Азис по ВВС

  • 3 126
  • 69
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 532
Цитат
Azis: You are in the Balkans! You're in the middle of gypsy land and what do you listen to? heavy metal? Why would you listen to that? You don't understand it. It's not your music. Rap? You don't have that culture, you don't have that history.
Не изчетох всичко, че е доста късно, но това ми стига  #Crazy

# 2
  • Мнения: 98
Този Азис ми е крайно неприятен, външен вид, изказвания, клипове, концерти , всичко е просто отврат.
Как можаха да го изтипосат по ББС, интервюиращия май не е разбрал, че той е много тъпо парче и просто повтаря заучени фрази, за комунизма и затова защо има много хора който не могат да го понасят

# 3
  • Мнения: 2 821
 newsm11
думи нямам....думи

Azis: I am one of the faces of democracy....БОЖЕ ОПАЗИ

Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots #Crazy

Azis: Bulgarians pretend they don't like me. I don't believe them..... Crazy

не ми се чете повече Sick

# 4
  • Мнения: 7 430
Добре, че не разбирам английски, чв да не се възмущавам като вас Wink

# 5
  • Мнения: 9 790
 newsm11 Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots.   #2gunfire #2gunfire  #2gunfire

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
Доживяхме най-големия резил на България да го изтипосат на сайта на ВВС. Срам!!!

# 7
  • Мнения: 1 383
Е, ако използваме терминологията на статията, ние сме част от интелектуалния елит.

# 8
  • Мнения: 2 821
Е, ако използваме терминологията на статията, ние сме част от интелектуалния елит.

имаш предвид вие, които харесвате чалгата ли Laughing

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И каква българска чалга, като едната песен, която изпълнява е известна индийска песен. И каква Балканска музика?

# 10
  • Мнения: 1 383
Е, ако използваме терминологията на статията, ние сме част от интелектуалния елит.

имаш предвид вие, които харесвате чалгата ли Laughing

 The Bulgarian intellectual elite doesn't want you to hear the music of Azis.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
The Bulgarian intellectual elite doesn't want you to hear the music of Azis.
И с право не иска. Ех, интелектуален елит съм, знаех си го! Laughing

# 12
# 13
  • Мнения: 588
Този Азис и просто  Sick Sick а  цялата статията е  newsm34

# 14
  • Мнения: X
Снощи като пуснах темата ,нарочно не исках да вкарвам коментар,но искам да ви кажа,че направо ми е беден речника да ви обясня,как ми подейства това представяне на България пред света newsm78
/м/у другото това ми го прати моя позната от САЩ,която сега обяснява на колегите си ,че не това е лицето на страната ни,но..../

# 15
  • Мнения: 1 114
Ами това....?!?
I'm the Bulgarian dream.   ....... a super star in my country.

Това го казва циганин с има-няма завършен пети клас.  newsm61

# 16
  • Мнения: 184
Ужас, срам и позор... #2gunfire

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Срам, срам #Cussing out.Ужас.Ако някой от колегите на съпругът ми го види, какво ще казвам Sick #2gunfire.

# 18
  • Мнения: 120
 newsm78
Е какво толкова че е стигнало до ББС? Да не би да не съществува?
Искаме или не чалгата си я има.
А сега да вземем да се притесняваме от това кой каво щял да мисли за България ли?
Да си гледат работата - те да не са света вода ненапита и да не би да нямат купища гейове и травестити в шоу бизнеса си?

# 19
  • Мнения: 4 621
Ужас  #Crazy #Crazy #Crazy Срам и позор за България #Crazy #Crazy #Crazy
Ето защо много често ни отъждествяват с цигани #Cussing out  ooooh! ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
newsm78
Е какво толкова че е стигнало до ББС? Да не би да не съществува?
Искаме или не чалгата си я има.
А сега да вземем да се притесняваме от това кой каво щял да мисли за България ли?
Да си гледат работата - те да не са света вода ненапита и да не би да нямат купища гейове и травестити в шоу бизнеса си?

Абсолютно!

Не ми е понятно желанието ви да имаме 'излъскан' имидж. Не сме 'излъскана' държава и никоя не е. На Американците можете да им кажете, че поне БГ президента не ч...а стажантките си с пури и не твърди, че оралната любов не е секс... Ей такива неща.

Имах един клиент Италианец, който веднъж се присмя, че в БГ парламента станал бой "Хаха". Колегата ми му отвърна: "А във вашия е Чичолина - хаха."

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 Bounce, а Азис ли трябва да е там и "да представлява" България?Хората, които четат това какво ще си помислят-я, тази България какви изпълнители има, ама всички ли са такива, все неща от този род.
Има качествени неща, които трябва да станат достъпни за повече хора.Неща, с които се гордеем,  hahahaа не Азис.Какво е той?Циганин (айде ром по модерно му Laughing), който се прави на интересен.Това ли да показваме на хората, с това ли да привличаме туристи, с това ли да станем известни, с това ли се гордеем и сме българи newsm78?Не мисля!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?

# 23
  • Мнения: 120
Bounce, а Азис ли трябва да е там и "да представлява" България?Хората, които четат това какво ще си помислят-я, тази България какви изпълнители има, ама всички ли са такива, все неща от този род.
Има качествени неща, които трябва да станат достъпни за повече хора.Неща, с които се гордеем,  hahahaа не Азис.Какво е той?Циганин (айде ром по модерно му Laughing), който се прави на интересен.Това ли да показваме на хората, с това ли да привличаме туристи, с това ли да станем известни, с това ли се гордеем и сме българи newsm78?Не мисля!
Който иска да опознава България да я опознава такава каквато е.
Писнало ми е да им лижем з....ците на тия чужденци да се правим на най-най.
Такива сме ние - 50% сач алгаджии - трябва ни приемат такива кавито сме - с всичките ни плюсове и минуси.


# 24
  • Мнения: 120
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?
Е ако забелязвате ние ние се показваме там - те са дошли в София и са направили репортажа - в случая интереса е от тяхна страна

"For the World, I'm Matthew Brunwasser, Sofia, Bulgaria. "

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Добре, ама те какво друго да научат от статията освен Азис?Плюсовите ни къде са побликувани?Май само минус-Азис

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Isa, никой не казва, че сме "излъскана" държава.Ама и керливите ризи ли да си вадим пред света.Защо не покажем нещо стойностно, а Азисчо?

Стойностното за едни, не е стойностно за други...

Аз не слушам чалга и една песен дори не знам на Азис, НО с риск да бъда оплюта ще кажа, че малкото пъти, в които съм го мяркала по ТВ - шапка му свалям на човека. Има си собствен стил и хората явно го харесват, не е еднотипен като другите жени-фолкзвезди. И ако наистина е циганин - това показва, че и ромите в БГ могат да успеят и да са приети, че не са дискриминирани и прочие - ето от тази страна гледам аз нещата.

За мен определено е "интересен" като типаж. Пак казвам не съм го слушала и не знам изобщо какво пее.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Е ако забелязвате ние ние се показваме там - те са дошли в София и са направили репортажа - в случая интереса е от тяхна страна
Ами хората по принип търсят клюката, интригата.Какво четем по списанията, какво се тиражира-тази и тоя са двойка, онзи изневерил на тази, все неща от този род.Това е интересно на публиката, това им се дава.
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

# 28
  • Мнения: 120
Аз не мога да разбера защо при всяко появяване на статия за България(в случая за музика) в чуждите медии трябва да го избиваме на комплекси, национална гордост и т.н.
Докога самите ние ще се изявяваме като комплексирана нация и ще искаме все хубаво да пишат за нас?
Мисля че самочувствието ни като българи не трябва да зависи от това кой каво мисли за нас - ние си имаме история и култура които малко чужденци могат да разберат, но въпреки това тя е уникална

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

А защо мислиш, че това няма да им хареса?  newsm78 newsm78

 

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
"I am one of the faces of democracy. People saw there was freedom in this country, after I appeared on the screen." - смело, спор няма!!!! Sick
"You are in the Balkans! You're in the middle of gypsy land and what do you listen to? heavy metal? " - и аз като слушам твърда музика, какво??!!!

Тоя не знае на кой свят е май, ама си направи парите де...

# 31
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
 #Splat

Жалко за имиджа ни на българи

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Поздравления за Азис   bouquet

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Isa  
Цитат на: DSS в петък, 04 август 2006, 10:25
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.


А защо мислиш, че това няма да им хареса?  
 
Защото не живея в България и знам.То на повечето хора в БГ не им харесва, а какво да кажем за чужденците Laughing!?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Цитат
Публикувана от: Isa  
Цитат на: DSS в петък, 04 август 2006, 10:25
Ама има неща, които биха им харесали, а те няма как да го научат.

А защо мислиш, че това няма да им хареса?  
Защото не живея в България и знам.То на повечето хора в БГ не им харесва, а какво да кажем за чужденците Laughing!?

А? newsm78

Това абсолютно не го разбирам... Знаеш, че никой извън Бг не харесва чалга ли? Аз пък знам, че им е безкрайно интересно и забавно да гледат чалга и чалга изпълнители.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Isa
Знаеш, че никой извън Бг не харесва чалга ли?Аз пък знам, че им е безкрайно интересно и забавно да гледат чалга и чалга изпълнители.
Да, знам, че не се харесва чалгата.Бяхме дали на приятели тук няколко диска с чалга, народна музика и поп.Аз лично чалга слушам.Но има стойностни неща и хубави песни, текстове, които са смислени и качествени.А  за Азис-как да преведа примерно текста на "Хвани го де"( нали това се пееше)?Има по-качествени и интересни неща, с които може да се "покажем" пред света.Не казвам НЕ на чалгата.Казвам просто, че не Азис е Човека според мен.
Да, забавно им е на хората за Азис hahaha-гледат и се смеят.Но не е нещото, което би ме накарало да се  гордея, че съм българка.

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Бедна наша Родина! Не, че има значение, че сега Азис е бил в ББС. След няколко дена, никой няма да си спомня, че въобще е имало интервю с него. Страшното е, че стойностните неща в България не се оценяват от самите българи. Автентичните ни народни песни, които малцина баби все още знаят, се записват от американци и след време ще си ги внасяме, след солидно платени суми. Страшното е, че хиляди български деца не знаят едно хоро да изтанцуват, но въртят дупета на чалга, а за знанието на народните песни да не говорим......

# 37
   Ей ,ей, я по-полека !
Какво толкова се горещите като стане дума за чалга и конкретно тука за Азисчо.Щял да изложи България.Глупости на таркалета Joy Joy JoyЧе то ние сме се изложили отдавна като нация.Виж ни политиците- съди за народа.Добре ,че имаме славна история и много добри спортисти и певци.Та коя страна няма популярни личности гейове и всичките там техни разновидности?Ами актьорите им ooooh!, обаче никой не казва, че се излагат с тях.Аз също не одобрявам имиджа му и някои текстове, но отворете си ушите за главното- пее по-добре от мнозина нафукани БГ-певци с перфектен имидж.И то пее народна музика, нещо което те да се скъсат не могат.Не съм по тоя жанр, аз слушам филмова музика, но от по-класическата, обаче понякога го слушам и ме кефи.Има си талант човека, но това се търси- това пее.Ето това вече говори каква нация сме.Пък и много хора преиграват и не са искрени като тръбят, че не слушат фолк и чалга, но лъъъъъжат.Убедила съм се , не веднъж съм ги хващала.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Публикувана от: Kalinka  
Бедна наша Родина! Не, че има значение, че сега Азис е бил в ББС. След няколко дена, никой няма да си спомня, че въобще е имало интервю с него. Страшното е, че стойностните неща в България не се оценяват от самите българи. Автентичните ни народни песни, които малцина баби все още знаят, се записват от американци и след време ще си ги внасяме, след солидно платени суми. Страшното е, че хиляди български деца не знаят едно хоро да изтанцуват, но въртят дупета на чалга, а за знанието на народните песни да не говорим......
newsm10

# 39
  • Мнения: 588
Естествено че Азис е суперзвездата на България.

Вие пък какви ги разправяте.

Даже аз, която харесвам групи от типа на Рамщайн, Металика и т.н. главно не - български знам всичко за Азис.

Той е много (да не кажа най) известен в Бг, всички го знаят как изглежда, според мен който му създава сценичния имидж прави шедьовър.

Музиката му не мога да коментирам, понеже не съм съвсем запозната.

Чалгата според мен е музика, както всяка друга. Това че на някой не му харесва не я прави по - малко музика, а човек, който харесва музиката е добър човек, така че - вкусове всякакви...

Азис по ВВС, защо не!?!

# 40
  • Мнения: 765
 Ми не мога да се примиря лесно с Азис , но като се замисля реално филма за корупцията на Батето излъчен по същата телевизия беше много по-голяма излагация от интервюто на Азис .

# 41
  • Мнения: 677
ади поздрав от тонката за вас : http://www.data.bg/f.php?fid=1153753

# 42
  • Мнения: 2 821
Е, ако използваме терминологията на статията, ние сме част от интелектуалния елит.

имаш предвид вие, които харесвате чалгата ли Laughing

 The Bulgarian intellectual elite doesn't want you to hear the music of Azis.

tsveti7 , сори....не съм го видяла това....ми аз нали се отказах да чета Mr. Green

 .... но отворете си ушите за главното- пее по-добре от мнозина нафукани БГ-певци с перфектен имидж.И то пее народна музика, нещо което те да се скъсат не могат.

ай стига бе....какъв му е гласа...някакъв писклив гласец...
ако това е народна музика doh

Естествено че Азис е суперзвездата на България.
hahaha

# 43
  • Мнения: 3 164
а какво всъщност означава "суперзвезда"??не е ли това равносилно на известност на и то доста голяма , отразяване на "всяка крачка" на лицето и въобще всички пикантерий които го съпътстват WinkАзис има хубав глас, има хубави песни(репертоара му не се изчерпва само с "Напипай го" Wink) и е всенародно известен, факт неоспорим Stop
И не разбрах дали сте против Азис-певеца или Азис-човека??Неговата сексуална ориентация не ви пречи, предполагам newsm78
Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48

# 44
  • Мнения: 677

Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48
не можем да познаем..костинброд е у английско ли вече  newsm78

# 45
  • Мнения: 515
Ми то пълно със смешки това интервю бе. Joy
Нищо ново.

# 46
  • Мнения: 2 309
Миличкия,толкова невинно дьржание има,не пред камера,да не казвам срамежлив и мил.
 Hug

# 47
  • Мнения: X
а какво всъщност означава "суперзвезда"??не е ли това равносилно на известност на и то доста голяма , отразяване на "всяка крачка" на лицето и въобще всички пикантерий които го съпътстват WinkАзис има хубав глас, има хубави песни(репертоара му не се изчерпва само с "Напипай го" Wink) и е всенародно известен, факт неоспорим Stop
И не разбрах дали сте против Азис-певеца или Азис-човека??Неговата сексуална ориентация не ви пречи, предполагам newsm78
Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48
Нямам абсолютно нищо против човека Азис и сексуалната му ориентация/даже му правя евалла,че е положил  огромни усилия за да се продава толкова добре/, виж певеца Азис трудно понасям и съм против да отъждествяват мен и страната ми с точно този типаж.`щото се сещам веднага за оня лаф:.."върви обяснявай,че нямаш сестра.."

# 48
  mama_Blue, явно не познаваш народната музика.Не е добре човек да се ограничава с един стил.Всеки си има свой любим, който най му ляга на сърце, но във всеки стил има какво да се чуе.Между другото световната сцена е пълна с певци с тънки гласове и никой не ги е убил с камъни.Има си за всеки вкус.А който може да пее народно, може да пее и почти вс. друго.Това е в защита на певеца Азис, а като имидж и поведение е скандален инеприемлив за мен.
    Покрай мъжа си заобичах народната музика и от опит знам това за което говоря.През януари ходихме на прослушване за един мюзикъл.Групата, която се очакваше да пее въобще не можа да се справи, защото бяха пяли и слушали само неща от своя стил.Когато разбраха, че мъжо обича народно, сръбско и фолк авторите на мюзикъла казаха ,че няма да се справи, защото то си беше доста сложно.Но познай какво стана.Никой друг не се справи с песента.И то така я изпя, че на Великден залата се просълзи.Това беше песента на Христос, който се моли в Гетсиманската градина.Един човек ,който пее из дома само народно и сръбско я изпя...Само давам пример.Искам да подчертая, че таланта си е талант и чужденците, които не са тъй тесногръди като нас ще го усетят.На нас ни пречи тесногръдието и комплексарщината.Все ни е страх да не ни изтълкуват неправилно.

# 49
# 50
  • Мнения: 677
mama_Blue, явно не познаваш народната музика.Не е добре човек да се ограничава с един стил.Всеки си има свой любим, който най му ляга на сърце, но във всеки стил има какво да се чуе.Между другото световната сцена е пълна с певци с тънки гласове и никой не ги е убил с камъни.Има си за всеки вкус.А който може да пее народно, може да пее и почти вс. друго.Това е в защита на певеца Азис, а като имидж и поведение е скандален инеприемлив за мен.
    Покрай мъжа си заобичах народната музика и от опит знам това за което говоря.През януари ходихме на прослушване за един мюзикъл.Групата, която се очакваше да пее въобще не можа да се справи, защото бяха пяли и слушали само неща от своя стил.Когато разбраха, че мъжо обича народно, сръбско и фолк авторите на мюзикъла казаха ,че няма да се справи, защото то си беше доста сложно.Но познай какво стана.Никой друг не се справи с песента.И то така я изпя, че на Великден залата се просълзи.Това беше песента на Христос, който се моли в Гетсиманската градина.Един човек ,който пее из дома само народно и сръбско я изпя...Само давам пример.Искам да подчертая, че таланта си е талант и чужденците, които не са тъй тесногръди като нас ще го усетят.На нас ни пречи тесногръдието и комплексарщината.Все ни е страх да не ни изтълкуват неправилно.
gerik ,колко градуса е в русе  #Crazy

# 51
  • Мнения: 2 495
Някой може ли да ми преведе, ето това, плийз.Стана ми интересно и на мен
Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots

# 52
  • Мнения: 2 550
Някой може ли да ми преведе, ето това, плийз.Стана ми интересно и на мен
Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots

Азис казва, че българите, които мразят чалга се отричат от техните балкански корени.

Тоя е психично болен май?  newsm78
Много ми се повръща от тоя. Само като се сетя за гнусната му физономия и нещо в мен се надига.  Sick

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 19:55 от ~Тюлен~

# 53
  • Мнения: 1 526
Цитат
gerik ,колко градуса е в русе
тони, абе то и при мен е топличко, ама... Shocked

# 54
  • Мнения: 7 837
Скоро, вместо като bulgarian ще ни определят като chalgarian  Sick

# 55
  • Мнения: 2 550
Скоро, вместо като bulgarian ще ни определят като chalgarian  Sick

абцолютно
и по-лошто е, че и чалгариан няма да сме
а чалгоцинганариян  Confused

# 56
  • Мнения: 2 013
Този Азис ми е крайно неприятен, външен вид, изказвания, клипове, концерти , всичко е просто отврат.
Как можаха да го изтипосат по ББС, интервюиращия май не е разбрал, че той е много тъпо парче и просто повтаря заучени фрази, за комунизма и затова защо има много хора който не могат да го понасят

Случайно познавам интервюиращия, живее от 15-ина години в България, американец е.

# 57
  • Sf
  • Мнения: 808
The King of Chalga is a singer named Azis.

А можеше да напишат The Queen Simple Smile
Браво, мойто момиче Simple Smile

# 58
    Naughty Казах ви- не обичам чалга, но и измежду ония там има какво да се чуе.И на мене ми е отвратителна муцуната му и изказванията му, но същото мога да кажа и за Бой Джордж.Обаче, като дете го слушах.На запад са свикнали с ексцентрични личности, та един Азис ли ще ги смае.Те колко такива си имат.
   А за топлото- да, май е доста топло щом съм тръгнала да адвокатствам на Азисчо Joy

# 59
  • Мнения: 7 837
Този борец за демокрация, нямаше ли да развива таланта си из чужбинско  newsm78 Затова ли си е платил малко PR?
Следващото интервю сигурно ще е с кралиците на попа - Каризма  Sick

# 60
  • Мнения: 337
Голям срам,голям резил....как можаха точно него за изтипосат....ми хайде да помислим тогава за друг певец или певица ,които няма да ни излагат,няма да са чалгари и най-важното-които се слушат Thinkingми  аз не се сещам,а вие?-само не ми споменавайте разни забравени български легенди.
Най много ме дразни това,какво щели да си помислят за нас тези и онези-ми на кой му пука?Вие кво си мислите за американците като слушате тъпите им рапърски песни,изпълнени с псувни(не всички разбира се,но има ги много такива).
Навсякъде,извън България хората са много по-толерантни от себеразличните,отколкото ние,тъй че не вярвам някой да се впечатли кой знае колко от Азис.
В Германия живях известно време с момиче,което беше луда фенка на Азис и съответно всички германци около нас знаеха кой е той,как изглежда,скандалното му поведение и т.н.Всички тези неща никой не ги изкоментира нито веднъж.Всички коментираха само гласа му,защото такова нещо не бяха чували.
В момента живея в Хърватска.Последния сезон на Биг Брадър тук го спечели циганин,айде,не циганин,а ром,който дори нямаше завършен 5клас.Стигнал до трети горкия.ВВС направи за него филм след ББ,защото той бил първият ром,който е печелил ББ.По време на снимките 4годишния му син имаше рожден ден,който ВВС също засне,и който беше баш по цигански организиран-с 200 гости,цигански оркестри,кючеклийки и всичките му там екстри.От нито един хърват не чух коментар,как ще ги изложи с този филм-хората се радваха,че ВВС прави филм за хърват(не за циганин).
Тъй че като цяло,повече предпочитам ВВС да прави репортаж за Азис,отколкото за серийния изнасилвач от Стара Загора примерно,който е успял да бъде толкова дълго на свобода,че да изнасили повече от 5 момичета.Все пак и той е част от "лицето" на България.

# 61
  • Мнения: 470
Евала,човекът си прави пари,вие се възмущавайте,всичко е имидж.Гласът му е невероятен,пее много хуваво народни песни.
Обича да шокира и явно добре го прави.

# 62
  • Мнения: 1 363
тея па.. кво ви пука за някакво нещастно същество... от ББС искат да покажат колко е лошо балканска държава да влезе в ЕС... и естествено са избрали онова нещо.. палячото на републиката... но определено не бива да държите на тези неща.. защото колкото повече внимание се обръща на това странно идиотче - толкова по известно става то...
(изпозлвах среден род за неопределното същество наречено азис - защото не знам дали да го нарека "той" - тогава мъжете ще се обидят - или "тя" - тогава пък всички присъстващи дами ще ме разкъсат)

поздрави...

# 63
  • Мнения: 2 821
mama_Blue, явно не познаваш народната музика.Не е добре човек да се ограничава с един стил.Всеки си има свой любим, който най му ляга на сърце, но във всеки стил има какво да се чуе.Между другото световната сцена е пълна с певци с тънки гласове и никой не ги е убил с камъни.Има си за всеки вкус.А който може да пее народно, може да пее и почти вс. друго.Това е в защита на певеца Азис, а като имидж и поведение е скандален инеприемлив за мен.
   
имено...а ти откъде знаеш колко и какви стилове харесвам....
за мен Азис пее чалга...и не ми харесва начина по който я пее Naughty....и като почнат да ме убеждават какъв хубав глас имал Crazy...също като на Софи Маринова...ай стига бе... Mr. Green


# 64
  • Мнения: 2 309
Лелеее,какво сте се притеснили за градусите в Русе...?Не е от температурите,ами си е мнение.
При някои от вас май са ниски Joy доста сте студени.В някои други теми,защитавате мангалите,а сега,сте против. ooooh!

Бьдете спокойни,никой друг освен тук,ние форумците и останалите представители на бг сьсловието извьн Него,не тьлкува музиката на Азис,или други от поп фолк средата,по този начин.
На Италианците например им харесва,лично наблЮдение...

Това за успокоение  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 363
На Италианците например им харесва,лично наблЮдение...

 като гледам италианците се избиха да купуват дискове на онова там..
те не признават Васко Роси, Ерос, Нек, Дзукеро, Лучано Лигабиу.. и т.н
Скачат и крещят АЗИЗЗЗЗ (о азисе огъзази се..) чак припадат.
Стига глупости Simple Smile боб дърпат италианците точно за онова циганско мекотело.. Може някокй да ти е казал, че му харесва за да не те обиди...  newsm78 newsm78 newsm78

# 66
  • Мнения: 677
айде-да помагаме с квот можем и да изселим трайно азис у италианско!не му е мястото на него в бг явно..обаче аз съм много тъп явно че не разбрах кво му е общото с елтън джон,джордж майкъл и бой джордж.."дж" нема никъде в азис..или е друго?!

# 67
  • Мнения: 126
Абе,хора,не разбрахте ли,че звездите навсякъде по света се градят на имидж!!!!!Ако вземем за пример певците - те или пеят жестоко и с това пробиват или със скандалност си пробиват път.Малко са певците които са надарени и с външен вид и с невероятен глас.А СКАНДАЛА винаги се котира.
Нека не се лъжем,че България не е чалгаджийска държава,като тя е точно такава.Не искам да е така,но за съжаление е така и дори аз също се заслушвам по тези песни,защото ми е любопитно каква нова глупост ще измислят.А измежду тях има и добри попадения!
Така че лично аз въобще не се учудвам на това в сайта на ВВС.
Света е жаден за секс,скандалност,интриги,травестити...
 Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 68
  • Мнения: 677
кой свят?не е моя тва..ти си живей в него..аз не ща!ти прочете ли туй интИрвю?дебел циганин изрусен педераст омъжен раждащ на сцената виещт...а земи си го у вас!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 381
Боже, Боже, баш с него да се прочуем по света!

Общи условия

Активация на акаунт