Нашите кухни - 82

  • 49 766
  • 885
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
82-ра ТЕМА ЗА КУХНИТЕ
....

81-ва тема
80-та тема  79-та тема  78-ма тема  77-та тема  76-та тема  75-та тема  74-та тема  73-та тема  72-ра тема  71-ва тема
70-та тема  69-та тема  68-ма тема  67-ма тема  66-та тема  65-та тема  64-та тема  63-та тема  62-ра тема  61-ва тема
60-та тема  59-та тема  58-ма тема  57-ма тема  56-та тема  55-та тема  54-та тема  53-та тема  52-ра тема  51-ва тема
50-та тема  49-та тема  48-ма тема  47-ма тема  46-та тема  45-та тема  44-та тема  43-та тема  42-ра тема  41-ва тема
 40-та тема  39-та тема  38-ма тема  37-ма тема  36-та тема  35-та тема  34-та тема  33-та тема  32-ра тема  31-ва тема
30-та тема  29-та тема  28-ма тема  27-ма тема  26-та тема  25-та тема  24-та тема  23-та тема  22-ра тема  21-ва тема
20-та тема  19-та тема  18-та тема  17-та тема  16-та тема  15-та тема  14-та тема  13-та тема  12-та тема  11-та тема
10-та тема   9-та тема   8-ма тема   7-ма тема   6-та тема   5-та тема   4-та тема   3-та тема   2-ра тема   1-ва тема
....

Материали за кухня, аксесоари, домакински електроуреди и мивки

Salex                    IKEAFrankeЕlica
RosiOmoniyaTekaGeraka
Rali-MKamePyramisЛекс Груп
HosseДИКАМ-Д               SchockТехномикс
KronBlumFATЕлектрон
ЕвротрейдингHettichBlanko              Зора
СъливерOpus-44SanitecElectrolux
KronospanModeksGorenjeBosch                
KroeneБалкан ЮгХром Силистра      Fagor
EggerСтоун ЦентърДИЕЛ 09     ВЕТО
Ив-ЕлНюман КATG     Electrosound
ЙАФЕлазНеоформ     Technoteka


Безплатни програми за създаване на 2D / 3D модели на кухня /иконите са връзки/

Програма на ИКЕА  
ALNO AG Kitchen Planner
Autodesk Homestyler
Sweet Home 3D
3D модели за Sweet Home 3D
Наръчник Sweet Home 3D
SketchUp Make
Magnet Kitchen Planner
Kichendraw /20 часа безплатно/

Специализирани търговски изложения
   
Българска строителна седмица
ежегодно месец февруари или март
25 – 28 февруари 2020г. IEC
 
Стройко
ежегодно март и октомври
25 - 29 март 2020г. НДК
24 - 28 октомври 2020г. НДК
Техномебел
ежегодно месец март или април
27 - 30 април 2020г. IEC
Светът на мебелите
ежегодно месец март
18 - 21 март 2020г. IEC
Интериорен справочник за кухня
Скрит текст:













Източник: maistorplus.com

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 10:39 от Alcarin

# 1
  • Мнения: 581
Прехвърлям питането си в новата тема 😊
Здравейте. Идеи за showroom за кухни или поне плоскости, за да отидем да видим мостри и да се ориентираме какво искаме, че само с малки парчета материал и снимки в пинтерест е трудно 
 Икеа и Салекс са ни в списъка, но ще се радвам и на други препоръки.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Във всички големи - Айко, Мьомакс, всяка фирма която предлага кухни има изложени, дори и да не поръчате може да ви ориентират какво бихте направили у вас. За кой град?

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 14:39 от Doris

# 3
  • Мнения: 581
Doris, за София.

# 4
  • Мнения: 40 039
Прехвърлям питането си в новата тема 😊
Здравейте. Идеи за showroom за кухни или поне плоскости, за да отидем да видим мостри и да се ориентираме какво искаме, че само с малки парчета материал и снимки в пинтерест е трудно 
 Икеа и Салекс са ни в списъка, но ще се радвам и на други препоръки.

Айко, Комо, Еником-М

# 5
  • Мнения: X
Не харесвам Айко като магазин, но ходих да им видя кухните и имаше много хубави неща, така че препоръчвам да се види. Малко се притеснявам за обслужването, че нямам опит с тях, ще мисля. Наш приятел в правил 2 кухни при тях и е много доволен. Ходих и до Мьомакс и там има какво да се види, доколкото разбрах е по-евтиния вариант на Айко. Харесвам Икея, имам кухня от тях отпреди 6 години, но нещо хич не бях очарована от това, което се предлага в момента. Ходих и до шоурума за кухни на Естета интериори, хубави са нещата, но доста над бюджета ни, а и малко им е ограничен асоритимента. Иначе много добро обслужване и като качество ми се струват на ниво. Ходихме и в някакви магазини към Люлин, нищо не ми хареса - Зоната, Лабиринт и не помня имаше ли друг. Още 2-3 набелязани неща имам - Диалог, Еником М, но в Дружба имат шоурум за кухни под друга марка, не се сещам името, Платан и т.н. Аз търся и други мебели, не обикалям като луда само за едната кухня, но е полезно, научават се доста неща, пък и още не знам какво искам и търся идеи.

# 6
  • Мнения: 12
Да попитам и в новата тема има ли някой с кухня с такъв гръб? От какъв материал е направена и как е след време при редовна употреба? [/img]

# 7
  • Мнения: 40 039
Да попитам и в новата тема има ли някой с кухня с такъв гръб? От какъв материал е направена и как е след време при редовна употреба? [/img]

Нямам, защото тези фуги ми изглеждат трудно за чистене. В случая се търси аналогия с шкафовете и най-вероятно са от масивни формовани дъски за ламперия (виж картинката). Аз не бих си го причинила това, но иначе няма причини дъски от масив с добра боя да не издържат на нормална употреба в кухнята. Няма да стане само ако си с газови котлони. Тогава ще трябва защита.



# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 042
Аз се спрях на кухни по проект от Виденов. Дадоха ми най-ниска цена. И следващите са Димбо, правят разкрой на плоскости и имат и кухни по проект при тях. Зависи колко ще успеем да заделим, че имам да обзавеждам цял апартамент, а преди това баня, ламинат, шпакловка, латекс и т.н.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 926
Аз да се похваля само, че след дълго чакане и проблеми по апартамента, то мечтаната кухня и цялостното обзавеждане вече започна. Долният ред е сложен и изглежда разкошно (точно както съм си го представяла, докато я чертах). Сега чакам гранита, за да продължим със стъклото и горния ред. 😀

# 10
  • Мнения: X
Здравейте,  влизам да попитам има ли някой с кухня само с долен ред и дали е доволен или не? Уж търсих в старите теми ама не намерих, но може и да съм си муня и да съм пропуснала, за което моля сърдечно да ме извините Flushed

# 11
  • Мнения: 1 008
Ето ме Simple Smile само с долни шкафове, бях с два успоредни реда, сега съм на Г, много малка кухня. Никога не бих сложила горни шкафове отново, може би колонни на цяла стена ако помещението и разпределението позволява (моето не). Имам две складчета по един квадратен метър обаче. Flowers Hibiscus

Дами и Шадоу, ако имате желание можете да ми пишете с предложения за още линкове за първи пост, както и снимки на кухни за албума (изпратиха ми паролата, отдавна, но бях заета и не влизах много)

# 12
  • Мнения: X
Alcarin може ли да споделиш снимки, ако е възможно. Аз много искам да няма горен ред в бъдещата кухня, че и без това помещението е ниско, въпросът е да се преборя с мъжа ми Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 17:36 от Анонимен

# 13
  • Мнения: 40 039
Може и да е красиво без горни шкафове, но не мога да си представя как всеки път се навеждам за да най-често употребяваните неща. Но това е въпрос на приоритети - за мен практичността е водеща, а после вече каквото може да се направи и за красотата.

# 14
  • Мнения: 1 008
GeryM, съжалявам, но към момента не мога. В интернет може би има подобни на вашето помещение - разгледай и албумите на темата ако искаш.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 17:55 от Alcarin

Общи условия

Активация на акаунт