Азис по ВВС

  • 3 137
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 515
Ми то пълно със смешки това интервю бе. Joy
Нищо ново.

# 46
  • Мнения: 2 309
Миличкия,толкова невинно дьржание има,не пред камера,да не казвам срамежлив и мил.
 Hug

# 47
  • Мнения: X
а какво всъщност означава "суперзвезда"??не е ли това равносилно на известност на и то доста голяма , отразяване на "всяка крачка" на лицето и въобще всички пикантерий които го съпътстват WinkАзис има хубав глас, има хубави песни(репертоара му не се изчерпва само с "Напипай го" Wink) и е всенародно известен, факт неоспорим Stop
И не разбрах дали сте против Азис-певеца или Азис-човека??Неговата сексуална ориентация не ви пречи, предполагам newsm78
Бой Джордж, Джордж Майкъл и сър Елтън Джон - познайте приликата newsm48
Нямам абсолютно нищо против човека Азис и сексуалната му ориентация/даже му правя евалла,че е положил  огромни усилия за да се продава толкова добре/, виж певеца Азис трудно понасям и съм против да отъждествяват мен и страната ми с точно този типаж.`щото се сещам веднага за оня лаф:.."върви обяснявай,че нямаш сестра.."

# 48
  mama_Blue, явно не познаваш народната музика.Не е добре човек да се ограничава с един стил.Всеки си има свой любим, който най му ляга на сърце, но във всеки стил има какво да се чуе.Между другото световната сцена е пълна с певци с тънки гласове и никой не ги е убил с камъни.Има си за всеки вкус.А който може да пее народно, може да пее и почти вс. друго.Това е в защита на певеца Азис, а като имидж и поведение е скандален инеприемлив за мен.
    Покрай мъжа си заобичах народната музика и от опит знам това за което говоря.През януари ходихме на прослушване за един мюзикъл.Групата, която се очакваше да пее въобще не можа да се справи, защото бяха пяли и слушали само неща от своя стил.Когато разбраха, че мъжо обича народно, сръбско и фолк авторите на мюзикъла казаха ,че няма да се справи, защото то си беше доста сложно.Но познай какво стана.Никой друг не се справи с песента.И то така я изпя, че на Великден залата се просълзи.Това беше песента на Христос, който се моли в Гетсиманската градина.Един човек ,който пее из дома само народно и сръбско я изпя...Само давам пример.Искам да подчертая, че таланта си е талант и чужденците, които не са тъй тесногръди като нас ще го усетят.На нас ни пречи тесногръдието и комплексарщината.Все ни е страх да не ни изтълкуват неправилно.

# 49
# 50
  • Мнения: 677
mama_Blue, явно не познаваш народната музика.Не е добре човек да се ограничава с един стил.Всеки си има свой любим, който най му ляга на сърце, но във всеки стил има какво да се чуе.Между другото световната сцена е пълна с певци с тънки гласове и никой не ги е убил с камъни.Има си за всеки вкус.А който може да пее народно, може да пее и почти вс. друго.Това е в защита на певеца Азис, а като имидж и поведение е скандален инеприемлив за мен.
    Покрай мъжа си заобичах народната музика и от опит знам това за което говоря.През януари ходихме на прослушване за един мюзикъл.Групата, която се очакваше да пее въобще не можа да се справи, защото бяха пяли и слушали само неща от своя стил.Когато разбраха, че мъжо обича народно, сръбско и фолк авторите на мюзикъла казаха ,че няма да се справи, защото то си беше доста сложно.Но познай какво стана.Никой друг не се справи с песента.И то така я изпя, че на Великден залата се просълзи.Това беше песента на Христос, който се моли в Гетсиманската градина.Един човек ,който пее из дома само народно и сръбско я изпя...Само давам пример.Искам да подчертая, че таланта си е талант и чужденците, които не са тъй тесногръди като нас ще го усетят.На нас ни пречи тесногръдието и комплексарщината.Все ни е страх да не ни изтълкуват неправилно.
gerik ,колко градуса е в русе  #Crazy

# 51
  • Мнения: 2 495
Някой може ли да ми преведе, ето това, плийз.Стана ми интересно и на мен
Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots

# 52
  • Мнения: 2 550
Някой може ли да ми преведе, ето това, плийз.Стана ми интересно и на мен
Azis says the Bulgarians who hate Chalga are denying their Balkan roots

Азис казва, че българите, които мразят чалга се отричат от техните балкански корени.

Тоя е психично болен май?  newsm78
Много ми се повръща от тоя. Само като се сетя за гнусната му физономия и нещо в мен се надига.  Sick

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 19:55 от ~Тюлен~

# 53
  • Мнения: 1 526
Цитат
gerik ,колко градуса е в русе
тони, абе то и при мен е топличко, ама... Shocked

# 54
  • Мнения: 7 837
Скоро, вместо като bulgarian ще ни определят като chalgarian  Sick

# 55
  • Мнения: 2 550
Скоро, вместо като bulgarian ще ни определят като chalgarian  Sick

абцолютно
и по-лошто е, че и чалгариан няма да сме
а чалгоцинганариян  Confused

# 56
  • Мнения: 2 013
Този Азис ми е крайно неприятен, външен вид, изказвания, клипове, концерти , всичко е просто отврат.
Как можаха да го изтипосат по ББС, интервюиращия май не е разбрал, че той е много тъпо парче и просто повтаря заучени фрази, за комунизма и затова защо има много хора който не могат да го понасят

Случайно познавам интервюиращия, живее от 15-ина години в България, американец е.

# 57
  • Sf
  • Мнения: 808
The King of Chalga is a singer named Azis.

А можеше да напишат The Queen Simple Smile
Браво, мойто момиче Simple Smile

# 58
    Naughty Казах ви- не обичам чалга, но и измежду ония там има какво да се чуе.И на мене ми е отвратителна муцуната му и изказванията му, но същото мога да кажа и за Бой Джордж.Обаче, като дете го слушах.На запад са свикнали с ексцентрични личности, та един Азис ли ще ги смае.Те колко такива си имат.
   А за топлото- да, май е доста топло щом съм тръгнала да адвокатствам на Азисчо Joy

# 59
  • Мнения: 7 837
Този борец за демокрация, нямаше ли да развива таланта си из чужбинско  newsm78 Затова ли си е платил малко PR?
Следващото интервю сигурно ще е с кралиците на попа - Каризма  Sick

Общи условия

Активация на акаунт