👶Лудо друсат ни бременни хормони, май и за нас ще трябват биберони! 2020 - 🌞Тема 11

  • 24 810
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Деси, сметките онланйн или е-банкиране.

Аз се чудя за тези маски, които са от плат. Гледам,че сега страшен бизнес се развива във ФБ за такива маски. Днес се опитах да намеря инфо дали помагат, но общо взето нищо не разбрах. Как мислите?
Ако си поръчам и да я пера и гладя на всяко носене?

# 706
  • Мнения: 1 104
Lemons, днес във Фрамар ми казаха, че чакали доставка на тези маски от 2лв. Не знам какви са, но съм решила 2-3-5-10лв да си взема няколко. Скоро имам да пускам изследвания и не си и помислям да отида без маска. Стига да работи лабораторията де... то и това го има! 😄

# 707
  • Мнения: 20
Лемънс, май ще е по-добре от нищо. ММ днес е поръчал някакви, ще видя какво ще получим. Иначе не сме се презапасявали с продукти, даже е празен хладилника вече. Утре мислих да пазаруваме за седмицата, но с тази параноя си мисля, че стока не е останала по магазините. Аз вече трети ден не съм мърдала от нас, а уж много куражлийка бях Simple Smile Хахаха и аз се психясах. Но не се притеснявам, че ще останем гладни, все ще се  намира храна.

# 708
  • София
  • Мнения: 441
Лимонче, според мен и един шал ще ти свърши същата работа, колкото някой от маските...
И ние мислехме уикенда да пазаруваме, че хладилника е празен...

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 18:30 от engruseva

# 709
  • Мнения: 498
Лимонче, а като си получаваме заплатите на ръка? трудна работа с онлайн банкирането.
Галеона, незнам нищо за Иванов. Моя следващ час е чак 6 април. Пиши ако разбереш нещо.

# 710
  • Мнения: 1 104
Аз за храната не се притеснявам толкова.
Моите родители живея “на село” в къща, а майка ми е голям люботел на консервирането и бурканите. Имат доста голям запас от всевъзможни неща и гладна няма да ме оставят. 😄
Виж, днес съседът носеше едни чували с ориз, боб, картофи и тнт. Но те са с две малки деца и предполагам не искат да рискуват.

Деси, ще пиша, стига да науча нещо.

# 711
  • Мнения: 20
Galeona, и аз съм така с моите родители Simple Smile Даже майка ми, която е леко настинала и кашля ми каза, че утре като идвали до Варна щели да ми донесат буркани и да ги оставят пред вратата на апартамента, без да влизат, че да не ме заразила Simple Smile Хахах, смешно ми стана но може да е ефективно Simple Smile))

# 712
  • Мнения: 155
Лимонче, ти в ТУ ли си?
И на мен ми отмениха изпита за утре и се ядосвам, защото до 14.04. трябваше да съм завършила семестриално и да ми остане само държавния, а сега ще съм в майчински и ще се занимавам с тъпи изпити. Ама то в тоя университет е толкова мизерно, че не се знае какъв бацил ще излезе 😂
Обмислям утре да си взема количка за бебето, ако работи магазина...

# 713
  • Мнения: 921
Ние се изнесохме на вилата. Утре ще седна на лаптопа и ще пусна нова тема

# 714
  • Мнения: 3 962
Не знам дали помните, но преди една седмица си ударих корема доста силно. Имах час за ЖК, който не се проведе заради грипната, а мислех тогава да питам. Обаче мястото още ме наболява при допир. Дали има къде да отида да ме погледнат? Някъде ще има ли изобщо прегледи?

# 715
  • Мнения: 955
Не знам дали помните, но преди една седмица си ударих корема доста силно. Имах час за ЖК, който не се проведе заради грипната, а мислех тогава да питам. Обаче мястото още ме наболява при допир. Дали има къде да отида да ме погледнат? Някъде ще има ли изобщо прегледи?
На частно не би трябвало да е проблем. Имат си дежурен навсякъде.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 214
В ТУ съм да. Аз съм щастлива,че отмениха всичко. Ще ги вземем изпитите по-нататъка, ще завършим и т.н. Това не е важно в момента. МИзерията там е просто неописуема. Аз ходя с мокри кърпи и гелчета и чистя чинове и столове, пък сега не искам да го виждам на снимка даже. Токсично място... Да не говоря и за хигиената на повечето студенти... Като бяхме на лекции 50% бяха болни с грип и въпреки това бяха на лекции. Как да отида сега на изпит?
Гледах маските в сайта на моето здраве - по 2.20 е бройката Scream
НИе си имаме винаги в плюс продукти и сега няма нужда да презапасяваме, но не разбирам хората малоумни ли са? Казват да избягваме места с масови струпвания, а те се изсипват да купуват брашно и ориз все едно е НОва година...  Ненормална история.

# 717
  • Мнения: 419
Амели,
В спешното на Майчин Дом,в частните клиники-отивай,няма да те върнат.

Аз така и не звъннах на частния ми доктор дали в понеделник часа ми остава.Надявам се да е така.Постоянно си мисля за шийката,сега това съм си втълпила.😂Вчера много зор с чистене си дадох в нас и така ми се стегна корема чак под гърдите,че ми спря въздуха.Така не ми беше ставало до сега.Та ми се иска да ме види.

Лудницата е пълна,наистина,какво доживяхме,баш сега ли...Дано бързо утихнат нещата и се върнем към нормалния живот,защото и финансово и здравословно положението ще е критично.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 338
Аз също планирах да спретна едно бебешко пазарче утре, но уви. Наистина е абсурдно по време на пандемия всичкия този народ да се блъска по щандове и каси. Та нали идеята беше тъкмо обратното, ненормални хора. Нашия хладилник и той празен вече, обикновено уикенда пазарим за седмицата, утре ще видим къде и как ще идем.
Звънях преди час на МД да питам дали ще се провеждат прегледи, казаха ами още съвещават и няма решение. Питат ме при коя акушерка съм и да се обадя в Понед да я питам нея, казвам ама часът ми е за 9, и те охх, ами обадете се тогава след час. Звъня сега, вдига май няква друга, казва нямаме заповед да ги спрем, нямаме такава и да ги продължим!? Уат дъ фак! Питам аз как мога да разбера тогава? Отваряли в 8 ч да съм се обадила преди да тръгна и да питам, но до колкото знаела ЖК били отменени, друго не можела да ми каже, нямала представа..... та това остана, аз и без това броя часовете до прегледа, а сега Rage
Деси, бензиностанциите работят. Чух го от Ани Салич Grinning

# 719
  • Мнения: 1 104
Добре де, а ако кажа, че искам платен преглед, а не такъв по ЖК?
Те реално отменят прегледите, които се поемат от здравната каса.
Де да знам и аз, мисля тука всякакви варианти, така че да не си спирам вижданията с АГ. 😄

Общи условия

Активация на акаунт