🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 2 /01.03.-15.03.2020/

  • 26 019
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно, че най-вече дразни бутафорията, която преобладава този сезон. Разбира се, че чертите на лицето дават отражение на грима. Затова и за да се прикрият характерни черти, които липсват в образа, който трябва да се получи, се използват маски. И когато гримът се комбинира с маска, досега са докарвали много по-голяма прилика. В сегашния сезон минаха три лайфа, а образите с маски са по-скоро гротескни.
Не че гротеската липсва и при другите. Едни вежди на "Дженифър Лопес", примерно... дали това е било най-доброто, на което са способни? Наистина ли смятате, че не е било възможно поне тях да направят? На колкото и снимки да я гледам, не мога да намеря такава, на която да видя това, което бяха сложили на Фики.

# 691
  • Мнения: 6 417
Димитър Коклин правеше чудеса. Неговите ученички са му достойни заместнички, ама нали трябва да се намери някаква работа на жената на Ваня Джаферович и хоп, гримьорка в "Капките".

# 692
  • Мнения: 3 110
За семейно " предприятие" дето всеки на някой е  роднина или приятел, се учудвам как функционират ... все по-тегаво, но все още .
Освен капките ( които според мен западат ) , какво още имат на екран?

# 693
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Шушон, ще се повторя, но все пак - Евгения Джаферович не е единствената в екипа. Вижте що народ е замесен. Както е видно - и не тя командва парада. И не знам защо се разсъждава, сякаш тя единствено е отговорна.

# 694
  • Мнения: 3 510
Защото така им изнася.

# 695
  • Мнения: 3 110
На мен ми е все едно какво е името на гримьорите, ако работата им е впечатляваща, както в първите сезони. Ама не е. Има разлика, и то не в добра посока. Ама все тая, кервана си върви.
При толкова роднини , и в темата ще попишат,  ще обяснят как грима е винаги велик ,не се връзвайте.

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В момента в "Здравей, България" разказват за възрастния човек, единствен зрител в понеделник, Стефан Цокев от Казанлък. Колекционер е на автографи.

# 697
  • Мнения: 1 673
Аз се включвам да кажа, че Шакира и Боби Михайлов ме разсмяха до сълзи. Видяха ми се като една благопристойна Ева и един нахъсан, като френско петле на война, Адам, който е  готов на всичко заради ябълката. Като застанаха един до друг - на него ще му се откъснат ръцете в неистов мерак, жилите му изпъкнали, адреналин с кофи се лее, а тя си поклаща ханша и се усмихва като Джокондата.... Ох, много беше смешно. Връщах няколко пъти да се посмея още и още. Това момче Антоан започва много да ми харесва - старае се и не се взема много насериозно.

За липсата на публика, какво нещо било! Много ми липсваше - понякога хващат страхотни реакции в публиката, а и шумът някак си придава друг облик на шоуто. Но всички на сцената дадоха всичко от себе си, за да избутат в тези условия.

За грима, то пък големи изисквания от публиката, чак нереално големи. Ще рече човек, че всички други във всички други сфери работят по отлични, висококачествени стандарти, та да се възмущаваме, че гримът на някакво си шоу не бил достатъчно добър. Да, не беше, така си е, но и да видите майсторът как си остави ръцете с плочките в банята ни - със шоуто карам само в понеделник, а тази баня по няколко пъти на ден ми чупи настроението. Хем шоуто ми е безплатно, а на майстора броихме хилядарки...

# 698
  • Мнения: 14 167
Ама плочките ти не ги дават по националната телевизия, нали? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 699
  • Мнения: 1 673
Ама плочките ти не ги дават по националната телевизия, нали? Stuck Out Tongue Winking Eye

То човек винаги трябва да е подготвен. Я, на Банови, на Божков, онези другите Веткови - Арабаджиеви, всичко им показаха хората... На едно по-ниско ниво, едно селфи да не може да прасне човек от банята, значи!:laughing:LaughingLaughingLaughingLaughing

# 700
# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Чак ми се насълзиха очите! Толкова трогателно с този човечец Heart Exl

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 00:47 от DamaPika

# 702
  • IT
  • Мнения: 3 704
Димитър Коклин правеше чудеса. Неговите ученички са му достойни заместнички, ама нали трябва да се намери някаква работа на жената на Ваня Джаферович и хоп, гримьорка в "Капките".
Точно, дамаПика също го спомена, лека му пръст.

Ако гримьорът е добър може всичко, ако не сте гледали видеата по преобразяване на азиатски момичета  гледайте ги  и скули, нос, зъби всичко, всичко може да се промени.
Тук има разпадащи се маски и някаква пародия на моменти.
Да не коментираме онези странни вежди на Фики като ДжейЛо или падащият клепач на Димитър Маринов.

# 703
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Както споменах в понеделник, измъчи се Етиен с Луна. Не само по време на репетициите, а и по време на концерта. Няма чувство за ритъм тази жена. В началото тръгна да избързва, след това - забави, та мислех, че ще заспи на сцената. Съчувствам на човека.

# 704
  • Мнения: 3 110
Дааа, Луна не е красива, талантлива, но е достатъчно хитра да се прави на луда . Ако не прави цирк, никой няма да я забележи.

Общи условия

Активация на акаунт