Против акне/пъпки по лицето 10

  • 43 612
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 290
Моите пори се запушват в дълбочина. Ако не се стисне хубаво, ще остане себум и ще се инфектира. А като се стисне понякога се разранява. Не е до козметик, до кожа е. Иначе може да ви минат с ултразвукова шпатула. Няма рани, ама няма и ефект.

# 706
  • Мнения: 975
Шпатулата наистина няма и според мен достатъчно добър ефект. Ползвам една вкъщи от дъжд на вятър, не може да се доближи до нормално почистване. А козметичката ми е отказвала да ме прави с шпатула, че нямало смисъл.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Тая шпатула е само за повърхностния слой...за по-дълбоки комедони не става. Вакуумът е по-ефективен, ама докато с ръка не се пипне...

# 708
  • Мнения: 5 992
Аз ползвам сапуна на Акне Аут вече повече от 5 години може би. Много добре почиства лицето. Вярно е, че изсушава, но след измиването като се нанесе хидратация няма проблем. Геловете не ми създават такова усещане за чистота. Сега се чудя дали да пробвам измиващия продукт на Cerave Hydrating Facial Cleanser. Някой има ли впечатление, пише, че е за суха и нормална кожа, дали ще е добре и за комбинирана?

# 709
  • Мнения: 1 227
Хидратиращия на Cerave не е нищо кой знае какво, писала съм и преди.Толкова никаква работа не върши, че сутрин ако имам лек остатък от размазана спирала под очите не я маха грам, не я мърда даже... не смятам че почиства изобщо. То е като лек лосион за тяло, ползвам го като второ миене след нещо по-изсушаващи измивни гелове... не си заслужава

# 710
  • Мнения: 5 992
Явно рекламата из социалните мрежи е голяма на Cerave, оттам и аз се "инфлуенснах". Буквално всеки втори тик-ток е хвалене на Cerave, пълна истерия по продуктите им.

# 711
  • Мнения: 231
Явно рекламата из социалните мрежи е голяма на Cerave, оттам и аз се "инфлуенснах". Буквално всеки втори тик-ток е хвалене на Cerave, пълна истерия по продуктите им.
Точно и аз от там го видях и веснага го купих, но останах разочарована.

# 712
  • Мнения: 4 611
Измивният хидратиращ на цераве не е лош, но не чисти грим и слънцезащита.
Имам и хидратиращ крем, от който също не съм очарована. Защитен крем на бочко за 2лв повече ми допада, ползвам за за тялото.

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 18:11 от Уейв

# 713
  • Мнения: 231
Момичета, понеже виждам, че наистина много го хвалят и много се говори за този бб крем на Миша, може ли някоя от вас да ми каже с какво е по-различен от останалите и дали е хубав като цяло? И мазен ли е, лъщи ли лицето след нанасяне, стой ли като маска, покривен ли е?

# 714
  • Мнения: 1 381
Сиска, аз го използвам вече трети месец. Довална съм от покритието, омазняването на кожата ми намаля откакто съм с него, не лъщя /голям мой проблем/, но слагам фиксираща пудра за всеки случай. Аз много се притеснявах да не ми излязат пъпки от него, но няма такова нещо. Лек е, нанася се лесно, при мен дойде проблема при избор на цвят.. 23 ми беше много сив, 25 много жълто-кафяв.. та сега ги смесвам и става супер 😀 Понякога се налага да прикрия някоя по-видима пъпка и за мен се справя много добре. Доволна съм и ще продължа да го използвам.

# 715
  • Мнения: 231
Сиска, аз го използвам вече трети месец. Довална съм от покритието, омазняването на кожата ми намаля откакто съм с него, не лъщя /голям мой проблем/, но слагам фиксираща пудра за всеки случай. Аз много се притеснявах да не ми излязат пъпки от него, но няма такова нещо. Лек е, нанася се лесно, при мен дойде проблема при избор на цвят.. 23 ми беше много сив, 25 много жълто-кафяв.. та сега ги смесвам и става супер 😀 Понякога се налага да прикрия някоя по-видима пъпка и за мен се справя много добре. Доволна съм и ще продължа да го използвам.
Благодаря за информацията. И на мен да  намеря точния цвят ми е най-трудно. Гледам че в Лили го продават, само там ли го има или и в ДМ и ИВИС може да се намери?

# 716
  • Мнения: 1 381
Аз си го взех от емаг /беше с голямо намаление/, има го и в други сайтове. В Лили го има в сайта и в някои от магазините, но не всички.. 🙂

# 717
  • Мнения: 5 992
И аз ползвам ББ на Миша, точно защото помага на кожата, а и прикрива леки несъвършенства. Въпреки че има фактор, аз отдолу слагам слънцезащита, на мен така след час-два доста ми се омазнява лицето. Ползвам слънцезащитния за лице на Нивеа, защото съм проучила състава и не образува пупки, но пък консистенцията е гадничка и мазна.

# 718
  • Мнения: 2 583
Миша  има и в Дъглас, ако имате наблизо можете да минете и да тествате.

# 719
  • Мнения: X
Здравейте момичета!Аз също търся мнение за добър козметик в София един единствен път съм ходила на козметик,а с тия маски не знам как е при вас, но при мен положението е зле пъпчасвам постоянно 🥺

Общи условия

Активация на акаунт