Лидл 137 - По женски...

  • 118 828
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 250
То докато има свинщини като описаното по-горе със семейството,каквото и да залепят и направят от Лидл няма как да гарантират сигурност. Би трябвало хората сами да се сещат и да не се налага да се лепят каквито и да било стикери и табели да се ползват ръкавици
Точно! Но понеже онова болднатото никога няма да е гарантирано (няма как, хора всякакви), ние вече няма да купуваме нищо от пекарната, особено в близко бъдеще, пък по-натам инцидентно само.
И вкъщи нищо от пекарна не влиза,от никоя верига и не е защото не ни се иска. Често нещо ми изглежда супер ,но като се сетя колко народ то е опипал,ми минава желанието.
За това обаче няма вина Лидл,те хората каквото трябва са го направили,не е като да не са предоставени ръкавици

# 361
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
... И вкъщи нищо от пекарна не влиза,от никоя верига и не е защото не ни се иска. ...
Тъй де,  не само в Лидл. Simple Smile И не, че магазините са виновни.  Не са и съвсем невинни де... щото в БГ явно трябва да е по друг начин.

# 362
  • София
  • Мнения: 4 192
Ние сами определяме средата, в която живеем. Няма как до всеки човек да се сложи пъдарин. Ненормалностите са много, но..според моите виждания. Според друг явно са "нормалности". Чистачката преди няколко дни ми се оплакваше, че след касите хората си хвърлят касовите бележки, вкъщи така ли правели - като не им трябва нещо и пускат по пода. Не ми е приятно и децата да скачат в количките, където аз ще си редя зеленчуците. Ами да ги събуят родителите, като това им е важна игра. С тези обувки се вървели къде ли не, включително и по градските тоалетни. Сега е моментът някой да каже, че от това не се умира. 😏 Стандарти.
Аз също много се ядосвам като качват деца с обувките вътре. Направих забележка няколко пъти, веднъж ме напсуваха и после като погледнах, в 90% от случаите си ги карат така. Явно в нас е проблема.
Миналата седмица моят беше потресен. Отиваме в Кауфланд на Каблешков и той минава през тоалетните, излиза след 3 мин и ми казва, имаше 2 писоара, от петима човека преди мен само един си изми ръцете...
Ама ако питаш някой в интернет, се къпят по 3 пъти на ден и са много чистоплътни всички...
А от топлите витрини всички бабички опитват една по една "дали е мек"... Никога не взимам!

# 363
  • Мнения: 12 662
... И вкъщи нищо от пекарна не влиза,от никоя верига и не е защото не ни се иска. ...
Тъй де,  не само в Лидл. Simple Smile И не, че магазините са виновни.  Не са и съвсем невинни де... щото в БГ явно трябва да е по друг начин.

Такива свинщини съм виждала в чужбина, че можем праха да им дишаме.

# 364
  • Мнения: 10 201
М..да. Затова да благодарим на коронавируса, който плъзна по цял свят, все някакъв процент хора може да получи просветление що е то базова хигиена. Доста се изненадах, че хората първо налетяха на макарони, ориз олио и брашно, това нито пази от вируси, нито имунитет създава. Очаквах сапуните да бъдат изчерпани, не ориза. 😏 И в чужбина, и навсякъде има хора без възпитание, защо все се посочва чужбина - за успокоение ли, за единица мярка за правилност ли..не разбирам.

# 365
  • Мнения: 969
В Бургас, кв. Славейков не работят постерминалите, имали проблем с интернета, сложили са бележки с информация за проблема на самите каси, такива опашки се оформиха всеки пробва да плати с карта, съответно се изчаква дали ще мине плащането и накрая в брой, не съм доволна изобщо, а ми е кварталния магазин и почти всеки ден пазарувам.

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Аз в някой от близките дни забелязах съобщение за постерминалите  на входа у нашия Лидл.

# 367
  • Мнения: 10 201
А, как така. Морена, аз вчера вечерта бях при теб, с карта платих. Моля, ако някой пазарува днес в София, особено в Борово, да каже как е положението, че аз пари в брой с мен не нося.

# 368
  • Мнения: 35 107
Аз сутринта платих без проблем с карта, приятелката с мен едва успя на втория път.

# 369
  • София
  • Мнения: 3 715
Към 12:30 платих с карта в Дружба, касиерката каза, че машинката се е смилила над мен, понеже казах, че нямам пари в брой. Иначе взех си лаленца, дано се разлистят хубаво. Бързах и взех само тях, шоколади и пюрета за дребен. Миналия път нямаше от шоколадите, които харесвам и страдах цяла седмица.

# 370
  • София
  • Мнения: 4 192
А, как така. Морена, аз вчера вечерта бях при теб, с карта платих. Моля, ако някой пазарува днес в София, особено в Борово, да каже как е положението, че аз пари в брой с мен не нося.
Днес бях в Борово. Платих кеш, обаче не видях да е имало проблем с ПОС терминалите.
Ягодите са пълен боклук, не купувайте...

# 371
  • София
  • Мнения: 5 547
И аз сутринта платих на музикалната с карта, нямаше проблем.
Веднъж един от служителите разправяше, че при дъжд винаги имат проблем с плащанията с карта.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 14:30 от Миленски

# 372
  • София
  • Мнения: 14 638
Имали някакви проблеми със сървърите, от една седмица ту може, ту не може да се плаща. Затова си носете пари в брой за всеки случай.

# 373
  • Мнения: 10 093
В Младост 2 също не работеха ПОС-терминалите, имаше табели на касите.
Добре е обаче в такива случаи да предупреждават още на входа, не всеки оглежда като влезе касите и после какво, ако не носиш достатъчно в брой (добре, че не се наложи да проверяваме какво)...

# 374
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Имали някакви проблеми със сървърите, от една седмица ту може, ту не може да се плаща.
Явно...
Та, Соул, вероятно е било за деня.... съобщението.

Общи условия

Активация на акаунт