Лидл 137 - По женски...

  • 119 184
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 27 612
Тета, мислим да монтираме душ слушалката на един лидълски държач - от тези които са с лост и се регулират на височина. Те мисля, че са си стандартни, самият шлаух се поставя на държача  (иначе слушалката е доста по-обемна- тази която е лед- отначало и аз се зачудих дали ще става).
При нас не мога да забележа да има от гелчето за ръце. Поне на касите не видях. Или не е поставен на всички каси...На ме ми е удобен за навън, нося си и мокри  кърпи. От тях има до касите.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 547
Тези ръкавици са за чистене, нали. Вие за какво ги взимате?
Аз за да ги ползвам когато се боядисвам, иначе латексовите оставят един талк по ръцете, някакъв гаден трябва да се мия няколко пъти за да се махне.
На тези пише без талк и искам да пробвам.

# 557
  • Мнения: 15 356
Добро утро!
Днес ще отида да потърся антибактериални гелчета,за Варна център става въпрос,дали въобще ще намеря?
В Софармаси на Пирин имаше,една дама поиска много бройки,но й отказаха за да има за всички.

# 558
  • София
  • Мнения: 16 071
Тези ръкавици са за чистене, нали. Вие за какво ги взимате?

Вчера на летището и в метрото видях маскирани и с гумени ръкавици пътуващи.

# 559
  • Мнения: 771
Момичета имам мейл че печеля от новата им игра Simple Smile Помня че преди някой беше писал че трябва да се попълнят някакви декларации или нещо подобно за НАП? Някой може ли да ми обясни по подробно като за неразбиращ човек Simple Smile

# 560
  • Мнения: 9 050
Тези ръкавици са за чистене, нали. Вие за какво ги взимате?
Ако говориш за ръкавиците от нитрил, не са съвсем за чистене. Стават, но не са толкова дебели.
Но пък са безвредни за работа с хранителни продукти. Аз готвя с тях. Особено ако чистя риба, като режа месо, дори като меся тесто, за да не ми влиза под ноктите. Нямат латекс и на мен са ми по-удачни.
За чистене си купувам от дебелите латексови, че са му силни препаратите. И ако се пробие ръкавицата, ми заминава кожата по ръцете.

# 561
  • Мнения: 9 138
Аз ги купих за работа и навън. Нали казват да внимаваме с ръцете и да ги мием, как пипаме и т.н. За вируса , ако трябва да съм честна. По-лесно ми е да не се пипам, а видях и че това е част от облеклото дето се вика на тези в заразените страни.
Иначе ще си ги ползвам за чистене у нас, ако останат (дано) , за нещо с препарати, за оправяне на сандъчетата с цветята имам много и все ровя -сега ще ги подменям, бе за каквото се сетиш. Но ги купих да ходя на работа с тях , ако трябва да съм честна и за магазин , като ходя да пазарувам най-вече.

# 562
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Въобще не съм се разтърсила за маски, гелчета и ръкавици аз. Карам си го без да се панирам и ми е спокойно. Simple Smile

Ходих за котидж, кокосово мляко и скир тази вечер. Взех и пакет броколи, че ги моря. Видях и някакъв микс за супа с моркови, карфиол, зелен боб и брюкселско зеле. Нов ли е, не знам.
Грабнах и от него един. А този микс в италиански стил скоро мернах, някой купувал ли е?



Има нова извара, с по-висока масленост за трениращите. Купих една за проба - на вкус за мен почти няма разлика с обезмаслената, бие на цедено мляко.



Бутерказето за пръв път го съзрях, по-маслен кашкавал ли е? Този под него също погледнах, но се зареждам от Одрин като ходим и от месеци не съм купувала от Бг.

# 563
  • Мнения: 1 519
Аз от поне десетина години редовно си купувам ръкавици - основно при чистене и готвене ги ползвам.

# 564
  • Мнения: 27 612
Ние купуваме от малките кашкавалени пити по-долу на снимката- 300 гр за 2,99 лв. И по промоции питите от 2 кг. Тези сиренца под бутеркезето също са хубави, 3 вида са май. Бутеркезето не сме пробвали. Заинтригува ме микса с моркови, карфиол, брюкселско зеле и зелен фасул. Кое ли преобладава  (сигурно морковите)? Thinking

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 20:43 от dolce miele

# 565
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
И аз това си мисля, за тези пари какво да очаквам. Ще го видя утре, ако измисля да го направя към нещо като гарнитура.



Изварата върви идеално с кисели краставички. Може на млечна салата да се направи. Blush



Вие си пийте ракия, аз ще компенсирам с малко шоколад. Grinning

# 566
  • Мнения: 25 767
Ох видях броколи с гъби и сметанов сос...милост нямате ли бе хора...

# 567
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Нямат сметана, ха. Не обичам. Правя ги със сирене и отгоре с кашкавал или моцарела, но заради изварата не сложих. Само малко кашкавал настъргах, да не прекалявам с калориите. Grinning
Гъбките са екстра, че останаха пънчета от вчера. Пълних с бекон и кашкавалче, ммм. Heart Eyes

# 568
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Зимният микс за супа го открих случайно (по неволя по-скоро) миналата година и много ни допадна въпреки скептицизма. Дори ме е яд, че не мога целогодишно да си взимам от него, защото го сменят с пролетен, летен, есенен, а те не ми харесват толкова.

Самозарадвах се и аз с намалени фрезии и лаленца Simple Smile

# 569
  • Мнения: 27 612
Ивче, в този микс виждам и праз, кубчета целина (или картофи- дано е целина) Blush За зимна супа го водят, но аз бих го направила на гарнитура Grinning
Брада, харесвам аз миксовете им за супи, този обаче не знам дали съм ги пробвала...май за пролетна супа съм купувала Grinning

Общи условия

Активация на акаунт