Лидл 137 - По женски...

  • 119 017
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 5 096
Така са, за 1 хляб се разкарват. Майка и тя е така, вика ми да не съм птичка в кафез да стоя само в къщи, ето утре в други ден идва пролет времето е хубаво на село трябва да си ходя да окосим. Нямала пари да купува големи количества за повече дни, ето тази логика ми убягва, явно старческото слабоумие не прощава.

# 1 561
  • Мнения: 25 748
Последното ми ходене в Лидъл имаше хора с 2-3 покупки.
Някои не се трогват от ИП и си се мотат по магазините.
Аз се заредих добре и сега отпивам блажено чилийско винце със лидълско бри...ще изкарам седмицата...

# 1 562
  • Мнения: 27 549
Явно им  убягва на възрастните хора, че те са най-застрашената категория. Или някои от тях просто не искат да го разберат. То и младите могат да си намерят повод по-често да ходят по тази логика...За тях, а и за децата им времето не е ли хубаво?!
Скрит текст:
 
Вчера- 627 умрели в Италия. 793 умрели от вируса в Италия за последните 24 часа, 4821 заразени. Около половината са хора над 80 г  (а в Италия такива не са малко), но притеснително е, че от останалите умрели повечето са между 60-79 г). Т. е. не е като пенсионерите да са имунизирани срещу вируса...
Аз днес по бг тв чух за 560 или подобно- но това четох, че била бройката само за Ломбардия...
Аз също ускорявам пазаруването и съкращавам стоенето в магазина, но оттук нататък няма да се товаря чак като магаре, за да излизам веднъж на седмица-две. Не съм с кола, ядем по много зеленчуци/плодове и торбите ми стават наистина тежки. Дезинфекцирам си ръцете, в магазина пипам само продуктите които купувам, спазвам дистанция. Ще купувам по малко повече продукти от обикновено, няма да са ми ежедневни пазаруванията, но и няма да се чудя как да се замъкна вкъщи със свръхтежки торби...

# 1 563
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Долче, ти ще спазваш дистанция, ама точно хората над 60 изобщо не я спазват. Вчера един дядо ми се лепна на 20см. Веднага пристъпих метър напред, оня хоп пак зад мен. Попитах го, не е ли разбрал, че трябва да се спазва дистанция от 2метра, при което той каза: "Ай стига вече с тия глупости, то каквото е рекъл Господ, това ще стане." Останах безмълвна.

# 1 564
  • София
  • Мнения: 5 547
Баш затова трябваше да си имат часове за пазар ,и в другите да си стоят у дома, а не да се бутат с другите и вечно претенции.

# 1 565
  • Мнения: 27 549
Мики, то по неговата логика...каквото е рекъл Господ ЗА НЕГО...защото най-големият процент жертви са от неговата категория  (т. е. по-вероятно е той да пипне вируса от безсимптомен млад, отколкото обратното). Ама явно не е мислил въобще. Но пък има и млади с кофти имунна система и не е редно да се навират така.
Миленски, така е. Все претенции значи.

# 1 566
  • Мнения: 1 006
Лидл Варна на бул. Владислав е обърнат с краката нагоре  - разместват. 🙃 Месо няма, хляб опакован няма, прясно мляко само 2 бутилки (или поне аз толкоз видях да се мъдрят на новото им място) Ходих в 19.15ч., единствените пенсоинери в радиус от 2 километра бяха тези от охраната на магазина.  Количка не пипам, кошници няма, носех си моя торба.

# 1 567
  • Мнения: 27 549
А торбите дезинфекцирате ли ги? Thinking Не се заяждам, любопитно ми е. Понеже не се използват еднократно.

# 1 568
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Angela61,вярно ли че при вас дори макаронени изделия няма?Това чух от леля ми от Украна.
При нас има и се зарежда всеки ден. Много намаляха клиентите и продажбите съответно по разбираеми причини. Магазина е зареден, както в нормално време. Ако нещо липсва е инцидентно. По-големите липси бяха когато хората се запасяваха, но сега вече не е така.

# 1 569
  • Мнения: 1 006
Моята беше еднократна, от тези найлоновите с дръжки на Лидл, после хвърлям.

# 1 570
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Към 17 ч. пред нашия Лидъл нямаше хора за това и влязох, заради тия пусти дробчета. Ами - нямаше Disappointed
Взех 2 кисели млека XXL, зелен фасул в буркан, домати на клонка, шоколадови парченца и фондан. Висока/дълбока ми е количката, не съм свикнала. Обикновено вземам малко неща, които слагах в моя торбичка, ама сега нали не може... До всеки касиер имаше сложени по 2- 3 палета, за да сме по-далеч от тях.
Прегради на касите има в К...

# 1 571
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Знаете ли на кое място са фусилите от леща, нахут и грах, защото последните два пъти все се оглеждаме, но така и не успяхме да ги намерим?

# 1 572
  • shumen
  • Мнения: 18 023
При нас прегради няма ни в Лидл,ни в К.Поне аз като ходих не видях.
Долче,и аз съм като теб без кола,но сега гледам да не пазарувам толкова често.А такива дето се бутат в теб само как ги обичам нямате си на идея.Онзи ден като ходих и аз се ядосах на една такава бабка.Вреше се в мен сякаш тя ще плаща,а не аз.Нахраних я яко и се одръпна тогава овцата.

# 1 573
  • Мнения: 1 557
Оправия няма, останахме без глас от викане за спазване на дистанция, днес една бабка ме наплю на касата, че съм я накарала да отстъпи назад(редовен проблемен клиент), за да спазва дистанция от предния клиент, вече няма да бъде допускана в магазина от охраната. Много е трудно, повечето хора им е на шега, коментари от рода на вие се побъркахте, аз съм имунизиран и мен няма да ме хване са ежедневие и ако между тях успяваме да въведем някакъв ред, то от нас служителите не пазят никаква дистанция. Прегради все още няма, започнали са монтаж, но докато покрият всички филиали ще мине време.

Някой питаше за слаб ден, сега такъв няма, всички дни са еднакви, по-принцип слаб ден е сряда, но сега принципите не важат.

# 1 574
  • София
  • Мнения: 5 547
Знаете ли на кое място са фусилите от леща, нахут и грах, защото последните два пъти все се оглеждаме, но така и не успяхме да ги намерим?
Тая паста и аз я търсих и не я намерих.

Общи условия

Активация на акаунт