NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 289
  • 772
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 148
Звучат интересно и сигурно са хубави, само не ми харесва, че са 12 бр. 😁

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Аз пуснах за проба...еспресо и макиато.

# 527
  • Мнения: 2 148
Мистик, пиши после отзив, моля 🌷

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Ок, надявам се да ми харесат повече от Буонди...

# 529
  • Мнения: 276
В Метро от 29.10. на 7,99лв.

# 530
  • Мнения: 9 776
От понеделник в Кауфланд на 7,99. Ще се възползвам.

# 531
  • Мнения: 2 148
Извинявам се за двойния пост, но никой не е писал след мен няколко дни. Не мога да вляза в сайта на ДГ, изобщо не ми го зарежда. При вас как е?

# 532
  • Мнения: 9 776
При мен няма проблем. Влязох и в сайта, и в акаунта си. Не знам защо при теб така. Сигурно нещо се е бъгнало.

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Аз да кажа за капс.Старбъгс...взех от жълтите и една кутия Макиато. Ок са. Кафето, ако е чисто пак нещо не ми е уау, ама аз все със сметана или мляко го пия, та става Simple Smile

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
И аз взех от капсулите на Старбъгс -тъмно сините и Лаваца кремосо червените. Старбъгс на мен не ми допаднаха, но Лавацата е супер ароматна и много ми хареса.

# 535
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
И аз взех от капсулите на Старбъгс -тъмно сините и Лаваца кремосо червените. Старбъгс на мен не ми допаднаха, но Лавацата е супер ароматна и много ми хареса.
От как сайт поръчахте капсулите Лаваца и Старбъгс?

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
От този...https://coffeespot.bg/
Обаче при опит да платя с карта ми се случи нещо мн.интересно и добре, че служебно ми блокираха картата, че щя х да изгоря...Сметка 20лв, а искат да платя 250Е Flushed Още като си вкарвах динамичната парола ми заби, та...гледайте хубаво! Писах на сайта...за първи път се случвало...даже от банката ми казаха, че е правен опит за плащане в Евро. Питах фирмата чужда ли е какво...казаха-не. Бг фирма и т.н...

# 537
  • София
  • Мнения: 6 182
Те вече не са на промоция в coffeespot (бяха на 6.99 миналата седмица), така че може от там, може и от сайта на Нестле. Аз следя къде са по на сметка.
Сега се изкушавам да си взема и лавацата като била хубава, ама май ще се затрупам в кафе Joy Децата решиха, че им е много хубаво да си пият чокачино в студените сутрини, ама защо не и още по едно в хладните вечери и то свърши за два дена (две деца по два пъти на ден). Ама аз вече съм се запасила със старбъгс, капучино, макиато ала-бала, не ми трябва още и за да ми е безплатна доставката им поръчах накуп 5 кутии чокачино Stuck Out Tongue Winking Eye Ха дано им стигне, а на мен ми трябва гардеробче за склад.

# 538
  • Мнения: 568
Аз попаднах на едно кафе с ДГ - съвместими капсули и не е лошо, а кортадото е даже много добро. Don Carlos е кафето и го има в македонската верига КАМ. Има само един вид чисто кафе, има също кортадо и шоколад. Като цена е 7.99лв. за 16 капсул в кутия. Бива...

# 539
  • София
  • Мнения: 248
Аз също купувам от него, когато нямам подръка Spetema или Нескафе официалните капсули. Пускам го късичко, 3-4 чертички и е екстра като за непрентенциозно кафе следобед.

Общи условия

Активация на акаунт