Избор на прахосмукачка - 4

  • 54 184
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Това е най тъпата произвеждана някога прахосмукачка.

# 586
  • Мнения: 6 876
Мислим да вземем нова прахосмукачка и за сега се спрях на тази от топшопа Ровус Сторм Вак, гледам е 160 лв и най ми харесва,  че става и като ръчна за почистване на колата. Проблема е, че нямам идея дали е достатъчно мощна за да се чисти с нея основно и вкъщи. Като цяло ми трябва прахосмукачка ( по възможност от този тип, която да става и на ръчна за да може и колата да се чисти) да е мощна и да е до около 200лв
Един ден търсих нещо там и им разгледах прахосмукачките. Пълен боклук са.

# 587
  • Мнения: 3 039
Привет, някой с мнение за Ровента? Парочистачка, както и прахосмукачка - на промоция в Кауфланд (с точки).

# 588
  • Мнения: 40 892
Имам прахосмукачка Ровента и съм доволна. Но не знам какви модели предлага Кауфланд.

# 589
  • Мнения: 6 218
Здравейте.Какви са минусите на следния модел?В момента съм с вертикален бош с флексовата глава,но за съжаление на третия месец самата предна част се откача маркучната част и се наложи ремонт.В търсене съм на нова,заслужава ли си този филипс?
https://zora.bg/product/fc640801

# 590
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Моята е на Филипс, но с 18V литиево-йонна батерия. Харесва ми, ползвам си я за бързо почистване като ел. подочистачка. За основно чистене си ползвам друга по-голяма и по-мощна прахосмукачка.
Мокрото чистене съм го ползвала 1 или 2 пъти за една година.

Плюс е подвижната малка прахосмукачка. ММ постоянно я ползва за почистване на колата. Simple Smile

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 21:05 от D&A

# 591
  • SF
  • Мнения: 21 167
Здравейте,
искам да си избера вертикална прахосмукачка, която се зарежда и работи без кабел.
Dyson, Philips или Rowenta (ако сте виждали телевизионната реклама, която върви в момента, с чупещо се рамо)?

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Моята е Dyson V8.
Много и с различно предназначение четки.
Мощна.
Напълно оправдан избор за мен.

# 593
  • Мнения: 47
Аз съм с dyson v11 от една година. Това е най-добрата ми покупка, заслужи си всяка стотинка. За 15-20мин минавам 130 кв апартамент - пода/теракот, паркет и 4 малки килимчета/, без да сменям накрайник, само с high torque четката. Килимите стават като изпрани. Робота ми отнема повече време и спрях да го ползвам.

# 594
  • Мнения: 852
И аз спрях да използвам робота от както съм с Dyson V8. Апартаментът ни е малък и сутрин за 10 минути успявам да изчистя след парти нощта на котката. Аз съм доволна от приставката за твърди повърхности (тази с кръглата, мека ролка). Чисти ми идеално и дивана от косми и разпиляна тоалетна.

# 595
  • Мнения: 28 464
Каква е разликата межде V8 и V11?

# 596
  • Мнения: 187
Здравейте, може ли мнение за прахосмукачка Виктор Вак. Търся с воден филтър.

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 09:44 от bubanka

# 597
  • Мнения: 2 961
Здравейте, може ли мнение за прахосмукачка Виктор Вак.
Пълен боклук

# 598
  • Мнения: 11 616
Здравейте, може ли мнение за прахосмукачка Виктор Вак. Търся с воден филтър.
Това е боклук.
Хора, не разбрахте ли след толкова много години и толкова зарибени и измамени, че в тези телешопи продават боклуци на много високи цени!

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Каква е разликата межде V8 и V11?

По новите издържат много повече време на по-висока мощност.Моята е в10 абсолют, дават я около 40 минути.Аз за 15 -20 изчиствам всичко като ползвам различни приставки.Доколкото си спомням от разглеждането технополис има и разлика във филтъра.

Мисля, че между споменатите от теб има голяма разлика.Според служителя, който ни показваше между 10 и 11 е малка разликата като ефект на работа.

Общи условия

Активация на акаунт