Единадесети клас 2020/2021

  • 40 431
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Божкеее, при нас събирали капаро за бала ooooh!
 При нас събраха вече. И заведението и датата е избрано и трябва да е капарирано.

# 736
  • Мнения: 1 230
Елиии, припаднАх.

# 737
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Както каза наборът: "То още оценки нямаме за 11-ти клас и не се знае кой ще завърши, те за бала мислят"
Чудел се какво да прави.
Амбър, къде ще сте?

# 738
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Доколкото разбрах - Дунав. Но по принцип ме държат в информационно затъмнение в къщи, та не съм абсолютно сигурна. Той по принцип се дистанцира от училищния социален живот,обаче за това събитие изрази готовност. Даже ми показа и евентуален тоалет. Много се изнервих.Ексцентиречн вкус, далеч от моите разбирания за естетика. Иначе и аз питам - Ти откъде си сигурен,че ще завършиш

# 739
  • Мнения: 855
В първия момент звучи страшно, но наистина ако е за София вероятно трябва още от сега.
В неговия клас абсурд да почнат да обсъждат балове, те са заети още да се 'дърлят' даже неща, които са се случили в 10 клас.

Поне си избра по какво ще държи матура - "английски, защото по история на 2ри и 3ти модул ще взема да се сдърпам с министерството и няма да ми дадат точки". Отделно пише доста грознички и е добре, че си ограничава възможностите без ограждане.

# 740
  • София
  • Мнения: 4 884
Това с капарото за бала, направо си е като виц.

# 741
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Това с капарото за бала, направо си е като виц.


  Инициатива е на ученици, училището няма нищо общо.  Предполагам, че не са новатори и изхождат от пратика от предишните години. Ако искаш на конкретно място,за конкретна дата са стигнали до извода, че трябва да го направят по-рано. Иначе не ги тресе треска за учене в чужбина май, въпреки че повечето са се ориентирали в избора си.

# 742
  • София
  • Мнения: 13 206
Пенева,
Скрит текст:
Ваче, а колко от тези всички с хрема и гърлобол са си направили тест? Естествено, че в момента има и други вируси и има доста болни и от тях.
Само един човек, бърз тест, отрицателен. Ралка се хремавеше известно време, после започна една зловеща хрема, гърло не я боля почти, беше кисела, но не вдигна Т, после баща й се тръшна. Отново много обилна хрема, на втория ден вдигна температура до 38, която си спадаше без нищо. Започна Авирон рапид.. Заболя го гърлото. Ходи си на лекар, даде му АЦЦ. Само с това, олинт и инупром синус вече си е добре. Сашето и тя така... по един и същ начин и с едни и същи срокове. Имаха и драстично подобрение като почнаха да пият Авирон рапид. Ралка не  е пила. Аз го започнах профилактично. Буквално около нас масово са със същите симптоми, вкл и най-малките. Ако беше ковид според мен малките нямаше да са поне толкова многобройни Simple Smile
За обонянието... братовчедка ми го изкараха март месец, всички със стомашни проблеми и повръщане. Децата за един ден, а големите по-дълго. Каза, че било доста гадно и нямало нищо общо с никое друго заболяване, което са карали. Всички бяха със загуба на обоняние. Нямат правени писиари, само бързи тестове, които от М антитела постепенно са си минали към Г. И това по времето, когато боряха по 4 новозаболели на ден. Тях не са ги търсили нито от РЗИ, нито отникъде. Сами са се карантинирали.

Това с бала направо ме втрещи. Силно се надявам да не събираме пари за бал отсега. Хората се чудят има ли смисъл да правят календари за 2021 г., те събират капаро за бал през 2022-ра Smiling ImpSmiling ImpSmiling Imp Simple Smile Simple Smile

# 743
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Хората се чудят има ли смисъл да правят календари за 2021 г., те събират капаро за бал през 2022-ра Smiling ImpSmiling ImpSmiling Imp Simple Smile Simple Smile
Какви хора, те тинейджъри. Капарото е 5 лв. Хубавото е ,че поне някой мисли повече от 1 минута в бъдеще и поема инциатива за нещо, което иска да му се случи. Моето дете не знам дали се включва дори в рамките на едната минута.

# 744
  • София
  • Мнения: 13 206
Хората се чудят има ли смисъл да правят календари за 2021 г., те събират капаро за бал през 2022-ра Smiling ImpSmiling ImpSmiling Imp Simple Smile Simple Smile
Какви хора, те тинейджъри. Капарото е 5 лв. Хубавото е ,че поне някой мисли повече от 1 минута в бъдеще и поема инциатива за нещо, което иска да му се случи. Моето дете не знам дали се включва дори в рамките на едната минута.
Това ме довърши Simple Smile

# 745
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Много се задълбахме в тази тема. Просто си ангажират заведението ,което са си избрали с някаква сума за дадена дата. Толкоз енергия не съм отделила на практика на това нещо, колкото изписах тук по въпроса.
  В техния клас има май един болен от нещо си. Не знам какви са му симптомите. Не е от близкия кръг на Светослав.

# 746
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Амбър, ама изписваме темата Simple Smile. Алекс ми отмъкна 10 лв. за капаро Simple Smile 
Дано да не решат, че е Ковид и да ги пратят по къщите. Има доста вируси из града в момента. Станах по-зле и от Щаба, да следя какви вируси плуват около мен.

# 747
  • Мнения: 1 194
ехааа, изписахте я темата, докато се включа.
Отчитам се с бърз еднодневен вирус с разстройство и повръщане /онзи ден при мен, а вчера вече и при Волен/, вечерта температура до към 38,5 градуса и на следващия ден вече нищо...
Аз днес вече съм на работа, набора и днес е вкъщи, но утре го ритвам на училище.

Откъм училище - една оценка от входно по химия и една по математика. Лежерна работа...все няма да учи и всичко си знае. В дневника още нищо не се вижда, така че не мога да преценя дали наистина всичко си знае Joy

И ако искате да знаете, при нас имало анкета кое заведение предпочитат за бала, за да могат ентусиастите да направят резервация за желаната дата. Ей това е организирана работа Stuck Out Tongue Winking Eye

# 748
  • България, София
  • Мнения: 1 754

И ако искате да знаете, при нас имало анкета кое заведение предпочитат за бала, за да могат ентусиастите да направят резервация за желаната дата. Ей това е организирана работа Stuck Out Tongue Winking Eye

Браво на вас Wink  На мен ми се струва ужасно далечно още. А и тази година си имам достатъчно забавления със седмокласничката, та да си причинявам и абитуриентски вълнения.

# 749
  • Мнения: 8 077
Че те в 11 клас абитуриентските вълнения нямат нищо общо с нас Wink
И баткото в 11 клас си резервираха ден в конкретния ресторант с капаро пак 5-10лв... Някъде есента-зимата в 12ти внесоха по-сериозна сума. 2АЕГ явно нямат ентусиасти все още Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт