БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)

  • 16 083
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
ама като го вземете апарата ще ни снимате лииииииииии Sunglasses
ако обещаеш ще гласувам Wink
базикам се гласувах вече Mr. Green

# 31
  • Мнения: 237
Аз пак се позагубих и хоп-нова тема!!!Че да се запиша за нея .
Хич не ми стига времето,нито за писане,нито за четене.Оперираха свекъра ми по спешност в петък и тия дни сме по болниците,вилата и т.н. Sad Ама всичко да е наред,пак ще пишем Wink
Да не ни забравите ,хей!!!

# 32
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Тедка много е сладка малката smile3521.Вече гласувах пожелавам ви късмет  newsm10

# 33
  • Мнения: 1 035
мерси на всички,които ни подкрепят   bouquet
а Цачи,как няма да ви снимам бе душко Laughing  малииии ,ква фотосесия ще спретна на мамите съфорумки...само да ви събера на една среща и ще видите вие...няма измъкване  Laughing
опаааа,мн се размечтах  Crazy

# 34
  • Мнения: 595
хорааааааааааааа
да ви разправям докат не ми е паднал нета
излизам аз на терасата де събирам прането на мама че голям вятър - ламаринките на терасата ще отвее
та като прибрах дрехите се зазяпах в светкаваците и кво да гледам
на отсрещния блок на една тераса
една двойка голи май лапета бяха и се натискат ама направо си се таковаха luvbed
въййййййййй
и хич не им пука че някой може да ги види
голяма либоф голямо нещо
направо паднах - голи на вятъра на бурята
е все бях го правила на нестандатни места ама това не ми беше хрумвало
баш пък на терасата
сигурно не само аз съм ги видяла..............
майтап и половина
га бяхме млади..................
чак им завидях на лапетата........................
ай на всички приятна вечер и взимайте пример от младежта Peace

# 35
  • Мнения: 17
Ей  tsachi  разсмя ме.Като се замисля и ние сме го правили с мъжо на терасата, може и нас някой да ни е видял  newsm78  Laughing
Аз да се похваля , тъй като Ивчо от повече от месе не е пишал във памперса вечер му постелих от еднократните чаршафи и го оставих по гащички, стискайте палци сутринта да е сух  Mr. Green

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
zdraveite mili dami newsm68
Za sajalenie ne pi6a 4esto pri vas, za6toto sum rabote6ta /vse o6te/ bude6ta maika, i ne mi ostava
mnogo vreme. Poneje ot dosta vreme lyubopitstvam iz va6ite temi4ki  smile3521
 re6ih da vi se predstavq.
Ot 5 godini jiveq v Bourgas, taka 4e moje da se kaje 4e sum Burgazliika  newsm47 / i sum jenena tuk de/. Bremenna sum v 21 sedmica, termina mi e 19.12 i o6te neznaem kakvo 6te e bebo. Nadqvam se drugata sedmica po tova vreme ve4e da sme naqsno  preggo
Za sega priklyu4vam, 4e work me 4aka
Mnogo 6te se radvam, ako stana 4ast ot va6ata malka vesela organizaciika
 newsm17

# 37
  • Мнения: 1 975
Здравейте майчета newsm51

На мен наистина вече не ми остава много време за писане. Малката много се криви вечер и почти по цяла вечер не спим и аз умирам за сън, при вас така ли беше newsm78. Права заспивам вече, ще лудна.

Добре дошла на новата бъдеща мама и леко бременеене  love001

За ''Асен Златаров'' в колежите няма задочно със сигурност, има само за инженерните специалности - химиите / висше / полу- е само редовно.

Тедка естествено, че ще подкрепим Деби, но Tsachi добре ти каза искаме снимкииииии smile3503 . Смятай и ние като сме корумпирани, за докторите какво остава  Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 2 577
здравейте и от мен newsm53

Теди много сте сладки, естествено подкрепяме те. Успех ви желая!
Добре дошла и на Ники
Аз изпратих баткото на лагер и имам по-голям достъп до РС-то, иначе сме по график smile3521

За д-р Джуко, и аз съм чувала съм хубави работи, а приятелката ми дори е редовен посетител и е много доволна. Аз също съм против антибиотиците, но понякога се налага, няма как

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тедка, успех и от мен на малката принцеса.  bouquet


Момичета, има ли фенки на сутиените RIM?
До колкото разбрах, че ще ги спират от производство, а искам да си купя два модела, които ми стоят добре. Знам, два магазина, където ги предлагат, но няма моя номер.
Някой, знае ли къде продават сутиени на тази марка?

# 40
# 41
  • у нас
  • Мнения: 5 715
И ние участваме с няколко нестинарски снимки от панаира в Бродилово:

Ние сме с Вас, подкрепихме ВИ . Успех newsm10

# 42
  • Мнения: 1 035
И ние участваме с няколко нестинарски снимки от панаира в Бродилово:

и ние ви подкрепихме с по 5 звезди4ки за всяка снимка  Peace

# 43
  • Мнения: 9 701
И ние участваме с няколко нестинарски снимки от панаира в Бродилово:

и ние ви подкрепихме с по 5 звезди4ки за всяка снимка  Peace

За твоята красавица се "записахме"  вчера!  bouquet

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте майчета newsm51

На мен наистина вече не ми остава много време за писане. Малката много се криви вечер и почти по цяла вечер не спим и аз умирам за сън, при вас така ли беше newsm78. Права заспивам вече, ще лудна.

Не се притеснявай, миличка, и ние бяхме така. Този период ще отмине, а и ти ще свикнеш. Моето диване ревеше всяка вечер поне по 1 час  #Crazy и нищо не го успокояваше. Имахме малко почивка и сега започнаха зъбки да ни мъчат и пак се криви, но вече е по-голям и е по-лесно.
Да се оплача и аз от бургаската болница. Снощи ходихме с мъжа ми да търсим очен лекар, защото си беше осветил очите. Към 21 часа отидохме в Оксиком, но беше заключено и нямаше дежурен. Решихме да пробваме в спешното. Едва не ни наритаха, че отиваме за такава глупост, да сме отивали в Оксиком или в Св. София. Е, днес ми дойде фиша за заплатата - имам 14 лв удръжки за здравна осигуровка, ми не искам да им ги давам, мръсници гадни  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт