Лидл 137 - По женски...

  • 118 901
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12 662
За всеки - и на влизане и на излизане.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 25 236
За какви бариери става въпрос?

# 272
  • Мнения: 1 102
Това са най-смотаните бариери, които съм виждала. От около месец има на нашия Лидл. Трябва да сложа на паркинг, да си сваля колана, да се провися през прозореца и евентуално да стигна тъпото копче. Направо ме вадят от обувките

# 273
  • София
  • Мнения: 5 547
При нас жълтата ряпа е 1.99.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 25 236
А, ясно. Помислих, че има някакви нови бариери за пешеходците. Това за колите не е новост поне в нашия Лидл.

# 275
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицат7а са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.

Нямат. Аз вчера се отказах да купувам на Heinz барбекю соса, заради липса на съдържание на български. Обаче се ядосах яко... съдържанието беше само на някакъв чужд език, и то под стикера на гърба на бутилката.
Има си описание на български. Най-долу в дясно има стрелкичка, там отваряш, като книга и на долната страница си пише описанието.

Видяхте ли, че са сложили таблети за етикетите на плодовете и зеленчуците?

# 276
  • Мнения: 27 486

Видяхте ли, че са сложили таблети за етикетите на плодовете и зеленчуците?
В Лидъл не съм (или в нашия още не е така), но преди известно време забелязах това в Кауфланд.

# 277
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Лещата на Родна стряха винаги ли е толкова зле или аз попаднах на такава партида. Варих я 2 часа и все още хрупат някои зрънца. Купих я мисля преди две седмици.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Тази леща май и друг път е коментирана, че не става.

# 279
  • Мнения: 1 511
Лещата на Родна стряха винаги ли е толкова зле или аз попаднах на такава партида. Варих я 2 часа и все още хрупат някои зрънца. Купих я мисля преди две седмици.
Аз ориз купих на Родна стряха, който не увира. Вече приключвам с експериментите на тема Родна стряха, няма един продукт, който да става.

# 280
  • Мнения: 2 285
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицат7а са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.

Нямат. Аз вчера се отказах да купувам на Heinz барбекю соса, заради липса на съдържание на български. Обаче се ядосах яко... съдържанието беше само на някакъв чужд език, и то под стикера на гърба на бутилката.
Има си описание на български. Най-долу в дясно има стрелкичка, там отваряш, като книга и на долната страница си пише описанието.

Видяхте ли, че са сложили таблети за етикетите на плодовете и зеленчуците?

За да знам, че съдържание е имало само под стикера, значи се е наложило да го отлепя и съответно никакви разлистващи книжки не е имало. И пак не ми свърши работа, толкова беше ситно, че не се четеше.

# 281
  • Мнения: 10 153
Оризът на Родна стряха не е като да не увира, но за да се свари добре трябва по-голямо от стандартното 1:3 съотношение ориз:вода да се сложи, може би към 1:4. И доста нишесте пуска. Но съм вземала само веднъж, може и до партида да е.

# 282
  • Мнения: 35 110
Че те на мен не ми се смъкват прозорците на колата, значи няма да ходя повече на Лидл. Егати тъпотията...

# 283
  • Мнения: 847
Да,тази леща на Родна стряха винаги е била трудно увираща,вътре са смесени явно различни сортове!

# 284
  • Мнения: 35 110
Откакто правя червена леща , повече за друга не искам да чуя.
А откакто варя белен боб, друг не купувам

Общи условия

Активация на акаунт