Нашите кухни - 73

  • 88 178
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 010
73-та ТЕМА ЗА КУХНИТЕ



72-ра тема 71-ва тема
70-та тема  69-та тема  68-ма тема  67-ма тема  66-та тема  65-та тема  64-та тема  63-та тема  62-ра тема  61-ва тема
60-та тема  59-та тема  58-ма тема  57-ма тема  56-та тема  55-та тема  54-та тема  53-та тема  52-ра тема  51-ва тема
50-та тема  49-та тема  48-ма тема  47-ма тема  46-та тема  45-та тема  44-та тема  43-та тема  42-ра тема  41-ва тема
 40-та тема  39-та тема  38-ма тема  37-ма тема  36-та тема  35-та тема  34-та тема  33-та тема  32-ра тема  31-ва тема
30-та тема  29-та тема  28-ма тема  27-ма тема  26-та тема  25-та тема  24-та тема  23-та тема  22-ра тема  21-ва тема
20-та тема  19-та тема  18-та тема  17-та тема  16-та тема  15-та тема  14-та тема  13-та тема  12-та тема  11-та тема
10-та тема   9-та тема   8-ма тема   7-ма тема   6-та тема   5-та тема   4-та тема   3-та тема   2-ра тема   1-ва тема


Материали за кухня, аксесоари, домакински електроуреди и мивки

       Salex                    IKEAFrankeЕlica
       RosiOmoniyaTekaGeraka
       Rali-MKamePyramisЛекс Груп
       HosseДИКАМ-Д               SchockТехномикс
       KronBlumFATЕлектрон
       ЕвротрейдингHettichBlanko              Зора
       СъливерOpus-44SanitecElectrolux
       KronospanModeksGorenjeBosch                
       KroeneMoratoХром Силистра      Fagor
       Ив-ЕлСтоун ЦентърДИЕЛ 09     ВЕТО


Безплатни програми за създаване на 2D / 3D модели на кухня /иконите са връзки/

Програма на ИКЕА     ALNO AG Kitchen Planner   Autodesk Homestyler
Sweet Home 3D 3D модели за Sweet Home 3DНаръчник Sweet Home 3D
SketchUp MakeMagnet Kitchen Planner Kichendraw /20 часа безплатно/


Специализирани търговски изложения

Българска строителна
седмица

ежегодно месец март
07 - 10 март 2018 г.
IEC
  Стройко
ежегодно март и октомври
28 март - 1 април 2018 НДК
24 - 28 октомври 2018 НДК
 

Техномебел  
ежегодно месец април
24 - 28 април 2018 г.
IEC
Светът на мебелите  
ежегодно месец април
24 - 28 април 2018 г.
IEC


✪ Конфигуратор "ProDecor" - визуализация на мебелни дръжки Hettich върху фронтове с различен цвят.


Скрит текст:













Източник: maistorplus.com

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 20:52 от Alcarin

# 1
  • Мнения: 349
Благодаря за новата тема и всички да се похвалят със страхотни кухни!!!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
Alcarin , благодаря , за новата тема ! Успех на всички , които творят !! Grinning Grinning Grinning

# 3
  • при него
  • Мнения: 1 229
Благодаря за новата тема!

Мис Бамби, кухнята е страхотна, както и целия апартамент, толкова е свежо, придава уют и весело, лежерно настроение и е извън стандартните и монотонни рамки! Браво! Ако търсехме жилище под наем, твоето определено би ни привлекло вниманието.
Само един съвет по повод на френските прозорци и това, че ми изглежда на първи етаж. Аз бих сложила външно ролетни щори навсякъде, хем с охранителна цел, хем да предпазват от любопитни погледи и упорит слънчев пек (в зависимост от изложението, разбира се).

# 4
  • Мнения: 337
И на мен ми хареса страшно много. Особено кухнята. Извън черно-бялата мода. Много уютна и свежа. Браво! Аз бих искала малко да си поживея там преди да го дам под наем 😉

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 6 629
По въпроса с Егер или Кроношпан - първите са доста по-качествени, от това, което четох аз.

С гранитогрес с дървесна шарка в кухнята и подобен ламинат в трапезарията сме вкъщи, но в момента не мога да покажа.
По-късно вечерта ще снимам

# 6
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Би трябвало егер да е до-доброто, но вече трудно може да се каже кое е по-доброто, всъщност има едни пдч-та които са доста плътни и здрави, но са и по-скъпи.

# 7
  • Мнения: 39 232
Само хубави и нови кухни да има в темата!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 148
Здравейте,
От известно време следя темата, защото ни предстои да правим нова кухня. Може и да е обсъждано, но каква е оптималната дълбочина на горните шкафове?
Засега съм се насочила към по-дълбоки, като в ИКЕА, но дали са по-удобни всъщност?

# 9
  • Мнения: 4 206
Стандартната дълбочина на горен ред е 30 см. Предполагам, че можете да зададете друга на изпълнителя.

Ние днес бяхме на поредната среща с консултанта. Доизяснихме още няколко дреболии. Долния цокъл смених с алуминиев обърнат, за да не опира никъде корпуса в пода. За жалост, мивката ми няма да влезе с дясно крило и ще е обърната наляво. Проблем се очерта с това, че горния ред идва точно на нивото на средата на розетката на комина. Ще я местим или надолу (тогава ще се режат шкафовете, за да минава въздухоотводът през тях) или нагоре (тогава въздухоотводът ще е над шкафчетата). Не мога да преценя кой вариант е по-добър. Ако е отгоре ще имам някаква бленда...





Ей тези ги намерих някъде преди време. Може да влязат в употреба на някого...

Последна редакция: нд, 18 мар 2018, 00:47 от delia

# 10
  • Мнения: 2 708
Честито кухня на Бамби и от мен. Хубаво ти се е получило. Може би и мен само тухлите са ми в повече, и мисля, че би било по-изчистено като ги няма, но пак е добре. Възможно е и да е заради това, че аз не харесвам толкова много тухли, но важното е , че като цяло си постигнала много добър резултат. Особено пък и за апартамент за под наем. Добре свършена работа.

Дано и аз да имам кухня ако не в тази, поне в следващата тема. Черна станция нищо не казва, готово ли е вече при нея , не е ли? Simple Smile Аз все пак се реших за бял котлон, колкото и да се различава от плота, бял ще е, заради нуждата от бял цвят. Но при поръчка на 29 декември и обещание за доставка до месец, изведнъж се оказа, че котлон имали в магазина, но да не ми давали мострения, чакат да го произведат....и така до средата на март още чакам. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 11
  • В.Търново
  • Мнения: 82
Здравейте дами, аз също съм на вълна избор на цветове за кухня и оптимално и удобно разположение на ел уредите.Та въпросът ми е къде е по удобно да е разположена печката под котлоните или тип колонен шкаф? И още нещо вие съобразявате ли се с цвета на стените при избора на цвят за кухнята в общо помещение с хол?

# 12
  • Мнения: 6 951
Здравейте дами, аз също съм на вълна избор на цветове за кухня и оптимално и удобно разположение на ел уредите.Та въпросът ми е къде е по удобно да е разположена печката под котлоните или тип колонен шкаф? И още нещо вие съобразявате ли се с цвета на стените при избора на цвят за кухнята в общо помещение с хол?
Според мен колонен шкаф е по-удобно - все пак не се навеждаш, а и после директно прехвърляш тавата на плота отстрани.

Аз лично имам отделна кухня от хола, но ако ми бяха общи бих боядисала стените в един цвят, оставяйки една акцентираща стена, която да изпъква с нещо интересно - примерно декоративна мазилка.

Другия вариант, който би ми хрумнал е кухненския бокс да бъде в същия цвят, но един тон по-светъл от холната част и хем да преливат едно в друго, хем да се разграничават.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 6 629
обещаната снимка на настилките

И при нас холът е отделно от кухнята, но пък тя е в общо помещение с трапезарията.
Кухнята ми е с ярко жълти стени и корпус, зелени вратички и сив плот. В трапезарията шкафовете са същите, но стените са ми бледо-жълти.

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 82
Благодаря Google76 имам два цвята кафе лате и сребърно езеро на Декоратор но искам да вкарам някакъв свеж цвят в кухненските шкафове. Примерно незнам дали успях да кача снимката. Как ви се струва?

Общи условия

Активация на акаунт