Против акне/пъпки по лицето 10

  • 43 656
  • 773
  •   1
Отговори
# 180
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте момичета,

дали сте полвзали лавандулова вода за борба с акнето?
https://inaessentials.com/products/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B … D0%BE%D0%B4%D0%B0

Чета много добри отзиви, но бих искала и тук да попитам за тикива!
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Не съм я използвала, но съм чела само негативни отзиви. Никакъв ефект. Водичка.

# 182
  • Мнения: 4 611
Все пак е киселина - нормално е да щипе, сърби и после кожата да се лющи. Нали това е целта на киселините и ексфолирането - да се обнови увредената кожа с нова.
Лавандуловата вода няма да те спаси, писали сме за нея в темата. Розовата вода даже е по-добра според мен като допълваща грижа.

# 183
  • Мнения: 204
здравейте, момичета, бях писала по-рано и сега споделям резултата - приемах антибиотик вътрешно и външно (за жалост дерматоложката ми си отмени всички часове до май месец) и реших да спра след 3 седм. лечение - ами ефектът е нулев.. Sad
главно се боря с акне по гърба и деколтето - все още си ми излизат, хем сега съм си вкъщи и нося само памук и ходя без сутиен (защото се оказа, че от триенето на дрехите имам и фоликулит).
за лицето (където положението е търпимо, само някоя подкожна пъпка по скулите) добре ми се отразява на Ла рош серията и хидратиращия крем на Биодерма, но за гърба не знам вече какво да предприема..

# 184
  • София / Перник
  • Мнения: 584
За деколтето и гърба на мен ми помогна това кремче.

# 185
  • Мнения: 731
Ползвам точно тази лавандулова вода от два месеца. Няма ефект. И аз само положителни мнения виждам

# 186
  • Мнения: 110
Ползвам точно тази лавандулова вода от два месеца. Няма ефект. И аз само положителни мнения виждам


Няма ефект от лавандуловата вода. Аз ползвам чист екстракт и ми помага.

# 187
  • Мнения: 110
Момичета, ползвам Акне аут гел, сутрин и вечер, като през деня след измиване, нанасям слънцезащитен крем на Биодерма. Само, че ми остават тъмни петна от пъпките. Може ли да ми препоръчате нещо за тях?

# 188
  • Мнения: 4 611
Скинорен или някоя киселина - млечна, гликолова, азелаинова...

# 189
  • Мнения: 1 227
Толкова много сме писали специално за петната след пъпки... 5-6 поста по-нагоре даже обяснявам какво правя и какво ползвам за петна... Явно хората идват с готов въпрос и искат смеляна информация, не им се чете страница-две назад. Явно няма полза от писаниците Satisfied

# 190
  • Мнения: 110
Толкова много сме писали специално за петната след пъпки... 5-6 поста по-нагоре даже обяснявам какво правя и какво ползвам за петна... Явно хората идват с готов въпрос и искат смеляна информация, не им се чете страница-две назад. Явно няма полза от писаниците Satisfied


Здравейте! Прочела съм го, но попитах с описанието, какво ползвам, за да не стане прекалено много козметика.

# 191
  • Мнения: 992
Аз също използвам скинорен от октомври някъде. Нанасям го всяка вечер като последна грижа без да слагам нищо върху него.  По едно време обаче започнах да си го нанасям и сутрин, а въобще не знам хубаво ли е два пъти на ден...просто ми харесваше ефекта от видимото изравняване на тена. И така някъде около 8 ми март се случи нещо странно с лицето, появиха ми се няколко подкожни пъпки, поне 6-7..по брадата главно и една на бузата..
Слава богу всичко премина много бързо без никакви последствия за кожата. Спрях скинорена и го замених с Бп вечер, а денем с препоръчаното кремче на Уриаж тук. Тогава започнах да чета темата от начало, стари теми и попаднах на мое мнение от преди години, когато пак съм ползвала скинорен активно и пак така са ми избили пъпки..Нямам представа от какво се получи така и дали е възможно от прекаленото мазане със Скинорен.
Сега обаче от няколко дни отново си го ползвам всяка вечер и няма проблем Simple Smile Ще ми стигне до май някъде, след това може ли да се ползва предвид, че слънцето вече е по-силно ?

# 192
  • Мнения: 1 227
Ако си удовлетворена от резултата и нямаш активни пъпки може да спреш за лятото, или поне да ползваш при нужда само. Иначе трябва много да пазиш лицето, за да не се появи пигментация.

# 193
  • Мнения: 4 571
Най-сетне и аз си взех Скинорен. Намазах се дебело. След време ще споделя как ми се отразява.

# 194
  • Мнения: 4 611
Попринцип не е проблем да се маже 2 пъти на ден - аз така се спасих ог ужасни подкожни пъпки. Вече само вечер мажа най-вече заради белезите.

Общи условия

Активация на акаунт