Американски колеж - деветнадесета тема

  • 45 164
  • 786
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 425

18*20/27 (иде реч за един модул само)
Nerd Nerd
Simple Smile

# 331
  • Мнения: 6 924
Да. Това го знам, че е в проценти. Как би изглеждал резултат в % при следния пример.
Тест с 27 задачи. Решени вярно 18?
Тези решени задачи ще дадат на детето следния принос за общия резултат: ((18/27)*100)/5=13,3

# 332
  • Мнения: 607
Благодаря момичета😄
И аз превех такива сметки, но исках да чуя и вас. Благодаря ви!

# 333
  • Мнения: 5 425
Аз не съм момиче Grinning

# 334
  • Мнения: 607
Извинявай Ежкоооооо😊

# 335
  • sofia
  • Мнения: 419
Изпитът много ще се отложи с времето и може би ще съвпадне с матурите.

# 336
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 757
Изпитът много ще се отложи с времето и може би ще съвпадне с матурите.

Не е ясно кога ще са матурите с това "Ако..." Министърът си отвори вратичка, което е нормално. Ще се действа според ситуацията. Към момента май е ясно единствено удължаването на карантината до 13 май...

# 337
  • София
  • Мнения: 16 175
Би било чудесно някой 150те лекаря от "алтернативния" щаб да вземе да сметне колко е стойността на R (колко човека заразява един заразен)  в България в момента. Англичаните се хвалят, че откак са вкарали мерките, от 1.62 са спаднали на 0.68.

# 338
  • Sofia
  • Мнения: 688
Изпитът много ще се отложи с времето и може би ще съвпадне с матурите.

Точно това е проблемът при отлагане... после следва наваксване... и трудна угодия... то при нормални обстоятелства е почти невъзможна...

# 339
  • София
  • Мнения: 1 528
Получих мейл. Очкавана дата за изпит неделя, 31 май, 2020 г. , ако се върнат на учлище на 14 май.

# 340
  • Мнения: 7 149
Получих мейл. Очкавана дата за изпит неделя, 31 май, 2020 г. , ако се върнат на учлище на 14 май.
Звучи оптимистично.
Доста родители дотогава ще са пренаредили приоритетите, а повечето седмокласници ще са претръпнали. Smile

# 341
  • Мнения: 5 425
Не всички домашни в АК са на компютър. Днес синът имаше да готви манджа "сред природа", туристически стил (спиртник и алуминиев съд).
Изборът - "Британска окопна яхния"
Глава кромид лук се нарязва на дребно и запържва в 40 гр. масло,
добавя се консерва "Русенско варено", два средни картофа и малък морков, ситно нарязани. Задушава се 20 мин. Сол, пипер и кетчуп на вкус.
Добър апетит!
Simple Smile

# 342
  • Мнения: 8 023
От ФБ страницата на АК Simple Smile

"С оглед промените в графика за седмокласниците в български училища за остатъка от учебната година поради Ковид-19 пандемия, Американският колеж в София насрочи приемния изпит за български ученици в 7. клас за неделя, 31 май 2020 г."

# 343
  • Мнения: 1 443
Здравейте! Да знаете къде мога да прочета  positive memos, които е получил сина от учителите си, а и той не знае къде са. Получи похвала от Академичния съветник, че има 3 такива мемо-та, а аз дори не мога да ги намеря, за да си изплакна очите Simple Smile
Гледах в gradelink, в engage, нищо...
Мерси!

# 344
  • София
  • Мнения: 16 175
Според моя: в Енгейдж, в нотификациите. Отивам да го търся.

П.С. ОК, ние, родителите, май нямаме нотификации Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 17:20 от Sharky*

Общи условия

Активация на акаунт