Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 16 / Март 2020

  • 238 413
  • 4 122
  •   1
Отговори
# 3 885
  • Мнения: 2 667
Пепе към Филяка:"Браво, Фики!"😁😁😁😁

# 3 886
  • Мнения: 1 092
Това момче в какво се забърка! Всички знаят, че Фики няма крака. 😁😁😁

# 3 887
  • Мнения: 3 743
ЖСД с много хубав влог от Исландия. Силви доста си я бива с камерата и влогърството като цяло. В последно време наблюдавам се е отпуснала пред камера, не че преди е била свита, просто някак Краси и децата са големи образи и тя ми е оставала на заден план. Готина идея и за видеото какво се случва при нея и обратно във Варна.
https://youtu.be/FHXqRsPckM4

# 3 888
# 3 889
  • Мнения: 2 223
Никога не би ми хрумнало да ги причисля към тийнейджъри. Тя си изглежда баш на годините, той е точно като някакъв чичак на тая снимка. А няма нищо по-жалко от някой, който се опитва да изглежда като подрастващи, когато е минал 30. Тъпо.

# 3 890
  • Мнения: 1 875
На мен пък Фики ми прилича на жена с доста силно изразен андрогенен тип. If you know what I mean... Smirk

# 3 891
  • Мнения: 1 463
Фики Laughing
Фики прилича точно на тинейджър от корейска поп група. Антоанета изглежда по-малка, защото е дребничка, но на мен ми харесва. Ако си подстриже косата, ще й се открие лицето и ще си изглежда на възрастта.
Спомням си я от първите влогове на Елица и много я харесвах тогава с късата прическа. Като падне карантината да бяга към някой салон да махне тази метла.

# 3 892
  • Мнения: 902
Случайно попаднах и на Инстаграма на онази NJ..... Бях абонирана за нея, но преди една седмица махнах абонамента.. Както и да е. Не ми направи добро впечатление в последните и сторита. Поредната селска "дама", която явно ще търси само облаги от "влогърството" си. Не разбирам какво толкова им харесват на такива като нея, че така бързо ги изстрелват нагоре... А някъде в интернет пространството има къдее, къде по-читсви!!?

# 3 893
  • Мнения: 2 756
Антоанет предлага да й пишат хората, ако искат още един ЛЯЙФ Grinning
Фифи май доста се е набутал в цялата схема, той изглежда последната дупка на кавала, а относно външността им, която някак намирам за неподхождаща си, те изглеждат като брат и сестра, а интимността им изглежда нелепа...

# 3 894
  • Мнения: 1 875
О, сега се сетих къде видях фитнес гурОто в лЯйфа на Филети, това е онзи грък- нутриционист (май така беше представен) от последните видеа във Филети канала.

Това бременното момиче приятелка ли му е? Палавник... Trollface

Филети беше писала, че ще има упражнения за бременни дами "като нас" и веднага набедих горкия Фики, но видях, че това момиче от лЯйфа е бременно и се успокоих. Laughing

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 20:03 от Yogurina

# 3 895
  • Мнения: X
хахаха Йо, аз също реших, че е станало нещо, щом родителите на Пепе прибраха и Ф3 при тях. Знае ли човек с наш'та Пепа... Simple Smile
Ще погледам Деси Шейнова и нейните странствания из Азия да се поразсея малко.
Хубава вечер, момичета Simple Smile

# 3 896
  • Мнения: 9 490
Пепе към Филяка:"Браво, Фики!"😁😁😁😁

Каи чесно 🤣🤣🤣🤣

# 3 897
  • Мнения: 1 875
Новото видео на Петканови ми хареса. Такава синергия усещам между тях, че вече съм убедена, че историята с пръстчето беше скалъпена.

# 3 898
  • Мнения: 7 816
Според мен не е скалъпена , бяха си разделени и Цуни във ВБ разкзаваше , че е била с един.

# 3 899
  • Мнения: X
Фикито 😂 е като дърт Хари Потър.

Общи условия

Активация на акаунт