Симптоми на бременност в първият месец

  • 12 296
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 268
Успех и от мен, и леко бременеене!

# 31
  • Мнения: 58
Супер. Успех и лека бременност.

Благодаря, за сега е такава, вече потвърдена с кръвен тест и ехографско изследване. Един единствен път ми се гогади от миризмата на пържена риба, но до повръщане не се стигна. Утре даже тръгваме за морето, ще избягвам рибата Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4
Добро утро мами имам въпрост аз използвам от този календар на менструален цикъл по него 1 ден имам закъснение нищо не ме боли единственно в кръста имам напрежение. Има и друго никога не съм опитвала риба каквато и да било но този месец ми се дояде скумрия което за мен това е неприемливо та вузможно ли е да съм бременна или лелка ще си дойде Благодар ви бъдете живи и здрави😘

# 33
  • Мнения: 7 898
Скумрияа не е признак на бременност.

# 34
  • Мнения: 39
Най-добрият начин да разберете дали сте бременна е с тест. Това, че ви боли кръста или нещо ви се яде не значи нищо. Аз разбрах, че съм бременна след 3 дни закъснение и тъмно кафяво зацапване. Направих си тест и беше положителен. Нямах абсолютно никакви симптоми. Сега съм в 10г.с. и ми се доспива повече, ходя много често до тоалетната и съм повръщала 4 пъти.
Искам да кажа на всички да не спират да вярват и да опитват, колкото и време да отнеме. Аз съм на 25 години,с мъжа ми не се пазим от 4.... Края на месеца щяхме да започваме с инсеминации, но чудото ни се случи съвсем неочаквано ❤️

# 35
  • Мнения: 58
Най-добрият начин да разберете дали сте бременна е с тест. Това, че ви боли кръста или нещо ви се яде не значи нищо. Аз разбрах, че съм бременна след 3 дни закъснение и тъмно кафяво зацапване. Направих си тест и беше положителен. Нямах абсолютно никакви симптоми. Сега съм в 10г.с. и ми се доспива повече, ходя много често до тоалетната и съм повръщала 4 пъти.
Искам да кажа на всички да не спират да вярват и да опитват, колкото и време да отнеме. Аз съм на 25 години,с мъжа ми не се пазим от 4.... Края на месеца щяхме да започваме с инсеминации, но чудото ни се случи съвсем неочаквано ❤️

При мен беше подобна ситуацията, в началото имах леко кървене, даже си помислих, че е цикъла. Като спря се светнах и направих тест, който излезе положителен. След това кръвен и ехографско изследване потвърдиха бременността.

# 36
  • Мнения: 146
Момичета здравейте, този месец продължаваме да правим опити, но разликата е, че мъжа ми си е тук и имахме възможност да сме редовни! По календар трябва днес да ми дойде цикъла, но все още го няма! От известно време се чувствам много уморена, за болката в гърдите дори не мога да ви я опиша! Усещам постоянно гадене, особено от риба! Нямам кървене. Не искам да си давам надежди, защото симптомите са същите и като при мц, но искам да Ви попитам кога е хубаво да си направя тест ? Благодаря.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Утре сутрин.

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте
Искам да попитам за съвет или мнение последната ми менструация беше на 08.08.2020 но този месец ми закъснява с 4 дни и днес получих някакво зацапване което е бледорозово на цвят и прилича на слуз никога до сега не ми се е случвало и съм леко притеснена защото незнам на какво се дължи правих ме опити за бебе но правих няколко теста и всички бяха отрицателни моля за съвет или мнение.
Благодаря

# 39
  • Мнения: 268
Здравейте
Искам да попитам за съвет или мнение последната ми менструация беше на 08.08.2020 но този месец ми закъснява с 4 дни и днес получих някакво зацапване което е бледорозово на цвят и прилича на слуз никога до сега не ми се е случвало и съм леко притеснена защото незнам на какво се дължи правих ме опити за бебе но правих няколко теста и всички бяха отрицателни моля за съвет или мнение.
Благодаря

Въпросът ти със сигурност изисква консултация с лекар. Особено щом сте правили опити за бебе. При кой лекар беше ин витрото?

# 40
  • Мнения: 4
Добър вечер мамчета отново имам въпрос този месец ми закъсня 2 дни след което ми дойде продължи 4 дни но не беше така обилно както предният месец  а и имам много силни болки в кръста и коремната област ходих на гинеколог и тя каза че нищо ми нямало всичко било нормално възможно ли е ако има бебе да не се види смисъл трябваше да ми дойде на 05.09 а ми дойде 07.09 незнам какво да мисля вече ще съм ви благодарна ако ми дадете някъкъв съвет извинявам се за дългия пост лека вечер

# 41
  • Мнения: 828
Ами щом ви е дошло не сте бременна Simple Smile
Добър вечер мамчета отново имам въпрос този месец ми закъсня 2 дни след което ми дойде продължи 4 дни но не беше така обилно както предният месец  а и имам много силни болки в кръста и коремната област ходих на гинеколог и тя каза че нищо ми нямало всичко било нормално възможно ли е ако има бебе да не се види смисъл трябваше да ми дойде на 05.09 а ми дойде 07.09 незнам какво да мисля вече ще съм ви благодарна ако ми дадете някъкъв съвет извинявам се за дългия пост лека вечер

# 42
  • Мнения: 268
Какви витамини пиете?

# 43
  • Мнения: 63
Здравейте момичета, моя съвет е при съмнение за бременност да НЕ използвате Sure Check, защото е с по-ниска чувствителност 25, т.е. засича бременност на по-късен етап. Моя приятелка аптекарка ми препоръча Експресс Тест (руски е), два броя струват 2.50лв, а е с чувствителност 10, те засича много ранна бременност. С него хванах моята със следобедна урина. Не винаги най-скъпото е най-доброто

# 44
  • Мнения: 461
Момичета, аз съм в голяма чуденка и известна доза притеснение. След 10 дневно закъснение и два положителни теста вчера бях на преглед. Доктора в началото на видеозона нищо не видя и започна да се чуди тва миома ли е (по неговите думи) казах му имам положителен тест каква миома. След това ме погледна с вагиналния ехограф и разгеле видя точката,но каза още е рано ще дойдеш пак след 10 дни, тогава ще има и сърдечна дейност. Матката ми е много назад, а и съм раждала секциo. Сега започнах да се притеснявам дали всичко е наред SadДнес имам тъпа болка по-скоро тежест към ануса.

Общи условия

Активация на акаунт