Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 33

  • 57 485
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Моите все са напукани и се свиха с възрастта.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 19:18 от Karen

# 61
  • Мнения: 3



Ето ги и моите Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 385
Може ли малко повече инфо за процедурата и ситуацията. “На една приятелка ѝ докра херния” не дава никаква информация ? Възможно е да е негова грешка,нейна грешка,физиология,въпреки усложнението какъв е резултатът ?
Аз бях писала за Денков и vaperlipo-то. На една позната и изгори отвътре тъканите в корема и и направи херния.

# 63
  • Мнения: 2 844
Не мога да давам повече инфо, защото жената е популярна личност.
В момента се води дело.
Причината е, че със загряването е изгорил и засегнал органи и тъкан и вследствие тя е с херния.
В момента ходи с колани, претърпя операции.
Това мога да кажа само.

# 64
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Ужасно! Хубаво е , че се споделя.

# 65
  • Мнения: 3 022
Някой правил ли е Екселис на околоочната зона? Мисля другия месец да направя IPL при Паскова. Само при нея не съм била Simple Smile Някой с IPL

# 66
  • Мнения: 100
Някой правил ли е Екселис на околоочната зона? Мисля другия месец да направя IPL при Паскова. Само при нея не съм била Simple Smile Някой с IPL

Правила съм Ексилис на околоочната зона при Денкова, никакъв ефект.

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аз правих в Дерма Вита пакет от 4 процедури през седмица - ефект 0 при мен.

# 68
  • Мнения: 3 022
Аз правих в Дерма Вита пакет от 4 процедури през седмица - ефект 0 при мен.
Екселис ли?
Абе, аз съм правила 4-5 различни лазера през живота си и от никой ефект не видях, ама...
За IPL отзиви?

# 69
  • Мнения: 2 844
И аз съм правила Exilis. Нула ефект.

# 70
  • Мнения: 27
Много ви моля за съвет...

... от известно време имам притеснение за ширината на устата си в свободно състояние - оказа се 3.5 см. По мое наблюдение устните на повечето хора са около 4 - 4.5 см, а на звездите от 5.5 см нагоре.
На фона на лицето ми изглежда малка, а отделно от това и устните са ми тънки, но да кажем, че най-голямото ми притеснение е тясната уста от край до край.

Филърите дали могат да "разширят" устата или трябва да се обърна към пластичен хирург? Neutral FaceRolling Eyes

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Сигурно изглежда кукленско, което е симпатично. В предходните векове се харесвали жени с бяла кожа и малка уста - признак на аристократизъм.
Доколкото си спомням за пропорциите на лицето иделния размер на устата е дължината на отсечката,  която се получава като се спуснат вертикални линии от средата на зениците.

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Много ви моля за съвет...

... от известно време имам притеснение за ширината на устата си в свободно състояние - оказа се 3.5 см. По мое наблюдение устните на повечето хора са около 4 - 4.5 см, а на звездите от 5.5 см нагоре.
На фона на лицето ми изглежда малка, а отделно от това и устните са ми тънки, но да кажем, че най-голямото ми притеснение е тясната уста от край до край.

Филърите дали могат да "разширят" устата или трябва да се обърна към пластичен хирург? Neutral FaceRolling Eyes

Аз харесвам по-малки усти, по-нежно е, и както Karen отбеляза - по-кукленско. Отделно ценя много индивидуалността във визията, а това Ви придава такава, и от моята гл.т. е ценно. С филър можете да направите устните по-обемни и пухкави, и предполагам това ще е досттаъчно и в рамките на разумното. За разширяване - не съм чувала, а и не мисля, че би било нужно.

# 73
  • Мнения: 15





Това са моите устни, натурални за сега. планирам увеличаване на горната устна.

# 74
  • Мнения: 222
И моите са много тесни спрямо лицето и искам да ми е по широка устата 😂 И аз знам за този вид измерване написано от Карен и и според него също са ми несаръзмерни с лицето. За жалост с филъри не може Sad Някой ден като остарея ще ги оправя с лифтинг 😁

Общи условия

Активация на акаунт