Избор на прахосмукачка - 4

  • 54 213
  • 758
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 47 981
Благодаря
Всъщност не искам виден филтър, нито с торба Simple Smile
Много съм си харесала филипса, просто ми се искаше да знам дали има някакви действия освен изпразване на контейнера Simple Smile. Не ми се пере, мие и бърше нищо на всяко ползване Simple Smile

# 451
  • Мнения: 2 961
Благодаря
Всъщност не искам виден филтър, нито с торба Simple Smile
Много съм си харесала филипса, просто ми се искаше да знам дали има някакви действия освен изпразване на контейнера Simple Smile. Не ми се пере, мие и бърше нищо на всяко ползване Simple Smile
Този филтър при Филипс е една синя гъба . Не се мие всеки път . Сигурно на около 10–15 пускания .
Ето така изглежда : https://philipsagd.pl/bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0 … BA%D0%B0-Philips/

# 452
  • Мнения: 47 981
Благодаря Simple Smile

# 453
  • Мнения: 6 878
Ето какво трябва да правиш. След 4-тата минута на видеото.

# 454
  • Мнения: 47 981
О,много е лесно, идеално Simple Smile като на сушилнята Wink Всъщност аз днес я гледах в магазина, но контейнера беше вързан Joy, а защо не се сетих да гледам клип...ами защото знам,че сте отзивчиви и ще ме разберете
Само ме притеснява,че видеото е Don't buy Wink
Благодаря отново

# 455
  • Мнения: 6 878
Видеото е "Не купувай" защото той препоръчва безжична и казва да спестим малко пари и да вземем безжична, но безжичната е няколко пъти по-скъпа.

# 456
  • Мнения: 47 981
Вчера я получих, сутринта детето я пусна. Лесно, удобно, събра...много боклук. С едно движение изчистих. Наистина вдига килима, но има възможност да се регулира и вероятно е въпрос на 2-3 ползвания да свикна. С две думи, много съм доволна. Благодаря за информацията за филтрите, ще гледам тия дни да се запася. Регистрирах я на сайта за удължаване на гаранцията.
Вероятно без кабел и т.н. е още по-удобно Simple Smile. Но...цената става съвсем друга. Очаквам да съм от доволните ползватели на 9331, няма какво да давам повече отзив. Тя е популярен модел.

# 457
  • Мнения: 6 878
Няма нужда да се запасяваш с филтри.  Това са масови прахосмукачки и филтри ще има.

# 458
  • Мнения: 5 690
Вчера я получих, сутринта детето я пусна. Лесно, удобно, събра...много боклук. С едно движение изчистих. Наистина вдига килима, но има възможност да се регулира и вероятно е въпрос на 2-3 ползвания да свикна. С две думи, много съм доволна. Благодаря за информацията за филтрите, ще гледам тия дни да се запася. Регистрирах я на сайта за удължаване на гаранцията.
Вероятно без кабел и т.н. е още по-удобно Simple Smile. Но...цената става съвсем друга. Очаквам да съм от доволните ползватели на 9331, няма какво да давам повече отзив. Тя е популярен модел.
А каква е разликата между Филипс 9331 и 9330?
Гледам, че в Техномаркет  9330 е намалена на 159 лв.

# 459
  • Мнения: 2 961
Вчера я получих, сутринта детето я пусна. Лесно, удобно, събра...много боклук. С едно движение изчистих. Наистина вдига килима, но има възможност да се регулира и вероятно е въпрос на 2-3 ползвания да свикна. С две думи, много съм доволна. Благодаря за информацията за филтрите, ще гледам тия дни да се запася. Регистрирах я на сайта за удължаване на гаранцията.
Вероятно без кабел и т.н. е още по-удобно Simple Smile. Но...цената става съвсем друга. Очаквам да съм от доволните ползватели на 9331, няма какво да давам повече отзив. Тя е популярен модел.
А каква е разликата между Филипс 9331 и 9330?
Гледам, че в Техномаркет  9330 е намалена на 159 лв.
Липсата на една от четките .

# 460
  • Мнения: 47 981
Да, според мен накрайника триактив е напълно достатъчен. Simple Smile Просто аз я взех за 150 с двата накрайника. Но след като вече пробвах, май ще си седи с трикатив.

# 461
  • София
  • Мнения: 2 934
Да се запиша и аз в темата. Общо взето дилемата ми е между вертикална безкабелна и робот. В момента сме с не лоша прахосмукачка, един Хувър , но е огромна, започна много да ми тежи ежедневно почистване с нея.

# 462
  • Мнения: 47 981
Между другото имам робот, но трябва да му разчиствам, той се мота часове и ме хващат нервите... имала съм и вертикална...ми да обереш по диван, или нещо друго- неудобно. И се върнах на класиката Joy

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
В какъв смисъл робота се мота?

# 464
  • Мнения: 3 134
Между другото имам робот, но трябва да му разчиствам, той се мота часове и ме хващат нервите... имала съм и вертикална...ми да обереш по диван, или нещо друго- неудобно. И се върнах на класиката Joy
Нямате ли приставки към вертикалната прахосмукачка? Даже е много удобна точно за обиране на каквото и да е, защото става малка/ръчна и има различни приставки. Ние сме в малко жилище и за 10-15 мин минавам навсякъде с нея, без да влача нищо, без кабели, а и е доста по-тиха. Като се преместим в по-голямото ще вземем и робот

Общи условия

Активация на акаунт