БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)

  • 16 222
  • 308
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 18
eto me nai posle- sus nepokutnat user i parola! a eto i malko snimki ot minalia mesec na moiata mish4ica! http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=56335

molia pomagaite za restoranta, 4e rabotota e ve4e natopor4ena!  #Crazy #Crazy #Crazy

# 226
  • Мнения: 11
Здравейте мами от Бургас.Аз съм нова и май повече чета и по-малко пиша.В тая жега не ни се мърда излизаме вечер в морската.Моя мишок не стои в количка и УЖАС. newsm78

# 227
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Забравих да ви кажа, че откриват сладкарница "Неделя" и тук в Бургас Grinning - на ул. Републиканска, до детската кухня. Те пък какво място измислили...Е, ние къде да влизаме в кухнята ли или в сладкарницата newsm78

# 228
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
добре дошли на новите мами!
ние утре с майка и малката заминаваме за няколко дни за трявна.майка ми ще ни финасира.обаче свекито катко винаги успя да ми вгорчи ентусиазма като заяви ,че и тя щяла да дойде.направо побеснях ви казвам.тя като ходи преди 2 седмици даже не ни и осведоми,че е на почивка.разбрахме съвсем случайно,че успя дори и  семеен скандал да ни спретне с лъжите си.и сега изведнъж щяла да идва с нас,направо си и рекох,че не я искам и още съм обидена,че тя не ни каза,че заминава.няма оправия тва мойто свеки бе,все гледа да се бърка и меси в живота ни.така се радвах,че ще можем за малко да сменим обстановката и въздуха.а тя пак ми провали настроението.с нея е немислемо да заминем,аз не мога да я понасям,камо ли да ходя някъде с нея.
ами това е,излях си мъката.може и да ви се стори смешно,но на мен направо ми идва да smile3514

# 229
  • Мнения: 9 859
Гадна ситуация!!! Дано все пак заминете без нея и да си прекарате супер!!!

# 230
  • Мнения: 1 403
marianamama хи4 да не ти пука  Naughty Прави си хубавото и все едно я няма там . Ще си изкараш  newsm74

# 231
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
тя е такъв човек че никога не остава незабелязана.постоянно се набива на очи и се излага.изобщо нямам намерение да я взимам.по скоро аз няма да отида,че то ще е изнервация до дупка,а не почивка.

# 232
  • Мнения: 1 298
Ех,че е нахална женица  ooooh! Ами моята е цветенце тогава  Joy

# 233
  • Мнения: 2 577
Мен ако питаш хващай си мъжлето и детето и заминавайте тримата. Знам че е трудно да се занимаваш с подобен род нахалници, ама измисли нещо, че да не идва и тя с вас. Няма смисъл да ходиш на почивка пък да се нервиш през цялото време. По-добре тогава наистина си остани тук. newsm78 Поне аз така бих направила

........леле, таз жега ква буря докара

# 234
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Провали ни се разходката............... newsm45

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 6 498
нас пък ни свари бурята  до Елит,изведнъж стана като ураган,хвърчаха клони,прахоляци  - филм на ужасите  Shocked,добре,че пазача на Текилата ни пусна вътре да се скрием

 
Провали ни се разходката............... newsm45

добре,че не сте излязли

# 236
  • Мнения: 1 035
мами,знам че повечето сте от комплексите,не от М.рудник,но ако знаете нещо за яслата в селото на м.рудник....ЦДГ "Делфинче",ще съм ви мн благодарна. Hug
след 2седмици моя бяс тръгва там и ми е мн притеснено....искам да чуя и др мения и коментари...
  bouquet

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
добре дошли на новите мами!
ние утре с майка и малката заминаваме за няколко дни за трявна.майка ми ще ни финасира.обаче свекито катко винаги успя да ми вгорчи ентусиазма като заяви ,че и тя щяла да дойде.направо побеснях ви казвам.тя като ходи преди 2 седмици даже не ни и осведоми,че е на почивка.разбрахме съвсем случайно,че успя дори и  семеен скандал да ни спретне с лъжите си.и сега изведнъж щяла да идва с нас,направо си и рекох,че не я искам и още съм обидена,че тя не ни каза,че заминава.няма оправия тва мойто свеки бе,все гледа да се бърка и меси в живота ни.така се радвах,че ще можем за малко да сменим обстановката и въздуха.а тя пак ми провали настроението.с нея е немислемо да заминем,аз не мога да я понасям,камо ли да ходя някъде с нея.
ами това е,излях си мъката.може и да ви се стори смешно,но на мен направо ми идва да smile3514
Марианка тъй като твоята свеки е моята обична леля..... Да взема да я спъна по стълбите и да я пратя в ОРБ на почивка  hahaha Не се ядосвай за такова нещо само ти ще си хабиш нервите, а на нея не и пука. Още помня как тъпчеше Тедито на 2-3 месеца с каша без да знаеш  #Cussing out И приятна почивка от мене.

# 238
  • Мнения: 77
 Здравейте мами! Да се разпиша и в таз темичка. Толкова много имам да наваксвам с четенето - цели 12 страници сте изписали!  Simple Smile
 При нас в Плевен е АДСКА жега  sweating  Nature Sunny  Nature Sun With Face Тия дни е все около 39градуса!! Марти не може да спи от жега, в спалнята е 30гр!! Съжалявам, че не сложихме климатик.  Sad Онзи ден минахме покрай басейна в Кайлъка - сякаш целия град се беше накиснал там! А водата едно такова хубаво синьо... така ми се искаше да се хвърля вътре, ама като се огледам наоколо - целия тоз народ на толкова малко пространство - все за болести си мислех. Ми искам си моренцето!!!  smile3549 help  grinning039
  Ох навън е голяма горещина, а Мартин реве да го извеждам в количката, това значи и аз да се пържа! Приспивам го навън и после го пренасям вътре - иначе няма начин - не заспива, а напоследък само зелено ака!  #Cussing out
 ИИИИИИ браво за сладкарница "Неделя" - най-накрая вкусни торти и в Бургас!  newsm44 newsm68  cook
 

# 239
  • Мнения: 9 859
tedka*, имам познати, чието детенце май ходи там на градина. След 2-3 дни ще се върнат в Бургас и ще ги питам какви са условията.

Общи условия

Активация на акаунт