141-ва Пролетна гобленарска с доиграване.

  • 26 707
  • 712
  •   1
Отговори
# 390
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
[/spoiler]

Скрит текст:
ще го убия! и все ще се намери една съдийка-гобленарка да ме отърве.
намерих си "играчка", боцкам и си свиркам.
може би това го накара да погледне, а може заради гергефа да е, нали една съфорумка беше писала, че с гергеф е аристократично, а аз все пейзански си карам...
както и да е, попита какво правя и аз се похвалих, че мисля да участвам в една игра в гобленарската тема с това.
погледна ме над очилата със съжалителен поглед и ме попита "ти нали знаеш, че това не е гоблен?"
той мен да пита!
Trollface
[/spoiler]


Ле- ле, Гуде, попиках се! Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 13:33 от ФинЕти

# 391
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
сакън! сега и памперси ли да търся? Simple Smile
тъй де. прав е - не е гоблен.
ама ми идеше да го удуша и за първи път да ползвам иглата не по предназначение. Simple Smile

# 392
  • Мнения: 278
Възхищавам се на съвършенството и търпението , с което боцкате. Тези дни се нагледах на шедьоври тук. Такива големи и сложни творби сте изпълнили. Благодаря на творците избоцкали : перушан , двете сладки рижави котета , Зайо фотографа. Очаквам с нетърпение етапите на азиатката. Тези гобленчета , докоснаха сърцето ми. Обичам такива цветни неща. Аз уж приключих с японската градина , но сега на снимката виждам 2 изпуснати бодчета.

# 393
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
райска градина! Simple Smile и точно за празника на цъфналите вишни.
за пропуснтите бодчета, ние не ги виждаме.
пък и нали има поверие да се остави нещо недовършено...

# 394
  • Карлово
  • Мнения: 405
Laughing Mask Добри, недей така де, по никое време! Някои хора (като мен) са на бойната линия и  като прихнах на обяд да се смея с пълен глас, без малко да ми хвръкне маската и изпоплаших колежките.
Чирикчо е станал много реалистичен - винаги съм се удивявала на ефекта , които имат няколко конеца ушити ,където трябва.
 В тази пролетна градина бях влюбена и преди контура, а сега Sparkling Heart 
За ездача нямам думи, като снимките на уестърн героите, които събирах като дете.
Пролетната възглавничка- стил и излъчване на уют .....
Аз почти нямам време да стигна до иглата така , че  не мога да се похваля с напредък, но искрено се радвам на вашите!

# 395
  • Мнения: 3 960
И аз много обичам цветни гоблени. "Райската градина" е прекрасна!

# 396
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Здравейте!
Прекрасни нещица сте пуснали, думи нямам просто да ги опиша!
Аз направих пингвините:

Нямах търпение да ги покажа! Grinning
Ще ми простите, че не са прани... 

Остава ми контур. Като за начинаещи е само в един цвят. Силно се надявам да го направя човешки Joy
В този дух искам съвет - преди или след прането да го направя?!?

# 397
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
след прането, особено ако има по-дълги бодове.
Simple Smile зимно-коледни, точно като времето навън.

# 398
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Добре, аз си спомням, че разисквахме контурите преди една-две теми и си харесах подхода на Нелка. Да видим дали съм запомнила какво показваше тя.
Благодаря за експресното включване! Kiss

# 399
  • Мнения: 352
Отново красоти! Браво на всички!:kissing_heart:

Намерих малко свободно време тези дни /може и да се увеличи през следващите седмици/, мобилизирах се и завърших котетата. Ще ги покажа като сваля снимката.

Сега планувам да започна дървото на парите на Риолис, но имам въпрос към вас.
На схемата ми пише, че горната половинка на кръстчето трябва да сочи наляво, а на самата снимка-опаковка ми изглеждат насочени надясно. Търсих из нета други снимки - пак ми изглеждат надясно.
Ако някой има опит или го е виждал на живо, моля да ме посъветва.
От друга страна, то пък има и мъниста, които ясно са наклонени надясно и според мен е по-добре и кръстчетата да вървят в същата посока.

Дано ми разберете обясненията. Smiley

П.П. А, също така открих, че съм пропуснала бекстича на едно от цветенцата в кошничката, с която би трябвало да участвам в пролетната игла. Моля, не гледайте през лупа.  Smiley

П.П. 2 Открих доста ясна снимка. Започвам надясно. Hands Thumbsup Ето го дървото, ако някой се чуди.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 11:44 от Бяло Цвете

# 400
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз преди сто години започнах да шия една жаба. От тези, китайските, за късмет. И после детето ми се разболя много тежко, та я взех да я дошивам в болницата с него. Накрая се изгуби тази жаба, преди да сме стигнали вкъщи. Къде остана, коя я взе... До вкъщи не стигна. Приех го като намек и оттогава такова не шия - ни жаби, ни дървета.

# 401
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
elfi_f страхотна градина! Пълна с цветове! Flowers Hibiscus

Да покажа напредък с Princess Asleep.
Показа се пеперудка, а после и зайче! Grinning

Скрит текст:






Направо не ми се мисли като започне дантелата на блузата на принцесата...Много мразя да шия със светли цветове Sad

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 14:06 от Aetera

# 402
  • Мнения: 2 433
Ох, ама обичам я тая принцеса!! Наистина ми е най-любима от всичко, което съм виждала до сега, не се превъзнасям, съвсем сериозна съм.

А четвъртъчно много празно в темата? Аз уж да пусна етап, но като свалих гергефа е толкова смачкан, че на нищо не прилича.. не е за снимка. Но вашето извинение къде е?? Етапи, моля.

# 403
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
аз цяла седмица пусках, днес ще пропусна. Simple Smile
а и нали се разбра, че моето не е гоблен... нямам право да го показвам. Simple Smile

# 404
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Хибискус, Веднага се отчитам! Довърших Пингвинчетата и с контура вече. Ще ви замоля да погледнете снизходително, че ми е за пръв път и кръстче, и контур, и едрината на панамата...
Trollface



Феята почиваше тая седмица, че хем не ми остава досатъчно време за шиене, хем исках да ги направя тия сладурковци.
С тая окупация, както все ми идва да я наричам Карантината, децата лудват, развалиха си режима на спане и обедното ми шиене много страда Pensive

Аетера -Принцесата става чудесна!

Бяло цвете, дръвчето изглежда интересно. Успех и да показваш! Wink

Общи условия

Активация на акаунт