Азис по ВВС

  • 3 127
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
"I am one of the faces of democracy. People saw there was freedom in this country, after I appeared on the screen." - смело, спор няма!!!! Sick
"You are in the Balkans! You're in the middle of gypsy land and what do you listen to? heavy metal? " - и аз като слушам твърда музика, какво??!!!

Тоя не знае на кой свят е май, ама си направи парите де...

# 31
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
 #Splat

Жалко за имиджа ни на българи

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Поздравления за Азис   bouquet

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Isa  
Цитат на: DSS в петък, 04 август 2006, 10:25
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.


А защо мислиш, че това няма да им хареса?  
 
Защото не живея в България и знам.То на повечето хора в БГ не им харесва, а какво да кажем за чужденците Laughing!?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Цитат
Публикувана от: Isa  
Цитат на: DSS в петък, 04 август 2006, 10:25
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

А защо мислиш, че това няма да им хареса?  
Защото не живея в България и знам.То на повечето хора в БГ не им харесва, а какво да кажем за чужденците Laughing!?

А? newsm78

Това абсолютно не го разбирам... Знаеш, че никой извън Бг не харесва чалга ли? Аз пък знам, че им е безкрайно интересно и забавно да гледат чалга и чалга изпълнители.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Isa
Знаеш, че никой извън Бг не харесва чалга ли?Аз пък знам, че им е безкрайно интересно и забавно да гледат чалга и чалга изпълнители.
Да, знам, че не се харесва чалгата.Бяхме дали на приятели тук няколко диска с чалга, народна музика и поп.Аз лично чалга слушам.Но има стойностни неща и хубави песни, текстове, които са смислени и качествени.А  за Азис-как да преведа примерно текста на "Хвани го де"( нали това се пееше)?Има по-качествени и интересни неща, с които може да се "покажем" пред света.Не казвам НЕ на чалгата.Казвам просто, че не Азис е Човека според мен.
Да, забавно им е на хората за Азис hahaha-гледат и се смеят.Но не е нещото, което би ме накарало да се  гордея, че съм българка.

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Бедна наша Родина! Не, че има значение, че сега Азис е бил в ББС. След няколко дена, никой няма да си спомня, че въобще е имало интервю с него. Страшното е, че стойностните неща в България не се оценяват от самите българи. Автентичните ни народни песни, които малцина баби все още знаят, се записват от американци и след време ще си ги внасяме, след солидно платени суми. Страшното е, че хиляди български деца не знаят едно хоро да изтанцуват, но въртят дупета на чалга, а за знанието на народните песни да не говорим......

# 37
   Ей ,ей, я по-полека !
Какво толкова се горещите като стане дума за чалга и конкретно тука за Азисчо.Щял да изложи България.Глупости на таркалета Joy Joy JoyЧе то ние сме се изложили отдавна като нация.Виж ни политиците- съди за народа.Добре ,че имаме славна история и много добри спортисти и певци.Та коя страна няма популярни личности гейове и всичките там техни разновидности?Ами актьорите им ooooh!, обаче никой не казва, че се излагат с тях.Аз също не одобрявам имиджа му и някои текстове, но отворете си ушите за главното- пее по-добре от мнозина нафукани БГ-певци с перфектен имидж.И то пее народна музика, нещо което те да се скъсат не могат.Не съм по тоя жанр, аз слушам филмова музика, но от по-класическата, обаче понякога го слушам и ме кефи.Има си талант човека, но това се търси- това пее.Ето това вече говори каква нация сме.Пък и много хора преиграват и не са искрени като тръбят, че не слушат фолк и чалга, но лъъъъъжат.Убедила съм се , не веднъж съм ги хващала.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Kalinka  
Бедна наша Родина! Не, че има значение, че сега Азис е бил в ББС. След няколко дена, никой няма да си спомня, че въобще е имало интервю с него. Страшното е, че стойностните неща в България не се оценяват от самите българи. Автентичните ни народни песни, които малцина баби все още знаят, се записват от американци и след време ще си ги внасяме, след солидно платени суми. Страшното е, че хиляди български деца не знаят едно хоро да изтанцуват, но въртят дупета на чалга, а за знанието на народните песни да не говорим......
newsm10

# 39
  • Мнения: 588
Естествено че Азис е суперзвездата на България.

Вие пък какви ги разправяте.

Даже аз, която харесвам групи от типа на Рамщайн, Металика и т.н. главно не - български знам всичко за Азис.

Той е много (да не кажа най) известен в Бг, всички го знаят как изглежда, според мен който му създава сценичния имидж прави шедьовър.

Музиката му не мога да коментирам, понеже не съм съвсем запозната.

Чалгата според мен е музика, както всяка друга. Това че на някой не му харесва не я прави по - малко музика, а човек, който харесва музиката е добър човек, така че - вкусове всякакви...

Азис по ВВС, защо не!?!

# 40
  • Мнения: 765
 Ми не мога да се примиря лесно с Азис , но като се замисля реално филма за корупцията на Батето излъчен по същата телевизия беше много по-голяма излагация от интервюто на Азис .

# 41
  • Мнения: 677
ади поздрав от тонката за вас : http://www.data.bg/f.php?fid=1153753

# 42
  • Мнения: 2 821
Е, ако използваме терминологията на статията, ние сме част от интелектуалния елит.

имаш предвид вие, които харесвате чалгата ли Laughing

 The Bulgarian intellectual elite doesn't want you to hear the music of Azis.

tsveti7 , сори....не съм го видяла това....ми аз нали се отказах да чета Mr. Green

 .... но отворете си ушите за главното- пее по-добре от мнозина нафукани БГ-певци с перфектен имидж.И то пее народна музика, нещо което те да се скъсат не могат.

ай стига бе....какъв му е гласа...някакъв писклив гласец...
ако това е народна музика doh

Естествено че Азис е суперзвездата на България.
hahaha

# 43
  • Мнения: 3 164
а какво всъщност означава "суперзвезда"??не е ли това равносилно на известност на и то доста голяма , отразяване на "всяка крачка" на лицето и въобще всички пикантерий които го съпътстват WinkАзис има хубав глас, има хубави песни(репертоара му не се изчерпва само с "Напипай го" Wink) и е всенародно известен, факт неоспорим Stop
И не разбрах дали сте против Азис-певеца или Азис-човека??Неговата сексуална ориентация не ви пречи, предполагам newsm78
Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48

# 44
  • Мнения: 677

Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48
не можем да познаем..костинброд е у английско ли вече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт