Паническо разстройство - 42

  • 25 803
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 105
Явно външно си изглеждал добре и си се чувствал добре,но на подсъзнателно ниво се е загнездила тази мисъл за смърт,която сега е изплувала

# 721
  • Мнения: X
Десет дни само положителни неща. Дори бях забравил последните пет години и мислех само как да наваксвам пропуснатото. Мега амбиция бях развил, и изведнъж от нищото - бам. Колко време ще плува тази мисъл, хаха Simple Smile Побъркваща е. Още повече, когато си видял преди шест дни, че всичко може да е перфектно, сега удря по-силно това нещо.

# 722
  • Мнения: 1 372
Анонимен, аз те разбрах добре. Ясно ми е че това е нещо дето те човърка и не те оставя на мира. Затова и написах че не могат да се дават съвети отстрани и да се обърнеш към психотерапевт. Според мен ще ти помогне. Ти като че ли самият ти не си очаквал, че нещата може да вървят добре и сякаш си се настроил предварително че едва ли не , не го заслужаваш и че много хубаво не е на хубаво. Обаче заслужаваш, заслужаваш да си щастлив, да ти върви, да летиш. Потърси помощ, не чакай. Трябва ти промяна в мисленето.

# 723
  • Мнения: 1 780
Анонимен, аз не разбрах честно. Какво е станало тия пет години? Учил си нещо или си бачкал яко и сега БАм срив. Мисля е нормално, ако си така. Когато се пренапрягаш в нещо, идва точно такъв срив. Върни се в темите и ще видиш кой как е бил. Няма нищо сигурно в живота и понякога градени с години планове се сриват за миг. Важно е да намериш друго което да те държи не че е лесно. Виждаш как се лутаме тук. Търси терапия! звучиш много тегаво.

# 724
  • София
  • Мнения: 2 629
Здравейте, преди около две седмици получих жестока криза. Никога не ми се беше случвало. За момент помислих, че получавам инсулт:(, според невроложката при която бях най-вероятно е било паник атака- сковаване на челюстта, сякаш всеки момент ще блокира и няма да мога да говоря, пресъхване на гърлото, чувство за безтегловност, изтръпване на ръцете....От тогава челюстта ми е често скована, започнах да си стискам задните зъби(усещането е като при висока пломба). Ужасно е и не знам какво се случва с мен. Страх ме е да не е нещо по-сериозно. Невроложката ми изписа Релаксифитол. Някой пил ли го е? Ако да-имаше ли ефект? Чудя се и дали мога да изсипвам прахчето от капсулата и да го приемам разтворено в течност? Капсулите са огромни

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 23:46 от BettyBoop

# 725
  • Мнения: 504
Аз съм пила релаксофитол и съм много доволна от него, бях успяла да си стабилизирам изцяло състоянието с него - но трябва да го пием няколко месеца - поне 3... аз го пих повече от 6.
Анонимен и аз те разбирам, по - скоро визираш това, че явно имаш проблеми с тревожност/ натрапливи мисли/ хипохондрия през последните 5 години и в един момент нещата са се оправили и ти си се чувствал чудесно 10 дни...? Докато в един момент страховте са дошли отново ...? Поне аз така тр разбирам, може и да не съм права разбира се ...
Али, няма ли да се завърнеш с нов ник - липсваш Simple Smile

# 726
  • Мнения: 4 406
Вече ми е време да се местим в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт