Против акне/пъпки по лицето 10

  • 43 656
  • 773
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 611
Мен само той ме спаси. Корал, коя слънцезащита на Авен ползваш?

# 241
  • Мнения: 1 679
Добре,за сленцезащитата ясно,но как точно съчетавате всички продукти-слънцезащита,фон дьо тен,евентуално хидратация?В смисъл сутрин след почистване ,ако се нанесат и трите неща ще дойдат множко ми се струва...

# 242
  • Мнения: 3 269
В момента слагам дневен и нощен хидратиращи и антиоксидантни. Плюс бб крем на Миша с фактор 42.

# 243
  • Мнения: 758

Ще ме извинявате, за пръв път качвам снимка... от дясно е този за проблемна кожа, другия от ляво - B protekt е оцветен, седи приятно, като ББ крем и от двата съм доволна.
Believe,аз лично слагам сутрин крем и слънцезащита, ( ако излизам и т.н, макар че се препоръчва дори и вкъщи защитата) и от горе ФД, или оцветената слънцезащита, но не  е толкова покривна. Другия вариант е да вземеш ФД с висока слънцезащита, миналата година бях взимала такъв тип, като пудра пак на авен, но не знам дали е много ОК. Аз от ФД не разбирам много, нека се включат и  останалите с предложение за ФД с висока защита, подходящ за проблемна кожа.

# 244
  • Мнения: 4 571
Аз не ползвам фон дьо тен, пудра и други гримове, само спирала и гланц за устни.
През деня на лицето имам само слънцезащита. От месец спрях и серумите на ТО.

# 245
  • Мнения: 4 611
И аз спрях да ползвам 1000 неща и кожата ми се чувства доста по-добре. Слагам си червената маска 1-2 пъти в седмицата, вечер слагам скинорен на проблемни места с пъпки и белези. Веднъж-два пъти си мажа лицето малко по-обилно с масло за лице. Слънцезащита рядко слагам, защото не излизам.

# 246
  • Мнения: 1 679

Ще ме извинявате, за пръв път качвам снимка... от дясно е този за проблемна кожа, другия от ляво - B protekt е оцветен, седи приятно, като ББ крем и от двата съм доволна.
Believe,аз лично слагам сутрин крем и слънцезащита, ( ако излизам и т.н, макар че се препоръчва дори и вкъщи защитата) и от горе ФД, или оцветената слънцезащита, но не  е толкова покривна. Другия вариант е да вземеш ФД с висока слънцезащита, миналата година бях взимала такъв тип, като пудра пак на авен, но не знам дали е много ОК. Аз от ФД не разбирам много, нека се включат и  останалите с предложение за ФД с висока защита, подходящ за проблемна кожа.
Тъкмо щях да питам,дали е този крема и вие ме изпреварихте....Като ББ крем казвате,ама не покрива мн предполагам...А за белези какво ползвате момичета???И колко често правите парни бани (почистване на порите,чрез стискане) при козметичка...Преди ходех по веднъж в месеца и беше достатъчно,но скоро не съм...Имам такъв уред у дома,но не смея,друго е професионалист да го направи,няма база за сравнение...

# 247
  • Мнения: 731
Химическия пилинг помага ли за акне? Някой правил ли си е?

# 248
  • Мнения: 4 611
Помага, да. Ползвайте търсачката, писали сме за пилингите.

# 249
  • Мнения: 85
Може да пробваш и крем аналог на химическия пилинг с плодови киселини. От зимата ползвам такъв за премахване на белези. Освен че значително ги намали, кожата ми някак си стана по-плътна и гладка и все по-рядко ми излизат пъпки. Стискането на които после се превръщаха в белези.
Химическия пилинг помага ли за акне? Някой правил ли си е?

# 250
  • Мнения: 709
Аз съм в търсене на слънцезащита. Досега ползвах на ла рош бб крем с 30 фактор, но се опъпчвам от него.
Насочила съм се към Авен, някой ползвам ли е пудрата с 50-ти фактор? Как е за нашите кожи?

# 251
  • Мнения: 992
Може да пробваш и крем аналог на химическия пилинг с плодови киселини. От зимата ползвам такъв за премахване на белези. Освен че значително ги намали, кожата ми някак си стана по-плътна и гладка и все по-рядко ми излизат пъпки. Стискането на които после се превръщаха в белези.
Химическия пилинг помага ли за акне? Някой правил ли си е?

Ще споделите ли какво сте ползвали

# 252
  • Мнения: 975
Скрит текст:
Аз съм в търсене на слънцезащита. Досега ползвах на ла рош бб крем с 30 фактор, но се опъпчвам от него.
Насочила съм се към Авен, някой ползвам ли е пудрата с 50-ти фактор? Как е за нашите кожи?
Смайли, за компактната пудра ли питаш или крем пудрата? Аз първата не съм я виждала на живо, но крем пудрата съм пробвала от тестер /на ръката само ест/, но тя е хипер мазна.  Компактната пудра би била добре за обновяване на слънцезащитата или за допълнителен физически щит, но не и като основна защита.

# 253
  • Мнения: 709
За крем пудрата питах. Благодаря за бързия отговор. Щом е мазна, не е за мен. Ще се насоча към друг продукт.

# 254
  • Мнения: 1 227
И аз съм на тема слънцезащита в момента. Имам една на Авен, която е феноменална и не знам как съм улучила да я купя без да съм запозната. Комбинира се добде с кремче отдолу, с грим също, а самостоятелно носена оставя буквално сатенен финиш, но проблема е че оставя леко бял филм върху лицето, а аз съм леко мургава и за без грим  не седи съвсем окей. Ето това е: https://remedium.bg/product/142155/avene-slantsezashtiten-fluid- … pf-50-x50-ml.html Виждам че има и тонирана версия, ако някой я е ползвал ще се радвам да сподели ефектс от нея. Ползвала съм тонираните на Биодерма, но не са ми фаворит.
В момента имам и ето този : https://remedium.bg/product/148003/la-roche-posay-anthelios-anti … spf50-h50-ml.html ии не съм съвсем доволна, два дни го слагам и като че ли около носа и устата ми раздразни кожата и ми щипе от гела за почистване, който ползвам всеки ден? Дори 1-2 леки пъпки ми се появиха, а друго в козметичния режим не съм сменяла; като финиш на лицето също не ми харесва, усещам го някак плътен. Ще му дам още малко време да видя как ще работи, но не бих го подновила.

Общи условия

Активация на акаунт