Познахали пола на вашето бебе???

  • 4 698
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 241
Аз сама си го познах първия път, в интерес на истината, бях 100% сигурна, че ще е момче, така че това се потвърди и от докторите.

Сега още не смея да твърдя със сигурност какво е.

Дано при теб да няма изненади Simple Smile

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 101
Да и при нас познаха от самото начало.Казаха ни, че ще е момченце още в четвъртия месец и така до края.Но копувахме неща в зелено, лилаво, синьо,жълто все пак неможе да е само в един цвят.

# 122
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Да, докторът позна още в 16 г.с. и го подтвърди на 100% В пърия момент не повярвах,но като го видях на 3D видеозон вече бях убедена. Купувах дрехи във всякакви цветове така че и да беше момиче пак щяха да и стоят добре Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 2 967
Да. На обикновения видеозон малко по-късно, но  в 21 г.с. веднага ми казаха. Но и да не бяха ми казвали аз бях сигурна какво ще е детето ми...

# 124
  • София
  • Мнения: 1 252
В 18г.с. ходих на фетална морфология при Мазнейкова и тогава ми каза, че ще имам син. Беше 100% сигурна, дори каза, че ще си заложи дипломата. Е, не се наложи да и я вземам, наистина родих юначе  newsm53

# 125
  • Мнения: 193
 Да, познаха пола на момченцето ми, а и аз бях сигурна, че ще е син Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 2 967
В 18г.с. ходих на фетална морфология при Мазнейкова и тогава ми каза, че ще имам син. Беше 100% сигурна, дори каза, че ще си заложи дипломата. Е, не се наложи да и я вземам, наистина родих юначе  newsm53

И при мен Мазнейкова позна. Още щом сложи апарата в/у корема ми и каз "А тука една пишка..."Simple Smile

# 127
  • Мнения: 5 391
И при мен познаха пола Peace

# 128
  • Мнения: 27 524
Познаха, да.

Не съм привърженик на синьо за момченцата и розовко за момиченцата  Stop Тъпо е. Купувах си предварително в бяло, жълто, бежово, синичко, бордо и т.н., всичко, което си е ок и за двата пола. Нали и второ ще гледам с тези дрехи  Grinning

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, позна доктора. Аз си мислех, че момче ще е, ама не.
Интересно, само за момчета майките имат предчувствия!

# 130
  • София
  • Мнения: 6 798
Защо бе, аз имах предчувстие че ще е момиче първото, и е. А сега нямах никакво предчувстие, а ще е момче.

# 131
  • Мнения: 619
познаха

# 132
  • Мнения: 27 524
Да, позна доктора. Аз си мислех, че момче ще е, ама не.
Интересно, само за момчета майките имат предчувствия!

Ами, имат, дръжки  Grinning

# 133
  • София
  • Мнения: 609
Познаха още началото на 4-и месец и после всеки път потвърждаваха;тогава купих първото синьо боди

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, позна доктора. Аз си мислех, че момче ще е, ама не.
Интересно, само за момчета майките имат предчувствия!

Ами, имат, дръжки  Grinning

Хубаво де! Да не е изключително, ама рядко се чете, че има предчувствие за момиче.
Клеми е записана!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт