Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 913
loewin, Heart

Пожелавам на всички само хубави емоции в новата тема!

# 2
  • Мнения: 788
Благодаря за темата!
Момичета, ние с таткото който много се вълнува, че ще имаме момиченце, не се стърпяхме и купихме доста неща за малкото човече. Има ли други луди като нас? Суеверни ли сте?

# 3
  • Мнения: 116
Vanessa, ние също сме купили доста неща! Stuck Out Tongue Winking Eye. Честита ни нова темичка Heart

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 12:51 от Agi82

# 4
  • Мнения: 191
Благодарнодти за новата темичка! Дано е изпълнена само с позитивни коментари☺️ Лека бременност, мацки 😋😁

# 5
  • София
  • Мнения: 799
Лека бременност момичета, само с позитивни новини да се хвалим. Heart

Аз като че ли съм по-суеверна и още не смея да купувам нищо. Оглеждам си, харесвам си някакви неща, запазвам си ги на компютъра, но мисля да поизчакам още месец-два и тогава да почна да купувам. Blush

# 6
  • Мнения: 443
Честита ни нова темичка 💓 Нека я пълним само с хубави емоции 👶🏻
Ние не сме суеверни, а по-скоро предпазливи, иска ми се да понапредне бременността и тогава да действаме с покупки. Ако зависи от мен, бих купувала и след раждането, ама 🤷🏻‍♀️😀

# 7
  • Мнения: 733
Честита нова тема на всички! Само хубави новини да чуваме и нека имаме прекрасни моменти със сладките ни бебоци Purple Heart Heartpulse

И ние нищо не сме купували, май само чета и събирам мнения за някои неща като количка и кошара, пък по-натам ще видим Simple Smile

# 8
  • Мнения: 153
Хоп 😊 и аз да се включа в новата  тема 🙂
При мен има понякога бяло течение и затова винаги си слагам превръзка.Относно покупките аз съм купила само едно боди с ритънки,обачее моята майчица така  се е заела с покупките че и кошара купи 😁 отделно пелени и бебешки дрехи (на мен не ми пречи нека си купува)
Аз разглеждам в инте.рнет колички (знам че е рано ) но съм набелязала няколко модела  и ще трябва да ги пробвам на живо 🤩
😍

# 9
  • Мнения: 337
Нека новата тема е пълна само с хубави емоции Heart

Относно теченията - първите месеци имах много обилно, прозрачно, много мокрещо. Сега в 4тия месец се промени и е гъсто, бяло на цвят, не ми мокри или пречи. Не са ми пускали микробиология от преди бременността - надявам се да няма проблеми Simple Smile

За покупките - купили сме само бяла шапчица и ръкавички, четох някъде из темите, че е добре първата покупка да е бяла шапчица (за да излезело с главата напред Joy Joy ) Не съм суеверна, но пък реших да го спазя това.

Креватче за първите месеци next to me ще вземем - има доста варианти гледахме, хубави са повечето. Количка се опитваме да харесаме също, но засега неуспешно Smirk Част от нещата сигурно ще поръчам онлайн от Англия, че ми се струват по-изгодни там Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 913
Момичета, и аз имах обиииилно течение, белезникаво на цвят и се оказа, че са манатарки 😂 (candida), та 12 дни слагах глобулки. Ако ви притеснява, най-добре го проверете с доки, за всеки случай.
Сега след антибиотика е гъстичко и бяло като на Франки.

В този ред на мисли, и аз съм си спряла на next to me за първите 4-6 месеца, но не съм търсила много подробно. Франки, ти къде ги гледаш?

Иначе аз не знам от суеверие ли, от предпазливост ли, но изчаквам още 2-3 месеца с покупките. За сега само зяпам 😁

# 11
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Честита нова темичка! 🌷

При мен също се появява от време на време нещо като течение, напълно прозрачно като вода, но си го усещам. През останалото време е гъсто и бяло, по-малко. Не съм го проверявала, дори не знам дали пррз бременността изобщо някой ще ме гледа там, не ме и питат. 😅 Само дали имам някакви оплаквания изобщо.

Още нищо не съм купила, но ще си записвам идеи от вас. 😅🌷

# 12
  • Мнения: X
Ние вече купихме някои неща за бебето в розово 😂 ако е момче, ще видим какво ще ги правим🤣 Нашата кака няма търпение и взима от време на време по нещичко, убедена е,че е момиче 😍

# 13
  • Мнения: 337
Аз ходих на фризьор, кичури правих. По-нататък ще се подстрижа.
Относно купуването, абсолютно нищо не сме взимали. Суеверна съм доста и смятам, че е рано. Живот и здраве към 7 месец ще започнем.

# 14
  • Мнения: 112
Здравейте момичета, благодаря за новата тема Simple Smile
Относно теченията аз също имам , но при мен е по скоро гъсто от колкото мокрещо.Взеха ми микробиология и всичко е в нормите, но от както съм бременна ходя с ежедневни превръзки и за мое успокоение с черни на цвят, защото се усетих , че прекалено много обръщам внимание на вида на превръзката след като отида до тоалетна Grinning
Да ви се похваля днес си пуснах нови изследвания за кръвна захар и днес излезе ,че всичко е в норма и с намалянето на сладкото съм успяла да вляза в нормалните граници.
Относно покупките, още нищо не сме купували, общо взето гледаме само колички , но не бързаме с покупките. За дрехи и аксесоари не се притеснявам , защото имам детски магазин точно за такива стоки и мога да си взема всичко необходимо буквално преди раждането.
За легълце и на мен ми се иска първо да вземем от този модел - next to me. Мисля , че са доста практични като за начало.
И още нещо да се похваля, оказа се , че етърва ми също е бременна и е с термин месец октомври. Много се зарадвах, защото така определено ще имам компания за разходка Simple SmileА свекървата милата само каза, че август месец ще се побърка от притеснение за мен, малко ще си почине и октомври отново на тръни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт