За сутиените с банели...

  • 18 814
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Никога не ми се е случвало. Но имам принципна позиция за някои неща като бельо, обувки, козметика...Купувам само доказани с качеството си марки. Англичаните са много прави и аз вече от години нямам пари да купувам евтини неща.  Simple Smile

# 46
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Аз съм с чашка Е и подгръдна 75, но на Опал няма да си купя, ако ще да е последния сутиен на света!!! Не стига, че са грозни, ами и изработката е толкова калпава, е, ти знаеш вече.  Купувам си на Финес, пробвала ли си. Ще останеш доволна, бъди сигурна! Кройките са много приятни и изработката определено си струва. Не са много скъпи, големите модели са от порядъка на 18-22лв.

И аз съм почитател на Финес - много са ми удобни, ползвам ги дълго време без проблем.

# 47
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Пробиват защото нямат тапички от двете страни, и на мен са ми пробивали точно такива без тапичките, защото банела е остър и пробива плата, а с тапичките това не може да се случи  Wink

Ама като си купувам сутиен от къде мога да знам имат ли тапички или нямат, явно си е до марка и цена

# 48
  • Мнения: 328
Купувам си почти само на ф-ма "Ками",Варна.Рядко се намират,но пък качеството им е супер.Пера ги в пералня,понякога дори на 60 градуса.Цените са мужду 12 и 15 лв.,имат доста добър асортимент.

# 49
  • Мнения: 5 539
Не помня откога не ми е излизал банел на сутиен Rolling Eyes А имам всякакви - от италиански през български до турски и китайски.
Обаче ако имах по-голям бюст, хич нямаше да се главоболя с тия банели и подлатени чашки.

# 50
  • София
  • Мнения: 769
Хайде и аз да се присъединя към почитателките на Финес! Миналия месец имах път към Русе и се сдобих с един комплект и един сутиен на цена по-малка от колкото в София е цената само на един комплект.  Peace
Преди и на мен ми се е случвало да ми излизат банели, но откакто ползвам само техните не съм имала такива проблеми, а и другото е че отслабанах, съответно и бюста ми се смали доста, но незнам дали това има връзка.....

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 15:05 от Ivanichka

# 51
  • Мнения: 5 103
Нямам сутиен с изкочил банел newsm78, а не съм с малък бюст.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Aз нося обикновено на фирма Брил-български.Цената е около 27 лв.Не ми излизат банелите,но
предпочитам да ги пера ръчно.В Пловдив м-на е до Дома на техниката. 
 Продават само бг бельо.

# 53
  • Мнения: 2 495
На всичките ми сутиени рано или късно им излизат банелите...Тъпо, но факт Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 377
Всичките ми сутиени са с банели, на различни фирми, повечето български - пера ги в пералнята в торбичка за бельо. В повечето случаи излизат банелите, дори да имат "тапичка", но нямам сутиен, който е карал по-малко от една година - за протокола обикновено имам 5-6, така че ги нося и съответно пера поне 1-2 пъти в седмицата.  Peace
Честно казано не си представям да нося бельо 5-10 години.
След 3-4 години най-малкото латиците се разхлабват.  Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 122
Ами да и при мен след известно време носене банелите побягват от местата си...рекорда по издръжливост засега държи единствения ми сутиен на Триумф(малко скъпички ми се виждат,но след отчайваща обиколка за голям сутиен бях принудена да си взема такъв,в случая се оказа,че дори се води минимайзер...за мене беше абсолютно без значение,идеята беше да се "нацедя" #Crazyв нещо (в случая 85D).Видях,че някой се оплаква,че го "сплесквали"определени сутиени,при мен проблемът беше точно обратния,все ми даваха по моите критерии едни заострени сутиени,за другите вероятно нормални...почувствах се дефектна по едно време,да беше да си купувам сутиен за пръв път,разбирам,ама то това е се е случило в далечното минало!Чак една продавачка стигна до извода ,че търся сутиен,цитирам"по-като за момиченце" Joyпри мойте мерки това прозвуча изключително интересно!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За тези, които носят сутиени без банели - освен на Триумф имам и на ТСМ, много съм доволна - а цената е в пъти по-ниска.

Банели не са ми пробивали от години...

# 57
  • Мнения: 990
И на мен ми се е случвало,когато купвах по -евтинички!Много неприято наистина !

# 58
  • Мнения: 2 237
Пробиват мамка им ! И на мен редовно ми се случва.Ми купуваш нов и това е,избор май нямаш....

# 59
  • Мнения: 3 251
За тези, които носят сутиени без банели - освен на Триумф имам и на ТСМ, много съм доволна - а цената е в пъти по-ниска.
Чоки, а с банели няма ли в магазините на ТСМ?

Общи условия

Активация на акаунт