Лидл 137 - По женски...

  • 119 249
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 509
Скрит текст:
Фрезиите на Халите са мега ошмулени и са *3,25 лв. На Раковска изобщо няма. Явно не е за всички магазини.
Гледайте си бележките. За да не изляза с празни ръце взех 2 неща, едно, от които краставица на цена 2,79 лв./кг. Таксуваха ми ги като патладжани (били с един и същи код) за 4,99 лв./кг. Ако бях купила повече неща, изобщо нямаше да разбера, връщах се и рових в кофата да си търся бележката, че и бележка изхвърлям преди да изляза.
Zvаnchе , май сме били на една и съща каса сутринта.

# 616
  • софия
  • Мнения: 25 560
Скрит текст:
Фрезиите на Халите са мега ошмулени и са *3,25 лв. На Раковска изобщо няма. Явно не е за всички магазини.
Гледайте си бележките. За да не изляза с празни ръце взех 2 неща, едно, от които краставица на цена 2,79 лв./кг. Таксуваха ми ги като патладжани (били с един и същи код) за 4,99 лв./кг. Ако бях купила повече неща, изобщо нямаше да разбера, връщах се и рових в кофата да си търся бележката, че и бележка изхвърлям преди да изляза.
Zvаnchе , май сме били на една и съща каса сутринта.
И ти ли си с краставици *5 лв./кг?

# 617
  • Мнения: 509
Скрит текст:
Фрезиите на Халите са мега ошмулени и са *3,25 лв. На Раковска изобщо няма. Явно не е за всички магазини.
Гледайте си бележките. За да не изляза с празни ръце взех 2 неща, едно, от които краставица на цена 2,79 лв./кг. Таксуваха ми ги като патладжани (били с един и същи код) за 4,99 лв./кг. Ако бях купила повече неща, изобщо нямаше да разбера, връщах се и рових в кофата да си търся бележката, че и бележка изхвърлям преди да изляза.
Zvаnchе , май сме били на една и съща каса сутринта.
И ти ли си с краставици *5 лв./кг?
Не, една жена се върна със сгрешената бележка. Може да си била ти. Аз гледам да си проверявам бележките, откакто ми маркираха 3 бр. айсберг, вместо 1.

# 618
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Сутринта си мислех,че ако Лидл сега пуснат парочистчките сигурно ще има бой за тях с тоя вирус. Ръкавиците са изкупени при нас, бяха останали само две неотворени кутии взех едната М добре ми са. Поне няма да се мъча пролетното чистене с домакинските, тези са ми по удобни но заради белите латексови бях спряла да ги купувам.
И при нас цветята не са намалени, и вчера и днес погледнах.

# 619
  • Мнения: 9 138
Леми, вчера  писах, но си дописах отговора и вероятно не си видяла, като пита.
В Лидл Борово бяха , където слагат новите стоки за седмицата , но тематичната.
Заедно с кърпичките, препаратите и т.н. новите по брошура.
Стояха на редичката перпендикулярно на млеката широката част , където е стената и първия ред отдясно дългата редица, след фризерите със сладолед, банички, зам. грах, фасул и т.н.
Ами не мога по-ясно, а май не се разбира. Та..гледай къде са тези кърпи за телевизор, от серията Блясък по брошура какво са писали там са набутали и ръкавиците.
Аз също не ги открих и трябваше да чакам само един човек видях от екипа там и една баба го питаше за нещо по брошура, та трябваше да изчакам. Дори се изнервих, не ги видях, мислех че са свършили и той ми каза -надолу, отдясно , ама май са свършили..... та така ги открих. Питай някой от магазина, ако не ги видиш, но първо провери при Блясък нещата.

# 620
  • Мнения: 20 181
Разбрах те, благодаря!

# 621
  • In transit
  • Мнения: 11 895
Леми, на тази фирма вземам нитрилни ръкавици от години, сини на цвят и са на 6-7лв...не мога да разбера тази истерия с лидълските ръкавици за 9лв.
Скрит текст:
https://www.plastic-sofia.com/contactus Имат магазини и в други градове.

# 622
  • Мнения: 39 486
Днес взех броколи за 79 ст. за брой от 500 грама. Нямам идея дали е само при нас. При намалените стоки видях някаква паста от чушки и червен пипер в бели тубички като от паста за зъби. Някой пробвал ли я е? И лютата дали е прекалено люта или просто пикантна?

# 623
  • Мнения: 20 181
Mikkey, такива сини ползвам в момента. Ами понеже ще ходя до lidl и мислех да ги съчетая две в едно, не да обикалям да търся от тези. Обаче, отворих линка и не ги намирам нитрилни ръкавици, може ли да се свършили.

# 624
  • Мнения: 10 236
Пастата от люти чушки в тубички я видях онзи ден, но не взех, защото предпочитам цели люти чушки-  раздробени на паста могат да станат в чопъра напр .
А доколко са люти е нещо много субективно, на някой който е взел може много да люти, на друг - слабо, една моя позната например намира за люти кърначета, дори да са само с черен пипер, така че колко може да ориентира мнение за това в случая  - по-добре собствен личен опит/пробване.

# 625
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Нещо започват да се излагат Лидл, напоследък още хора се оплакват от сгрешени касови бележки.
...трябва да се науча и да я проверявам още в магазина.
Мърдам от касата, до мястото за прибиране на багаж и първата ми работа е да погледна бележката, ако е ок прибирам багажа. Придобивам този навик от скоро, след като тук четох за сгрешени бележки.

Пастата от люти чушки в тубички я видях онзи ден, но не взех, защото предпочитам цели люти чушки-  раздробени на паста могат да станат в чопъра напр .
Аз си взех сладка паста и ползвам като доматено пюре (и него купувам в тубички) за овкусител - страшно ми е удобно.  Трябва да взема още, ако са останали.

# 626
  • Мнения: 7 291
Връщам се от маг.в Овча купел и давам отчет : ръкавици , черни има два кашона при акция Блясък; латексови бели няма-нито на рафта им , нито другаде.броколи -0.79/500гр , но никой не купува (една жена го върна , щото било от Италия...)пълни кашони и то зелено , хубаво.Пред служебния вход има маса с намалени останали нещица-био сироп от агаве , био от фурми , оливерници с по три шишенца и разни други Итал.продукти.
Има билборд пред маг. отвън на стената за разпродажба от 13 до 15.03 за определени магазини (по-късно ще се опитам да сложа снимка)

# 627
  • Мнения: 10 236
Върнала броколите, щото било от Италия, ама вече го е пипнала, нали ... що за мислене да им се чудиш на хората. По-малко паника и повече хигиена трябва.

# 628
  • Мнения: 68 910
Няма как да ги махнат от брошурата щом са налични според мен- при мен имаше, Денилчето и та докладва...има все още.

Мики, то хубаво, но нямам късмета да живея в София или Варна. В малките градове често нямаме и избор от магазини и налични стоки. А ако има някакви все пак, то те са некачествени. А онлайн поръчка с доставката ще ни стъпи на цената в лидл .

# 629
  • София
  • Мнения: 4 192
Онзи ден снимах, ама забравих да кача снимката

Общи условия

Активация на акаунт