че е лекар, без посочване на специалност, за разлика от другите им специалисти, които си имат визитка. Просто не ми се дават пари, ако няма да получа качествена услуга, вече бяхме на друго място и не ми се обикаля по безсмислени консултации. Благодаря Simple Smile)

# 1
# 2
  • Мнения: 46
Здравейте,
Не съм била при доктор Илиев, но съм била 4 г. пациентка на болницата където работи. Коментарите, които съм чула от неговите пациентки не са положителни. Малко е проба грешка. Той работи с д-р Персенска и тя му е нещо като ментор. Не ви го препоръчвам.

# 3
  • Мнения: 116
Благодаря за коментара. Убедих се сама, че този лекар ме му е мястото там. Изключително непрофесионално поведение и ми се струва, че не е особено компетентен. Общо взето нищо не каза. Съжалявам, че отидох, но не мога да разбера как болница Надежда назначава такива лекари. Аз заради този не бих отишла повече там. Един месец чаках да ми се обадят за час за преглед и накрая този, който е специализант . Възмутена съм

Здравейте,
Не съм била при доктор Илиев, но съм била 4 г. пациентка на болницата където работи. Коментарите, които съм чула от неговите пациентки не са положителни. Малко е проба грешка. Той работи с д-р Персенска и тя му е нещо като ментор. Не ви го препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 46
Здравейте,
Може да заявите на регистратура да си смените лекуващият лекар.

Искате ли да ми пишете на лични? Ще помогна с каквото мога ....

# 5
  • Мнения: 508
Нищо общо с лекар няма този човек. Абсолютно некадърен
Благодаря за коментара. Убедих се сама, че този лекар ме му е мястото там. Изключително непрофесионално поведение и ми се струва, че не е особено компетентен. Общо взето нищо не каза. Съжалявам, че отидох, но не мога да разбера как болница Надежда назначава такива лекари. Аз заради този не бих отишла повече там. Един месец чаках да ми се обадят за час за преглед и накрая този, който е специализант . Възмутена съм

Здравейте,
Не съм била при доктор Илиев, но съм била 4 г. пациентка на болницата където работи. Коментарите, които съм чула от неговите пациентки не са положителни. Малко е проба грешка. Той работи с д-р Персенска и тя му е нещо като ментор. Не ви го препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 116
Напълно съм съгласна с вас

quote author=Radina79 link=topic=1576422.msg46892092#msg46892092 date=1693737994]
Нищо общо с лекар няма този човек. Абсолютно некадърен
Благодаря за коментара. Убедих се сама, че този лекар ме му е мястото там. Изключително непрофесионално поведение и ми се струва, че не е особено компетентен. Общо взето нищо не каза. Съжалявам, че отидох, но не мога да разбера как болница Надежда назначава такива лекари. Аз заради този не бих отишла повече там. Един месец чаках да ми се обадят за час за преглед и накрая този, който е специализант . Възмутена съм

Здравейте,
Не съм била при доктор Илиев, но съм била 4 г. пациентка на болницата където работи. Коментарите, които съм чула от неговите пациентки не са положителни. Малко е проба грешка. Той работи с д-р Персенска и тя му е нещо като ментор. Не ви го препоръчвам.
[/quote]

# 7
  • Мнения: 1 389
Аз си мисля, че е добър в работата си.

# 8
  • Мнения: 116
Мислите си каквото пожелаете :grinning


quote author=Фрида link=topic=1576422.msg46927876#msg46927876 date=1694492847]
Аз си мисля, че е добър в работата си.
[/quote]

# 9
  • Мнения: 508
Таймира на 100 естрадиол
Там където има полипи не вижда там където няма вижда
Аз си мисля, че е добър в работата си.

# 10
  • Мнения: 1 389
Аз имах най-обикновен преглед. Нямах манипулации при него. Не знам, всеки допуска грешки. Просто изказвам мнение, не разбирам от тази работа.

# 11
  • Мнения: 116
И аз имам полип според него Grinning
quote author=Radina79 link=topic=1576422.msg46929193#msg46929193 date=1694514777]
Таймира на 100 естрадиол
Там където има полипи не вижда там където няма вижда
Аз си мисля, че е добър в работата си.
[/quote]

# 12
  • Мнения: 218
Не препоръчвам. Неуверен в преценките си. Не е добър психолог и реакциите са му първосигнални, като не си дава сметка как това би повлияло на пациента, липсва му практика. След преглед при него смених болницата и лекаря. На светлини години е зад Персенска.

# 13
  • Мнения: 8
Аз си мисля, че е добър в работата си.

Абсолютно съм съгласна, всичките манипулации, които ми е правил не съм ги усетила, много лека ръка има. След първия ми неуспешен инвитро опит реагира много спокойно, без да всява паника, обсъдихме нова стратегия и продължаваме напред, а не като някой други лекари, прави едно и също и се чуди защо не се получава. Също така си дава телефона и е на разположение на пациентите си по всяко време. За сега съм доволна и се чувствам спокойна при него.

Общи условия

Активация на акаунт