🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 2 /01.03.-15.03.2020/

  • 26 020
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 301
Не знам защо, но този сезон не успява да ме грабне така както предните. Има някои участници, които просто не мога да възприема като артисти. По-скоро са хора, които са си повярвали повече отколкото трябва. Държат се пренавито и неадекватно  и стоят не на място. Единствено Рачков, Зуека и чат от журито ме карат да хвърлям по едно око.

# 706
  • Мнения: 2 213
Аз също мисля, че това им е най-слабият сезон засега.
Изпълнителите, кой от кой по-дразнещ - не понасям нито Луна, нито Георги, нито Маги, нито Галя. За Димитър ми е жал, че се излага в това халтурно шоу - чак ми е неудобно да го гледам.Фики.е голямата изненада за мен. Тото ми се стори много докачлив от ниските оценки, което ме му прави чест. Общо взето гледам с превключване на каналите, за да спестя неприятните участници.

# 707
  • Мнения: 18
Не ме грабва този сезон и мен! Слаба работа! Само водещите стават! и Фики Grinning

# 708
  • Мнения: 62
Кастът е пълен провал тази година, както и гримът. Много зле! Дори и аз, която не съм толкова придирчива, направо на моменти не вярвам какво виждам. Пеенето също на всички е искрено фалшиво...какво се случва тази година???
Присъствието на Луна не го разбирам. Сигурно да става сеир. Тази жена има със сигурност някакъв психо проблем.

# 709
  • Мнения: 4 124
Фики е много cимпaтичен, пък и хубaвец.  Рaдвaм cе, че покaзa нa хорaтa, че може дa пее нa aнглийcки и cе отърcи от гaврaтa c издиcкaв. 
Миcлех cи, че Тото cъщо ще е интереcен зa гледaне, но той милия cтaвa вcе по-противен, c вcякa неговa cтъпкa. Лунa е зaбaвнa зa гледaне,  не ме дрaзни.  Хaреcвa ми кaк Хaлвaджиaн я е cложил нa мяcто (договор е подпиcaлa вcе пaк).  Димитър Мaринов не бивaше дa cе връщa тук, a дa оcтaне недоcтижим зa нac, кaкто прaви Нинa Добрев, Григор Димитров....  Cегa ще cе оцaпa яко. Aнди cъщо е тaлaнтлив, Мaги е бозaвa, Вергов е лицемерен....  и зa другите учacтници не cе cещaм нищо.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 180
Фики хубаво пя отново, но гримьорите го бяха докарали като Сашо Роман.
На мен ми заприлича на Цар Лъв.

Хареса ми как пя.
А на мен Фики ми приличаше на Съли от „Д-р Куин лечителката”.
На Дара вече второ предаване не ми хареса гримът, в предишните сезони правеха много сполучлива Адел, напр. Криско и Мишето.

# 711
  • Мнения: 545
Димитър Маринов ако наистина се е договорил за 60 000 лв. хонорар за 3 месеца, хич не го съжалявам. За тия пари си заслужава да се правиш на маймуна навсякъде по света.

# 712
  • Мнения: 260
Фики хубаво пя отново, но гримьорите го бяха докарали като Сашо Роман.
На мен ми заприлича на Цар Лъв.

Хареса ми как пя.
А на мен Фики ми приличаше на Съли от „Д-р Куин лечителката”.
На Дара вече второ предаване не ми хареса гримът, в предишните сезони правеха много сполучлива Адел, напр. Криско и Мишето.

Според мен, няма как да направят хубав грим на Дара, защото тя има специфично лице, по-точно специфични очи, които много трудно могат да бъдат преобразени.

# 713
  • Мнения: 3 510
Димитър Маринов ако наистина се е договорил за 60 000 лв. хонорар за 3 месеца, хич не го съжалявам. За тия пари си заслужава да се правиш на маймуна навсякъде по света.
Силно се съмнявам да е с такъв хонорар. Вижда се по лайкове във Фейсбук, гледанията в Ютуб, а и по гласуването на зрителите, че не представлява кой знае какъв интерес. Едва ли Холваджиян би дал такъв хонорар на човек, който по-скоро е от пълнежа на предаването.

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За грима Митко Коклин /светла му памет!/ казваше, че има лица, които са благодатни за работа и могат да се преобразяват без много проблеми. Като пример посочваше лицето на Стефчо Рядков. Слава Богу, че Коклин обучи помощничките си при Слави. Гергана Майсторова е много добър гримьор.

Жалко, ако Маги не си дава сметка, че през последните две години гримът във формата куца, при това прекалено много.

# 715
  • София
  • Мнения: 7 970
Аз имам чувството, че за да икономисва средства Маги ползва маски от предходните години. Да ама тогава тези маски са правени за един тип лице и няма как директно да се „трапосат“ на друг тип лице. Затова Адел при Дара не се получи, ами някак си като че ли лицето висеше на закачалка.

За новите маски вероятно пък също се икономисват пари и просто се върви само към грим.

# 716
  • Мнения: 3 110
Дара постоянно си пипаше маската до устата, явно освен несполучлива е и неудобна.

# 717
  • Мнения: 545
Димитър Маринов ако наистина се е договорил за 60 000 лв. хонорар за 3 месеца, хич не го съжалявам. За тия пари си заслужава да се правиш на маймуна навсякъде по света.
Силно се съмнявам да е с такъв хонорар. Вижда се по лайкове във Фейсбук, гледанията в Ютуб, а и по гласуването на зрителите, че не представлява кой знае какъв интерес. Едва ли Холваджиян би дал такъв хонорар на човек, който по-скоро е от пълнежа на предаването.
Димитър Маринов може да е всичко друго, но не и пълнеж. Първо, той е единственият актьор сред участниците този сезон (Антоан не се брои, той не е поканен от продуцента, а избран от публиката). Второ, беше последният обявен участник, тоест според предаването той е най-голямата звезда или звездата, която ще предизвика най-голям интерес. И трето, минали са само три епизода, дайте му шанс на човека!

По отношение на публикуваните хонорари, аз съм склонна да вярвам, че са много близки до реалните цифри. Между 1500 и 3000 лева на участие в заведение си е съвсем нормален хонорар на българския музикален пазар. А пък те губят много повече време от една вечер, защото ходят и на репетиции през седмицата.

# 718
  • Мнения: 301
Когато казаха, че Димитър Маринов ще е част от ''Като две капки вода" си помислих, че ще е част от журито. За мен е респектираща личност и миналата година когато беше гост в журито даде много точни оценки.
За гримът съм абсолютно съгласна, че тази година е много слаб. Не знам дали се дължи, на това че участниците са с изразени отличителни черти или просто екипът от гримьори е свалил нивото. Когато Дара беше Николина Чакърдъкова по-скоро изпитах погнуса от видът й и дори не успях да чуя как пее.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт