Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 16 / Март 2020

  • 238 133
  • 4 122
  •   1
Отговори
# 3 900
  • Мнения: 6 604
Новото видео на Петканови ми хареса. Такава синергия усещам между тях, че вече съм убедена, че историята с пръстчето беше скалъпена.
Скалъпена от...? 🤔

# 3 901
  • Мнения: 1 874
Новото видео на Петканови ми хареса. Такава синергия усещам между тях, че вече съм убедена, че историята с пръстчето беше скалъпена.
Скалъпена от...? 🤔

От тях...

Не знам, има нещо симпатично в тях и дори бих ги оправдала, ако е вярно.

Иначе, имам познати, които са ги виждали заедно, когато уж бяха скарани и разделени.

# 3 902
  • Мнения: 4 458
Не беше скалъпена историята с пръстчето, скалъпено беше събирането им във Вип Брадър - по всичко си личеше, че са заедно отпреди това. Та те влязоха като "бивши" и месец по-късно бяха женени.

# 3 903
  • Мнения: 1 874
Не беше скалъпена историята с пръстчето, скалъпено беше събирането им във Вип Брадър - по всичко си личеше, че са заедно отпреди това. Та те влязоха като "бивши" и месец по-късно бяха женени.

Сериозно? Ми, не знам...истината е някъде там.

Аз Александра никога не съм я възприемала като типичната златотърсачка и смятам, че имам нюх за хората.
Както и да е, да са щастливи младите. Изглеждат щастливи заедно сега, дано да продължат да са така и занапред.

# 3 904
  • Мнения: 2 694
За мен Дани и Алекс са супер свежи, има нещо привлекателно в тях, което ме кара да ги гледам, което примерно не виждам в Теа и Наум.

# 3 905
  • Мнения: 6 604
Новото видео на Петканови ми хареса. Такава синергия усещам между тях, че вече съм убедена, че историята с пръстчето беше скалъпена.
Скалъпена от...? 🤔

От тях...

Не знам, има нещо симпатично в тях и дори бих ги оправдала, ако е вярно.

Иначе, имам познати, които са ги виждали заедно, когато уж бяха скарани и разделени.
Ако си права, то това изобщо не ги поставя в добра светлина.
Хората са казали - никога не казвай никога, но да се върна при мъж, който ми е причинил това?
Или, каква жена трябва да си, да се съгласиш да участваш в подобен цирк? 🤐

# 3 906
  • Мнения: 7 708
То не е задължително да е златотърсачка , отворила и се е възможност да пътува много , срещнала е интересен мъж и така .. млада и красива е , не е ми е странно защо е кривнала. На Даниел постъпката да кажи колажа беше доста грозна , но са го надживяли явно. Харесвам ги много като двойка-жизнерадостни, забавни, не се взимат на сериозно , създават ведро настроение.

# 3 907
  • Мнения: 345
Алекс беше наясно с кого ще е в къщата, даже имаше епизод, в който обсъждаше с някого, че майка й я е постветвала да не влиза в къщата заради Даниел и до последно го е обмисляла.

Миналото им не ме вълнува. От тях сега струи любов и разбирателство и имат прекрасен син. 🥰

# 3 908
  • Мнения: 6 604
Като приключи с моделството дали ще си намери "истинска" работа? 🤔 😜 😉

# 3 909
  • Мнения: 1 874
Не знам, Диди, това, което знам е, че мнението ми се припокрива с последните коментари.

Даниел и Алекс може и да имат своите трески за дялане, но в момента се показват като отговорни и любящи родители.

# 3 910
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 760
Определено е знаела, освен това преди "сватбата" им във формата, тя помоли да се обади на родителите си, за да им каже какво смята да прави. Много добре си спомням въпросния разговор, защото ми стана много мъчно, Александра се разплака при думите на майка ѝ "не съм съгласна, как можеш да простиш на човек, които направи такива неща на семейството ти, не мислиш с главата си". Не ми се струваше предварително измислен разговор, в гласа на жената се усещаше болка както и в Алекс. Аз с такова впечатление останах.

# 3 911
  • Някъде там
  • Мнения: 16 185
Пепа сериозно ли е кръстила Фичко, Фики ?
После ние сме им измисляли прякори...🤣🤣🤣

Петканови ги гледам най вече заради сладурчето Габриелчо. Тримата заедно са симпатични и естествени, допадат ми

# 3 912
  • Мнения: 48
Алекс я харесвах преди историята с пръстчето, защото е много красива и жизнерадостна. Даниел никога не съм го харесвала, тази любов към сеира и този смях...
След тази история, която и аз си мисля, че може да е ПР (Ако е истина, жалко. Ако е ПР, още по-жалко..)не ги следя и двамата, някак много пошло ми дойде, а и сватба във ВБ, не, мерси.

Сега наистина изглеждат много щастливи и са доста по-известни от преди, дано си е заслужавал срамът.

# 3 913
  • Мнения: 6 604
Йогурина - аз също ги харесвам.
Но не мога да повярвам, че, ако мислиш, че всичко е било нагласено - ти как ги харесваш и оправдаваш?
Няма значение, де.
Аз пък харесвам Пепе. 😁😂😂😂🤗

# 3 914
  • Русе
  • Мнения: 1 099
Възмутена съм, кога Галя е показвала ревю на книга, изобщо, че чете книги дори и във влоговете й ?Anguished Rolling Eyes Е, издателство й е пратило над 6 книги Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт