Азис по ВВС

  • 3 117
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Ами това....?!?
I'm the Bulgarian dream.   ....... a super star in my country.

Това го казва циганин с има-няма завършен пети клас.  newsm61

# 16
  • Мнения: 184
Ужас, срам и позор... #2gunfire

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Срам, срам #Cussing out.Ужас.Ако някой от колегите на съпругът ми го види, какво ще казвам Sick #2gunfire.

# 18
  • Мнения: 120
 newsm78
Е какво толкова че е стигнало до ББС? Да не би да не съществува?
Искаме или не чалгата си я има.
А сега да вземем да се притесняваме от това кой каво щял да мисли за България ли?
Да си гледат работата - те да не са света вода ненапита и да не би да нямат купища гейове и травестити в шоу бизнеса си?

# 19
  • Мнения: 4 621
Ужас  #Crazy #Crazy #Crazy Срам и позор за България #Crazy #Crazy #Crazy
Ето защо много често ни отъждествяват с цигани #Cussing out  ooooh! ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
newsm78
Е какво толкова че е стигнало до ББС? Да не би да не съществува?
Искаме или не чалгата си я има.
А сега да вземем да се притесняваме от това кой каво щял да мисли за България ли?
Да си гледат работата - те да не са света вода ненапита и да не би да нямат купища гейове и травестити в шоу бизнеса си?

Абсолютно!

Не ми е понятно желанието ви да имаме 'излъскан' имидж. Не сме 'излъскана' държава и никоя не е. На Американците можете да им кажете, че поне БГ президента не ч...а стажантките си с пури и не твърди, че оралната любов не е секс... Ей такива неща.

Имах един клиент Италианец, който веднъж се присмя, че в БГ парламента станал бой "Хаха". Колегата ми му отвърна: "А във вашия е Чичолина - хаха."

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 Bounce, а Азис ли трябва да е там и "да представлява" България?Хората, които четат това какво ще си помислят-я, тази България какви изпълнители има, ама всички ли са такива, все неща от този род.
Има качествени неща, които трябва да станат достъпни за повече хора.Неща, с които се гордеем,  hahahaа не Азис.Какво е той?Циганин (айде ром по модерно му Laughing), който се прави на интересен.Това ли да показваме на хората, с това ли да привличаме туристи, с това ли да станем известни, с това ли се гордеем и сме българи newsm78?Не мисля!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?

# 23
  • Мнения: 120
Bounce, а Азис ли трябва да е там и "да представлява" България?Хората, които четат това какво ще си помислят-я, тази България какви изпълнители има, ама всички ли са такива, все неща от този род.
Има качествени неща, които трябва да станат достъпни за повече хора.Неща, с които се гордеем,  hahahaа не Азис.Какво е той?Циганин (айде ром по модерно му Laughing), който се прави на интересен.Това ли да показваме на хората, с това ли да привличаме туристи, с това ли да станем известни, с това ли се гордеем и сме българи newsm78?Не мисля!
Който иска да опознава България да я опознава такава каквато е.
Писнало ми е да им лижем з....ците на тия чужденци да се правим на най-най.
Такива сме ние - 50% сач алгаджии - трябва ни приемат такива кавито сме - с всичките ни плюсове и минуси.


# 24
  • Мнения: 120
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?
Е ако забелязвате ние ние се показваме там - те са дошли в София и са направили репортажа - в случая интереса е от тяхна страна

"For the World, I'm Matthew Brunwasser, Sofia, Bulgaria. "

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Добре, ама те какво друго да научат от статията освен Азис?Плюсовите ни къде са побликувани?Май само минус-Азис

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?

Стойностното за едни, не е стойностно за други...

Аз не слушам чалга и една песен дори не знам на Азис, НО с риск да бъда оплюта ще кажа, че малкото пъти, в които съм го мяркала по ТВ - шапка му свалям на човека. Има си собствен стил и хората явно го харесват, не е еднотипен като другите жени-фолкзвезди. И ако наистина е циганин - това показва, че и ромите в БГ могат да успеят и да са приети, че не са дискриминирани и прочие - ето от тази страна гледам аз нещата.

За мен определено е "интересен" като типаж. Пак казвам не съм го слушала и не знам изобщо какво пее.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Е ако забелязвате ние ние се показваме там - те са дошли в София и са направили репортажа - в случая интереса е от тяхна страна
Ами хората по принип търсят клюката, интригата.Какво четем по списанията, какво се тиражира-тази и тоя са двойка, онзи изневерил на тази, все неща от този род.Това е интересно на публиката, това им се дава.
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

# 28
  • Мнения: 120
Аз не мога да разбера защо при всяко появяване на статия за България(в случая за музика) в чуждите медии трябва да го избиваме на комплекси, национална гордост и т.н.
Докога самите ние ще се изявяваме като комплексирана нация и ще искаме все хубаво да пишат за нас?
Мисля че самочувствието ни като българи не трябва да зависи от това кой каво мисли за нас - ние си имаме история и култура които малко чужденци могат да разберат, но въпреки това тя е уникална

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

А защо мислиш, че това няма да им хареса?  newsm78 newsm78

 

Общи условия

Активация на акаунт