СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 982
  • 921
  •   1
Отговори
# 90
  • софия
  • Мнения: 25 459
Дано ЕД не са основен източник. При нас не се поддържа особено актуално.

# 91
  • Мнения: 6 926
По-вероятно е всяко училище да попълни анкетна карта. И като се види, че над определен процент не са взели успоредници и По жицата, да отпаднат.

# 92
  • Мнения: 569
Добро утро!
Как ще разберат дали/кой материал не е предаден/не е усвоен добре?
Ще пуснат от МОН онази анкета "Да се включи" - "Да се изключи"😄

# 93
  • софия
  • Мнения: 25 459
LaughingLaughingLaughingLaughing
усвоено/неусвоено

Горките МОНчовци колко работа ги чака. Дано не оплескат матурите, че това им се отдава отлично и без форсмажорни обстоятелства.

# 94
  • Мнения: 3 491
И накрая НВО само с материал от 6 клас Simple Smile. Ще го закъсаме тогава

# 95
  • София
  • Мнения: 7 190
Няма, бе хора. 😊
Толкова ПИ имаше досега, по подобен формат ще карат.

# 96
  • Мнения: 3 491
Само да не ни дадат някой пробен по математика от "Междучасие" Simple Smile
50-60 са идеални за техникума по транспорт. Може и да е за добре де....

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 08:42 от Amanda.D

# 97
  • Мнения: 6 926
А докъде сте в училище с материала?
При нас свършиха с Една българка, по БЕ трябва да питам като се събуди, а по математика са до медиана към хипотенуза в правоъгълен триъгълник.
Аз още не се шашкам за материала. Това лошо време е идеално за учене (вкъщи на топло и на спокойствие).

# 98
  • Мнения: 3 491
И нашите приключиха с "Една българка". По математика в училище са до признаци за еднаквост.

# 99
  • София
  • Мнения: 2 446
При нас май са на Опълченците вече. И трети признак. По Бел не знам.

# 100
  • Мнения: 3 491
Сега детето каза, че са взели "Опълченците на Шипка".

# 101
  • Мнения: 885
А докъде сте в училище с материала?
При нас свършиха с Една българка, по БЕ трябва да питам като се събуди, а по математика са до медиана към хипотенуза в правоъгълен триъгълник.
Аз още не се шашкам за материала. Това лошо време е идеално за учене (вкъщи на топло и на спокойствие).
Лошото е, че хубавеца смята, че щом са във ваканция = не се учи изобщо. Simple Smile Цял ден игри на компа и телевизия.

# 102
  • Мнения: 3 049
Ние сме като при Мария.
Към момента с безсрочната ваканция в Плевен и Габрово, може би училищата там трябва да са референтни.
Ако методиката е обаче да намерят по предмети най-големите бързаци и да кажат: охо, всичко е взето, въобще да не ги говорят тези неща.

# 103
  • Мнения: 21 455
Трудна работа. В рамките на един град има училища, които примерно по математика се движат с около 11 урока разлика едно от друго.

# 104
  • Мнения: 6 926
МОН няма интерес да "прецака" децата. Едно заради статистиките и второ заради възможността да се справят с форсмажор.
Т.е. спокойна съм, че наистина ще се съобразят.

Общи условия

Активация на акаунт