Тренировки в домашни условия - 103

  • 28 928
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Оф, аз продължавам да не тренирам. Имам тъпо неспиращо главоболие, пулс 90-105 и някаква странна умора, отпадналост. Чак мускулите на краката ми треперят от време на време. Кръвно от ниско до нормално. Вчера чак си чух пулса в дясното ухо. Не ми е добре, от време на време ми се гади чак от главоболието. Имах и пресъхване на устата... Звънях преди малко на личната, каза че пулсът до сто горе-долу е ОК. Да изчакам до понеделник евентуално..  и ми изписа типично противовирусно лечение: витамин С и Д, селен, фитолор. И допълни с валидол. Сега се зачудих дали не ме е хванал модерния вирус?! Иначе каза, че се съмнява и за проблеми с щитовидната жлеза.

# 736
  • Мнения: 4 772
Непо виж си щитовидната ,така започна всичко при мен....
Днес total body core ,80 DO.

# 737
  • Мнения: 1 402
Вчера  Push Day + шред кардио замених с тичане навън, днес XTrain All Out Low Impact HiiT +бонус за корем.
Аз тренирам от 10 дни само, но съм +1 кг. Това ме притеснява.
Въобще да не те притеснява, нормално е. Аз съм качвала и по 2-3кг. вода, ако съм попредобрила тренирането и имам мускулна треска и съм се наяла стабилно с въглехидрати. Не е мазнина, а водна задръжка.
Еърамбър, защо не включиш повече ходене, каране на колело, леко потичване - ще ти помогнат да не изгладняваш допълнително и ще ти е по лесно отслабването.
Стискам палци проблемите на Биб и на Непокорна да са от някакво  временно неразположение и да няма сериозен проблем. Hug

# 738
  • Мнения: 1 674
За днес отчитам Dirty Thirty. Утре най-вероятно пак ще имам МТ.
Купих си тиквички, надявам се довечера децата да се съгласят да вечерят това.
Иначе и аз съм +2 кг,нормално съм 48-49, а в момента се колебая между 50 и 51. Но според мен липсата на движение си казва думат Sad Може и МЦ да е причината.
Стискам палци на Непокорна и Биб, дано да не са сериозни проблемите ви.

# 739
  • Мнения: 1 121
Момичета , много много се извинявам , но какво е 80 ДО?

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Момичета , много много се извинявам , но какво е 80 ДО?
80 дей обсешън на Отъм.

# 741
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Здравейте, не пиша често, но Ви чета редовно. Тренировките малко съм намалила, но се надявам да се взема в ръце. Любимата ми тренировъчна програма е 80 DO, която към момента не откривам, моля за помощ къде да я намеря? 😘

# 742
  • Мнения: X
S_georgieva - има я на доста места, ето едно от тях
Скрит текст:

Ноември, в какво се влюби - тренировката, треньора или двете?

Звезди, изкушавам се и аз да си изкарам касетката със Синди, но май вече нямам работещ VHS. Не че не може и на съвременен носител да се гледа Simple Smile

Непо и Би, надявам се бързо да намерите причината и лек за болежките!

За днес - Ден 33 оф 80ДО + йога. Изневерих на Витас и направих йога по зуум с Ребека Пачеко. С неделя мисля да направя зуум йога с Витас Hearts Децата ме бъзикат вече с този Витас. Брет има прекрасни съвети - да има само кой да чете и да ги следва.

# 743
  • Мнения: 1 086
Непо, според мен е възможно да е и колебания в кръвното. Случвало ли ти се е събиране на горната и долната граница на кръвното? Възможна причина е и стреса, който всички преживяваме по един или друг начин. Вярвам, че не е нищо сериозно  Hug Heart

Май е време да вкараме повече йога и слънчеви бани в програмата Simple Smile

Аз вчера и днес се припичах на слънце, което принципно е дефицит тук, но за проклетия откак сме в карантина капка дъжд не е капвала. Едно такова чудно време се отвори последните седмици, ех! Де да можехме да драснем нанякъде през тази майска ваканция, но уви.
Децата започват училище тук на 11-ти май и съм със смесени чувства.

Днес тренирах с дребната, тя с едни тежести за крайници 2 x 2 кг. милата. Ей, 40мин. издържа това човече и дори надъхваше и мен Joy Ох, обожавам я!:kissing_heart: Heart

Благодаря момичета, мисля че стреса е в основата на проблема и дано да съм права. Задължително ще си направя изследвания при първа възможност Hug

Голяма съм патица, забравих да се отчета:
24.04 Mike Donavanik - Total Body Interval Training. Workout 1 - https://vk.com/videos515617743?q=Mike%20Donavanik

Вижте го този батко, заслужава си! Проклетисвам го заради темпото, което държи и липсата на паузи, но определено го препоръчвам! Wink

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 01:55 от ~Биб~

# 744
  • Мнения: 2 882
Непо, и аз мисля, че специално при теб може да е обща тревожност поради създалата се ситуация, а не толкова щитовидната. При съмнения за проблем с нея все пак намали интензитета на тренировките. Прекомерното физическо усилие затруднява функцията. Нещо от рода на първа фаза на БР, разходки, колело.
Биб, успешно възстановяване и на теб.
Спринкълс, аз я имам на ДВД с френски дублаж. Екзотично е/Раду е дублиран с акцент/, но предпочитам клипчето в ютюб. Има интересни упражнения, макар и някои да не са съвсем безопасни предвид темпото, с което ги прави. От вчера имам даже лека мускулна треска около свивката на мишницата.
За днес - две тренировки с Лили Сабри/във втората промених малко две упражнения, като включих дискове/+ съвсем лека тренировка/основно марширувахме на място/ с Джесика Смит.
https://youtu.be/9AxdoCqmF7U
https://youtu.be/iDwizE7OWu0
https://youtu.be/P1AU_yr2-mc

# 745
  • Мнения: 1 194
Ех, Синди, моята първа и любима домашна тренировка. Само че аз предпочитах първата й видеокасета. Още сега като чуя някоя песен от нея, се сещам за съответното упражнение.

Последните два дни не съм тренирала, което не значи че не съм се движила. Имам много навъртяни километри и съм гроги от пътувания и работа. Утре се надявам да се наспя и да събера сили.

Стискам палци да минат неразположенията, момичета, и наистина да е само на стресова основа. 🤞

Спринкълс, не мога да не попитам как така през zoom? 🙂

# 746
  • Мнения: X
Спринкълс, не мога да не попитам как така през zoom? 🙂

Веднага докладвам. Правят live класове по йога по zoom. На мен ми е кеф, защото нито на Ребека, нито на Витас имам възможност да ходя на клас. На Витас са 3 пъти в седмица и имат suggested donation,  но предполагам и без нея може да се участва. На Ребека е един път на седмица- в петък и е $15. Слагам в скрит текст информацията и за двамата. Ако някой се реши да нашраво класа, сигнализирайте да правим заедно Simple Smile 

Витас: 
Скрит текст:
Това е копирано от ФБ страницата Vytas Yoga. Аз отдавна не съм във Фейса, но една добра душа, която знае, че си падам по Витас, ми го изпрати. Можете да прегледате дали има нещо по-ново като информация:

So? How is your home practice going?

Whether you want to or not, we are being forced to practice in different ways. Of course there are things we miss, but there are also so many things to learn. As tough as it is to not practice in a group, we can still support each other online...

I am teaching donation-based yoga three times a week on Zoom. There are so many of us there waiting to move and breathe with you!

Tuesday 9am
Thursday 9am
Sunday 10am
(all times Pacific)

Be sure to sign up for my emails so you can get the link! http://eepurl.com/gZmWUD

Ребека:
Скрит текст:
https://yogawithrebecca.splashthat.com/ - актуализира се всяка седмица за следващия клас.

В същия ред на мисли, на eventbrite има доста голямо разнообразие от класове live и повечето от тях са безплатни.

# 747
  • Мнения: 1 177
Непо, звучи доста неприятно. Дано по-скоро разбереш причината и се почувстваш по-добре!

От кардиото на Зузка онзи ден съм с адска МТ на глутес и квадрицепс. 😁 Вчера реших пак да съм на кардио тренировка. Попаднах на тренировка в инстаграм на Сами Хоссни и я направих. Близо 40 минути. Единствено си добавих по 15 сек между интервалите, за да си поема въздух 😁. Съответно намалих времето за почивка между сетовете на 1 минута
Скрит текст:

# 748
  • Мнения: 3 491
Непо, как си ? Аз също си мисля, че сигурно е силна тревожност. Според мен при теб промяната в начина на живот е много рязка - ти си свикнала непрекъснато да ходиш по планините, да се движиш. Динамичен човек си, обичаш да си заета. Дева си ..., а да си Дева в ситуация на епидемия от коронавирус не е лесно..
Напоследък си избирам  тренировки от този канал https://www.youtube.com/channel/UCBINFWq52ShSgUFEoynfSwg
Не мога да се справя с виното всяка вечер. Мъжът ми непрекъснато ме подканя да му правя компания и аз много трудно се навивам.... А качвам от пустото вино. Спирам от днес

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 08:43 от Amanda.D

# 749
  • Варна
  • Мнения: 446
Днес правих някакво ретро кардио с хиляди подскоци и после корем с Jeff Cavaliere.
Sprinkles, в треньора Blush
Enter the kettlebells не е тренировка, а по-скоро разбор на упражненията с пудовка. Ама аз доста се постарах и сега ръцете от лакът до рамо са схванати. Другият път с леката пудовка.

Общи условия

Активация на акаунт