Лидл 137 - По женски...

  • 118 794
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 8 186
Уредът за прозорци е пускан два пъти. Аз купих още първия път - тотален провал на цялата партида - събраната вода течеше извън уреда, т.е. изобщо не се събираше в контейнера, - имаше тема в един от подфорумите, общо взето всеки, който си пазеше бележката каза, че го е върнал. Втория път, когато го пуснаха, четох, че хората са доволни.

Уредът за прозорци е пускан много пъти, аз съм купувала 3 пъти. Нито един от тях не е текъл.

# 1 741
  • София
  • Мнения: 3 164
В Русе Дружба има яйцеварка за 22 лв
Мерси. Ще почакам дали няма да излезе нещо в София и ще организирам трансфера от Русе ...
Вчера по обяд имаше една бройка в Драгалевци. Дали все още е там...съжалявам, вчера не съм прочела, че се търси.

# 1 742
  • Мнения: 8 929
Питането ми май не е за тук,но ще пробвам. Видях таблетки за миялна на Медикс (голяма кутия). Не съм купувала досега, но ми се ще да взема голяма разфасовка,а други в Лидл няма. Някой дали е пробвал да сподели мнение?
Вземам точно Медикс и точно тези на промоция взех и сега,  кутията от 76 таблетки all in one. Миялната ми е от най-големите, слагам по половин таблетка.
Тези на Лидл също са хубави.

# 1 743
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 975
От приложението на телефона на Лидл за България:

# 1 744
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Това сирене става ли, някой пробвал ли е? От както мъжете са в нас, много върви сирене като цяло.. банички, тутманици и т.н. Та го загледах и се чудя дали да го пробваме.

# 1 745
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Аз не го харесах при предното пускане.

# 1 746
  • Мнения: 9 481
Уредът за прозорци е пускан два пъти. Аз купих още първия път - тотален провал на цялата партида - събраната вода течеше извън уреда, т.е. изобщо не се събираше в контейнера, - имаше тема в един от подфорумите, общо взето всеки, който си пазеше бележката каза, че го е върнал. Втория път, когато го пуснаха, четох, че хората са доволни.

Уредът за прозорци е пускан много пъти, аз съм купувала 3 пъти. Нито един от тях не е текъл.

Тъкмо щях да пиша, че го имам поне от 3г.
Да, първият се развали (копчето) и ми го смениха с напълно нов.
Изключително съм доволна! Прозорците ги мия за отрицателно време Simple Smile

# 1 747
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Това сирене и аз не го харесах.
Аз утре вече ще отида да видя какво има,че тази седмица така и не отидох в студа.

# 1 748
  • Мнения: 1 509
Това сирене става ли, някой пробвал ли е? От както мъжете са в нас, много върви сирене като цяло.. банички, тутманици и т.н. Та го загледах и се чудя дали да го пробваме.

Не го харесах аз.

# 1 749
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Няма да го пробваме тогава. Благодаря Simple Smile

# 1 750
  • Мнения: 27 432
Да, уредът  за прозорци е пускан много пъти, с промяна в дизайна мисля. Да, от една партида наистина помня, че се оплакваха, че тече...
При нас нямаше опашка, охраната слагаше дезинфектант и се шегуваше, че при него не се чака Grinning Дезинфектант на изхода не видях...
Доволна съм от пазаруването (имаше повече хора от предния път вътре). Имаше прегради на касите, това е добре.
Девил роуз, аз пък открих силиконовата подложка (след като миналата седмица я нямаше)- за моя изненада, беше останала една бройка измежду фолиата за печене за многократна употреба! Много се изненадах...Също така, този път имаше и фолио за печене за кръгла тава и си взех, и още втора бройка черно фолио, от сребристото, имам вече и за правоъгълна тавичка (за хляб)...Та вече от всички видове имам. Докато не купя читава хартия за печене (не ме устройват само листове) ще ползвам само фолио.
Взех и промо пакет саздърма, 3 намалени брита, последна кофичка заквасена сметана ХХЛ, сметанки 30%, сметанки в каничка,  намален тестер за батерии, спанак голям плик за 2 лв, мокри кърпи и още някои нещица....Забравих за живата мая (докато я търсех Joy ), а суха мая нямаше. В Кауфланд дори не се сетих да погледна...Взех бакпулвер, че и той не беше много...Като цяло, доволна съм от организацията в магазина, с изключение на някои клиенти които се приближават прекалено- с останалите се гледахме и заобикаляхме отдалече.... Grinning
Направи ми впечатление, че олиото беше поизчерпано, имаше и малко мляко УХТ (на снимката  се вижда и в какво състояние е- без капачки, с капачки от друг вид мляко, смачкано...), промо брашното беше малко, от Кастело имаше като тип 650 беше доста по-малко. Някакви други съществени липси не забелязах, може би промо месото само и донякъде рибата (другите видове месо си бяха добре заредени). Имаше и намалени стоки, но мен не ме заинтригуваха. На топлите витрини с печивата имаше много малко желаещи- разбираемо...
Млякото Thinking :

Утре или когато там се наканя ще ходя за батериите, че  ми трябват- тъкмо навреме ми идват. Ама този снегодъжд който е по прогноза не ми допада.... Thinking

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 02:55 от dolce miele

# 1 751
  • Мнения: 2 368
В Русе Дружба има яйцеварка за 22 лв
Мерси. Ще почакам дали няма да излезе нещо в София и ще организирам трансфера от Русе ...
Вчера по обяд имаше една бройка в Драгалевци. Дали все още е там...съжалявам, вчера не съм прочела, че се търси.
Благодаря. Мисията изпълнена. Намерила е в София - Кауфланд Младост 3/4 и е доволна като слон. Варила яйцата в тенджарка на котлон Simple Smile Край с мъките ... Благодарност към участничките в темите и тези дето ни четат Simple Smile

# 1 752
# 1 753
  • Мнения: 39 231
аз пък открих силиконовата подложка (след като миналата седмица я нямаше)- за моя изненада, беше останала една бройка измежду фолиата за печене за многократна употреба! Много се изненадах...Също така, този път имаше и фолио за печене за кръгла тава и си взех, и още втора бройка черно фолио, от сребристото, имам вече и за правоъгълна тавичка (за хляб)...Та вече от всички видове имам.
Моля те, снимай ми ги, когато имаш време и желание. Така и така ги видях само в брошурата и много ме е яд.

# 1 754
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Тази прахосмукачка за акари за пръв път я пускат, нали?

Общи условия

Активация на акаунт