ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 3

  • 33 809
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 280
Слънце, не са довършили учебника, та затова има още материал. Ще работи 1-2 дни с учителката си по математика. Като ще плащаме... да е рошава гаргата Joy Важно ми е да я знае, пък може и да реши, че му харесва в един момент Joy ... благодарение на учителката (частна) стигна от това да се чудя ще хванели 4 първият срок до бетон 6 за 2рия срока и 6 за годината (и по двете математики)

Дидева, пепел ти на езика.

ТМ, сега кое е по-важно - дискотеките или училището? Всички разбрахме, че не е училището.

vald, срам ме е да казвам къде работя като знам как бе при нас хоум офиса, колко продължи и какви бяха коментарите (а буквално се сцепихме). Та не се учудвам за ТУЕСа.

Младежът завърши (няма известие за край Joy) с една петица (Физика) и 4ки по Химия (и по двете) . За Химията определено смятам, че бяха ощетени. Той обаче не таи лоши чувства, за него щом учителя преподава всичко е ок, знае какво е да няма учител. (за Физиката каза:"за г-жата е важен 1вия срок, няма да ми пише 6"(трезво оценено) , на коментарът ми, че може и там да има 6)
За протокола: 5,71  (но и 3ки по Химия да имаше пак е над 5.5,... Слънце, това беше онази сложнотия, която не ми разбра, надявам се догодина да възстанови интереса към Химията, още повече, че бабата на "първите им братовчеди" (не са ни роднини само се чувстваме такива Joy ) ще го държи под око, много хора е научила на Химия )

Благодаря за мнението за ФЕГ! Hug

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 21:15 от Desem

# 736
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И ние тази година я отписахме Гърцията. А селото ни е буквално на 2 км от границата. Ама затворената граница, тази до Свиленград.

# 737
  • Мнения: 292
И ние тази година я отписахме Гърцията. А селото ни е буквално на 2 км от границата. Ама затворената граница, тази до Свиленград.
А сега де,кое ви селото?Миналата неделя ходихме до Орестиада с колела нямаше проблем сега ще разпитам какво се случва,защото имам приятели от Ивайловград и си ходят до Гърция.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Аз пък направих резервация за планина. Ще гоним баирите из Родопите (набелязали сме Дяволската пътека и екопътека Струилица) и нямам търпение вече да е август и да се шмугна в гората. Иначе, за протокола, живея на по-малко от км пряка линия от плажа, обаче още не сме се доразходили до там. Миналата година бяхме цели три пъти на плаж и май преизпълнихме плана за петилетката Simple Smile.

Да похваля старателните девойки отличнички!

# 739
  • София
  • Мнения: 7 053
Девтокласната битка приключи
Заповядайте, преди да са ни се скарали!
Ще променим заглавието, когато дестокласницети променят тяхното!

Общи условия

Активация на акаунт