СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 035
  • 921
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 9 116
Аз като си помисля, че за да стигне до парка с приятели, трябва да мине през метрото... и рязко му отказвам.
Не ме е обзела паника още, ама защо да се навираме доброволно между шамарите.

# 541
  • София
  • Мнения: 7 202
Е то и при нас пътят минава през метрото, но да кажем, че по обед със сигурност не е претъпкано.

# 542
  • София
  • Мнения: 2 446
И аз пуснах днес синковеца да се разходи. То в това време как да го държа вътре. Разбрахме се само да стоят навън и да не яде непакетирана храна - дойде си умрял от глад Simple Smile Сега гледа урока на Просвета.
Надявам се да не трябва да ходят на училище другата седмица.

# 543
  • Мнения: 6 615
Моника излиза само в градската градина и в парка. В молове, затворени помещения и т.н. няма работа. Разходки само на открито.

# 544
  • Мнения: 6 933
Вече са 23. Просто няма да пусна Ния на училище. Ако ще да повтаря, не ми дреме!

# 545
  • Мнения: 24 467
Вече са 23. Просто няма да пусна Ния на училище. Ако ще да повтаря, не ми дреме!

И аз.
Въобще не става въпрос за паника, а за най-обикновен здрав разум. Никой няма да се счупи от изтърван урок.
Не напира да ходи на закрито моят въобще.

# 546
  • София
  • Мнения: 7 202
По-вероятно ще удължат ваканцията.
Всъщност поправям се.
Започвам да подозирам, че няма скоро да се върнат в училище. Епидемия тепърва стартира. Следващите 2 месеца главоломно ще расте броят на установените случаи.
Ще бъде добре, ако изобщо се окаже възможно да има изпити през юни. Някъде юли-август ги виждам аз.
Освен ако някой светкавично не набави няколко милиарда ваксини. Което е съмнително.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 19:28 от Red

# 547
  • Мнения: 2 022
Абсолютно! Ако ще на неизвинени да преминем.  Имат сборници за цяла рота да решават. А нашият кмет ги прати на училище днес, мерили са им температурата и са били 500 деца струпани с родители пред всяко училище. Мерки за изолация... Моите си останаха в къщи по семейни причини. Говорих с класната, някой ден ще й занеса декларациите.
Цифрите говорят, защо не го прочетат това тези, които взимат решенията: https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/03/12/4040354_ne_biva_da_otv … #comments-wrapper

# 548
  • софия
  • Мнения: 25 560
В момента се ошмулват. Защото знаят, че ще трябва много работа и промени, което се надяваха да избегнат.

# 549
  • Мнения: 6 615
Ако някой от темата е подписвал петицията- има промяна  в нея.
Вече ще пускам само имейли до където трябва.

# 550
  • София
  • Мнения: 9 116
Каква е промяната?

# 551
  • София
  • Мнения: 2 446
Каква е промяната, можеш ли да кажеш? Подписах вчера ...

# 552
  • Мнения: 6 615
Само първите две точки са останали като съдържание. както Дидева отбеляза в друга тема, трета точка би могла да бъде изтълкувана погрешно. Въпросът е, че аз се подписвам под едно съдържание, а след това то е променено. Не ми харесва тази опция.

# 553
  • софия
  • Мнения: 25 560
Моето мрънкало е много доволно от ваканцията. Не мога да се оплача - съвестна е и си е написала всички домашни, решава задачи за уроците. Мрънка, де, но идеално няма.
Но друго да кажа - пубертетът процъфтява. Днес в 12 ч. наше време Найл Хоран, най, най, най-невероятният, Той, пуска нов албум. Мрънкалото сега отиде да си легне, защото си е навило часовника да стане в 12 ч. и да слуша новия албум. Щяла да стане и в 6 ч. да гледала нещо друго. Ваканцията дойде дюшеш.

# 554
  • София
  • Мнения: 7 202
Знаете ли, оказа се, че явно днес съм видяла линейка, превозваща някой с коронавирус.
Всички бяха екипирани като в Чернобил. После мина друга линейка (нали пешеходствам), там не бяха с такъв аутфит. Току що прочетох статия по темата, която дава обяснение.

Общи условия

Активация на акаунт