Лидл 137 - По женски...

  • 119 130
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 20 174
Хубаво ли е фъстъченото масло? Сега взимам на Балчо но ми е неудобен магазина.

# 151
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Фъстъченото масло у дома се хареса.Малчо го маже и яде на филийка.

# 152
  • Мнения: 6 308
На мен не ми харесва, прекалено лепкаво ми се струва лидълското

# 153
  • Мнения: 27 591
Леми, харесва ми на вкус лидълското фъстъчено, но има някакъв процент палма в състава си..... Confused По тази причина го купувам много рядко и само по промоции, предпочитам Балчо от К заради състава.

# 154
  • Мнения: 10 191
Малиновото вино ме изненада приятно.
Намерих и дамски топ, в общи линии каквото си представях, че е (нищо особено, но става за тази цена). Лиоселът пак ми хареса, но на роклята, само че не ми трябва точно такава, не взех. Все още няма гелове за ръце при нас поне, явно има някакъв недостиг .
А, и английският чедър в червена опаковка сравних с чедър на Президент, ами вторият повече ми хареса пък.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 22:02 от fenyx

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Тази седмица отново я има промоцията "Пазарувай  в сряда за поне 25лв и получи талон за 10% намаление на сметката при пазаруване в неделя" Wink Само в няколко магазина в страната дзак

# 156
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Има ли някакво кокосово мляко в Lidl?
И една загадка. Колко е свинското XXL?
Скрит текст:
В брошурата

В сайта

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:33 от MarieSt

# 157
  • Мнения: 39 417
Има кокосово мляко. При консервите е.
Аз в понеделник взех от по- скъпото контрафиле.

# 158
  • Мнения: 12 670
Има 2 вида кокосово мляко - може ли да ми кажете разликата.

# 159
  • София
  • Мнения: 5 547
Има 2 вида кокосово мляко - може ли да ми кажете разликата.
Едното е лайт светлосиня кутийка.
Аз нискомаслени продукти не купувам, но веднъж взех от лайта- не ми хареса.
То и другото не ми харесва особено, хич няма аромат на кокос.

# 160
  • Мнения: 1 330
Изпуснала съм в брошурата ютията. Тя от хвалените ли беше?
Също момчешките маратонки как са като качвство?

# 161
  • Мнения: 10 210
Пармиджаното в Лидл от италианската седмица хубаво ли е?

# 162
  • Мнения: 576
Намерих пустото му фъстъчено масло Smiley стана историческо Relaxed благодарности , щях да се лутам, а и днес бях с детето и пак ме подлуди.Нооо не е от най -качествените ,не ми хареса на вкус-сладко солено и твърдо от палмовото масло,предното беше от Метро и определено беше по-добро.Ще се изяде ,но мисля че няма да повторя Лидълско.

# 163
  • Мнения: 25 760
Пармиджаното в Лидл от италианската седмица хубаво ли е?
Това настърганото, да.

# 164
  • Мнения: 27 591
Сана, аз пък харесвам лидълското фъстъчено масло на вкус, обичам да не е сладко- иначе купувам от него може би веднъж годишно, че имам задръжки към (макар и малкото като %) палмово масло в състава- а ако не се лъжа, имаше и леееко захар (да се чуди човек защо като не е от отчетливо подсладените  фъстъчени масла).
Кой попита за кокосовото мляко- аз обожавам това в зелената кутия, пълномасленото. За мен има аромат на кокос, но друга марка кокосово мляко не купувам и нямам база за сравнение и не знам дали друга марка кокосово мляко би имала повече аромат на кокос...лидълското ме устройва. Само веднъж ми се случи да е с повече течно на дъното и тогава не ми хареса, дано да е било до партида...

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 15:11 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт